دریای چین جنوبی: اندونزی کاهش چینی پیشنهاد مذاکره

دولت اندونزی را رد کرده است یک تماس برای مذاکره با توجه به دریای چین جنوبی است. جاکارتا استدلال کرد که چنین مذ

توسط NEWSSHANS در 25 خرداد 1399

دولت اندونزی را رد کرده است یک تماس برای مذاکره با توجه به دریای چین جنوبی است. جاکارتا استدلال کرد که چنین مذاکراتی نمی شد و لازم است پس از چین ندارد با هم تداخل دارند ادعا می کنند با اندونزی را منطقه انحصاری اقتصادی (EEZ).

اندونزی-چین تف

در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ پکن تصریح کرد که آنها هیچ اختلاف ارضی با اندونزی اما اشاره کرد که این دو کشور با هم تداخل دارند ادعا می کند بیش از برخی از مسیرهای دریایی در دریای چین جنوبی است. این نامه در پاسخ به اندونزی دیپلماتیک توجه داشته باشید که تا به حال به طور کامل رد کرد چین نه داش خط نقشه که به اشتباه شناسایی مناطق در جنوب دریای چین به عنوان متعلق به چین است.

این ادعا پذیرفته نیست هر مشهور بین المللی نهاد. در واقع این نامه اشاره می کند که نه داش خط نقشه هیچ اعتبار قانونی پس از آن اجرا می شود بر خلاف کنوانسیون سازمان ملل درباره حقوق دریاها (UNCLOS) 1982. اندونزی همچنین تصریح کرد حمایت خود را برای سال 2016 حاکم ساخته شده توسط دیوان دائمی داوری در لاهه که در آن دادگاه را رد کرد چین استدلال و توافق با فیلیپین ادعای ارضی در دریای چین جنوبی است.

(Image: wikimedia / CC0 1.0)

چین نه داش خط (به رنگ سبز) تلقی شد که هیچ پایه و اساس قانونی برای دریایی ادعا توسط دیوان دائمی داوری در لاهه در سال 2016. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

"ما هرگز نمی دانید چه چین قصد دارد در برقراری نه داش خط. آن را ممکن است بالقوه برای ایجاد شرایط است که مختل آنچه که مشخص اندونزی از مدت ها پیش... بنابراین ما نیاز به اطلاع رسانی این مهم با برقراری ارتباط موضع ما آشکارا به جامعه بین المللی" اندونزی سخنگوی وزارت Teuku Faizasyah گفت: به BenarNews به گزارش رادیو آزاد آسیا.

دریای چین جنوبی است که نه تنها مهم مسیر تجارت است بلکه غنی از ماهیگیری و منابع هیدروکربن. همه کشورهای منطقه از جمله برونئی ، مالزی و ویتنام و تایوان و فیلیپین رقابت می کند. در سال 2002 انجمن جنوب شرق آسیا (ASEAN) همراه با چین توافق کردند در یک اعلامیه از انجام بیانیه ای از اصول است که به تشریح چگونگی کشورها باید عمل در دریای چین جنوبی است. اما توافق در کد انجام شده است دشوار است برای آماده سازی. مهلت پذیرش منشور اخلاقی تنظیم شده است برای 2021.

تحولات دریای چین جنوبی

کشتی متعلق به چین و مالزی که اخیرا در قفل شده است و در 30 روز به همراه بن بست در نزدیکی جزیره بورنئو در دریای چین جنوبی است. مالزی کشتی شد و به دنبال منابع در این منطقه هنگامی که یک چینی بررسی کشتی همراه با گارد ساحلی و کشتی به طور ناگهانی وارد شدند و شروع به اسکن منطقه است. مالزی بلافاصله اعزام کشتی های نیروی دریایی برای مقابله با این وضعیت. آمریکا کشتی های جنگی که تا به حال انجام مانور مشترک در این نزدیکی هست ارائه پشتیبانی. جیمز هولمز استاد در دانشکده جنگ نیروی دریایی ایالات متحده اعلام کرد که بیشتر چین نمایش پرخاشگری در دریای جنوب چین نزدیک آمریکا و شرکای ائتلاف را متحد برای فشار به عقب در برابر تهدید.

(Image: wikimedia / CC0 1.0)

آمریکا کشتی های جنگی ارائه پشتیبانی به مالزی کشتی های نیروی دریایی. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

هر چند چینی کشتی در نهایت در سمت چپ این حادثه یک استارک یادآوری چگونه تهاجمی پکن در حال تبدیل شدن در دریای چین جنوبی است. بسیار از چین اعتماد به نفس در این آبها می آید از این واقعیت است که آن را احداث جزایر مصنوعی در این منطقه است. این فراهم می کند کشتی های چینی با یک جلو پایه اصل عطف کشورهایی مانند مالزی و اندونزی به خط مقدم متحده است. پکن ادعا کرد که این کشتی تنها انجام فعالیت های روزمره در آب "در چینی قضایی است." ایالات متحده خواسته است تا حزب کمونیست چین به توقف آن قلدری تاکتیک در دریای چین جنوبی است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چگونه به مسئولیت رسیدگی به یک مصاحبه شغلی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب