7 ویژگی است که یک رهبر فرزانه

هر چند بسیاری از مردم رسیدن به موقعیت های رهبری بسیار کمی داشتن واقعی, ویژگی های رهبری. یک کسب و کار است که نت

توسط NEWSSHANS در 20 تیر 1399

هر چند بسیاری از مردم رسیدن به موقعیت های رهبری بسیار کمی داشتن واقعی, ویژگی های رهبری. یک کسب و کار است که نتواند در قرار دادن رهبران واقعی در اتهام به زودی شروع خواهد شد در مواجهه با مشکلات. یک رهبر فرزانه تضمین می کند که کسب و کار است که قادر به رقابت با موفقیت در بازار در حالی که در حال اجرا هموار از طریق مدیریت مناسب و سازنده کارکنان. در زیر ما یک نگاهی به هفت ویژگی است که مشخص عاقلانه رهبران.

1. چشم انداز روشن

مشخصه یک رهبر بزرگ است که آنها دارای یک چشم انداز روشن از آنچه به دست آورد. و آن است که به سمت این چشم انداز است که آنها منجر به بقیه تیم. در کسب و کار یک رهبر باید روشن شود در اهداف خود. در این روش کارکنان احساس اعتماد به نفس است که آنها در حال کار به سمت چیزی متمایز و قابل توجه است. اگر رهبران سند چشم انداز مه آلود آنها را نمی خواهد بود قادر به کار به سمت تحقق اهداف سازمان و یا راهنمای داخلی خود فرایند تصمیم گیری. آنها نمی خواهد بود قادر به پیش بینی تغییرات آینده. همانطور که برای کارکنان تحت یک رهبری ضعیف با یک عدم تمرکز مناسب آنها را به مبارزه دلیلی باور آنها فقط یک دندانه در ماشین اصلی منجر به احساس بی اهمیتی. به عنوان یک نتیجه, آنها خواهد شد به احتمال زیاد کمتر علاقه مند به همکاری با این سازمان است که به ناچار تحت تاثیر موفقیت آن است.

2. قوی اخلاق

یک رهبر خوب حفظ قوی تبدیل می کنند. آنها می دانند که خود را در موقعیت رهبری همراه با مسئولیت و تنظیم یک مثال برای کارکنان تحت آنها. آن یافت شده است که بیشتر اخلاقی رهبر است, بیشتر اخلاقی کارکنان تلاش می شود. در مقابل یک رهبر شناخته شده است که به ارتکاب اقدامات غیر اخلاقی به پایان خواهد رسید تا با کارکنان که فکر می کنم به همین ترتیب. این می تواند هر چیزی از روی سایت جنحه مانند misappropriating کسب و کار بودجه به قوم و خویش و آزار و اذیت جنسی. از این رو رهبر فرزانه همیشه دور ماندن از رفتارهای غیر اخلاقی با یک موضع اصولی است که اسپرد در سراسر سازمان است.

3. ابتکار

مردم مانند رهبران که ابتکار عمل. پس از همه, که به نام "رهبر" مستلزم این است که آنها منجر شود. یک رهبر فرزانه تضمین می کند که آنها همیشه در خط مقدم از هر گونه توسعه های جدید. گفته شده است که هنگامی که شما فکر آن را شما نباید تاخیر اجرای. و با دیدن رهبر خود را از خطرات, با قاطعیت و سرعت کارکنان نیز با انگیزه سعی کنید از چیزهای جدید است. این کمک می کند تا در توسعه فرهنگ نوآوری در سازمان است.

All good leaders do not think twice about taking the initiative. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

همه رهبران خوب نیست فکر می کنم دو بار در مورد گرفتن ابتکار عمل. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

4. مراقبت های واقعی

یک سازمان موفق خواهد شد سریع تر زمانی که کارکنان کار را به پتانسیل خود را بداند. یک کسب و کار که در آن کارکنان احساس, ن توسط مقامات مافوق خود را که در آن خود را به خوبی بودن است که هرگز در نظر گرفته خواهد شد و در نهایت تا پایان شکست. یک مدیر کارآمد و درک این هست. آنها همیشه مراقبت بیشتری به اطمینان حاصل شود که کارکنان خود را به خوبی مراقبت گرفته شده است. این شامل نه آنها را مجبور به کار زیاد پرداخت حقوق در زمان مناسب با بیمار خود برگ قدردانی از تلاش خوب و مهمتر از همه مصرف قرار می گیرند. کارکنان با توجه به رهبر را عزل و زمانی که آنها شکست بد رهبران گیاه کامل سرزنش آنها. هنگامی که کارکنان خود را می دانم رهبران خود را پشت وجود دارد یک حس وفاداری. در این مورد آنها را به کار سخت تر و با تجدید صداقت چرا که آنها متوجه است که آنها در حال کار برای یکی از خود را.

5. بی طرف

هیچ کس دوست دارد یک رهبر تیم که رفتار برخی از اعضای با ارزش بالاتر در حالی که به طور مداوم underplaying دیگران است. بارز ترین تاثیر این یک گردش مالی کارمند نسبت. بی طرفی برجسته از این رهبر فرزانه. برای مثال اگر اعضای خانواده خود را به کار در این شرکت و مرتکب یک اشتباه است که به طور معمول منجر به تعلیق و سپس بی طرفانه رهبر را تضمین می کند آن را انجام می شود. آنها نمی خواهد اجازه دهید احساسات شخصی در راه وظیفه. توسط بی طرف باقی مانده آنها به دست آوردن احترام و اعتماد کارکنان.

کارکنان اغلب به آمده تا با بهترین ایده ها در بهبود کسب و کار است. (تصویر: Pexels / CC0 1.0)

6. انتقادات و پیشنهادات

اگر وجود دارد هر چیزی که یک کارمند می شود دلسرد با بیشتر از آن است که بی توجهی نشان داده شده است به انتقادات و پیشنهادات خود را با مدیران. در این دوره از کار آن اجتناب ناپذیر است که کارکنان خواهد آمد تا با ایده های جدید است که ممکن است کمک به کسب و کار و یا کشف کاستی که تاثیر عملکرد یک عملیات. هوشمند مدیر همیشه می شنود چنین بحرانی بازخورد. این نه تنها نگه می دارد کارکنان مبارک, اما آن را نیز تضمین می کند که بسیار مهم کاستی های در حال حل و فصل به موقع. در مقابل احمقانه رهبر رد بازخورد از کارکنان از استکبار است که مانع از بقیه تیم و جان کردن شور و شوق خود را برای ارتقای شرکت خود را.

7. آگاه

یک رهبر فرزانه است که اغلب بسیار آگاه است. این دانش است و نه فقط محدود به کسب و کار, اما همچنین گسترش به مناطق دیگر. مردم به احترام کسانی که در سراسر آمده به عنوان آموخته و آگاه است. یک رهبر است که می تواند صحبت کردن با کارکنان در مورد وضعیت اقتصادی این کشور در فلسفه ارسطو کنجکاو رفتار مورچه ها و سیارات در جهان ساخته شده از الماس و غيره قطعا تحت تاثیر قرار دادن الهام بخشیدن و ایجاد انگیزه در کارکنان خود را با داستان گفتن توانایی ها و هوش.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه است که ثروت ایجاد شده ؟


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن