آب در طب چینی و فکر

تمدن های مختلف باید نسبت به معانی مختلف به عناصر اساسی از زمین است. وقتی که می آید به آب طب سنتی چینی (TCM) جز

توسط NEWSSHANS در 23 تیر 1399

تمدن های مختلف باید نسبت به معانی مختلف به عناصر اساسی از زمین است. وقتی که می آید به آب طب سنتی چینی (TCM) جزئیات روابط خود با بدن انسان اندام, احساسات, و غیره. علاوه بر این سنت چینی را نیز داده فلسفی نجوم و روانی معانی به آب است.

آب در TCM

طب سنتی چینی است که بر اساس پنج عنصر نظریه است که تمام عناصر طبیعی به پنج دسته ها — زمین و آتش و چوب و فلز و آب. آب در نظر گرفته شده است به یک انبار از مردم منابع انرژی است.

با توجه به TCM آب مرتبط است به دو ارگان در بدن انسان — مثانه و کلیه ها. TCM تشبیه مثانه به یک مخزن جمع آوری آب از بدن است. اگر مثانه عملکرد نه به عنوان انتظار می رود نتایج آن را در سمی ایجاد می کند که می تواند شرایط مانند مداوم و خستگی و افسردگی و غیره. یک عدم تعادل در مثانه می تواند در نهایت باعث سردرد و کمر درد مثانه, درد, بی اختیاری ادراری, بینایی, مسائل, و غیره.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

با توجه به TCM اگر مثانه عملکرد نه به عنوان انتظار می رود نتایج آن را در سمی ایجاد می کند که می تواند شرایط مانند خستگی مداوم. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

وقتی که می آید به کلیه ارگان اعتقاد به "فروشگاه ذات ما انرژی (به نام جینگ) است که منبع ما از خاصیت مقاومت و طول عمر. کلیه ها نقش مهمی در عملکرد مناسب ما غدد درون ریز و سیستم تولید مثل آنها در نظر گرفته منبع ایجاد. یک عدم تعادل در آب عنصر مؤثر در کلیه ها می تواند در نتیجه منجر به مسائل مربوط به رشد میل جنسی و استقامت" با توجه به بینش تایمر. تخلیه انرژی و زنده دلی در کلیه ها نیز می تواند در نهایت باعث استخوان انحطاط به خصوص در استخوان زانو و کمر.

احساسات است که در ارتباط با عنصر آب است و ترس است. خود به خود ترس است و نه منحصرا احساسات منفی. ترس می تواند کمک به مردم باقی می ماند هشدار به محیط اطراف خود و در دم جان خود را با هدف به آنها شجاعت به جلو حرکت کند و مهم نیست که چگونه به چالش کشیدن موانع دنبال شود. اما زمانی که عنصر آب در بدن و اختلال در تعادل و ترس می شود خویشتن داری در حرکت است. این ممکن است آشکار به عنوان ترس و اضطراب و غیره. بیش از حد ترس می تواند تا پایان مجروح شدن کلیه, انرژی, در حالی که هر گونه اختلال در کلیه انرژی را بالا می برد احساس ترس و در نتیجه سوق دادن فرد به یک پارانویا درمانده دولت است.

فلسفه چینی

از پنج عنصر آب در نظر گرفته می شود مرحله پنجم. این است که اساسا نقطه کم از ماده یا از یک مرحله که در آن ماده شروع به مردن. فکر تائو طبقه بندی آب به عنوان نماد نرمی حکمت pliancy هوش و انعطاف پذیری. اشکال این است که بیش از حد بودن آب است گفت: به یک فرد مردد وقتی که می آید به ساخت یک انتخاب و چسبیده به آن است.

در احیا چرخه به عنوان توضیح داده شده توسط این پنج عنصر فلسفه فلزی است گفت: برای افزایش آب پس از آن تله مایع از یک منبع. آب را افزایش می دهد به چوب پس از آن ایجاد و حفظ طبیعت. در چرخه فتح آب غلبه آتش پس از آن آب است که شما استفاده از زمانی که به دنبال برای قرار دادن هر گونه آتش سوزی. زمین است گفت: برای غلبه بر آب از خاک جذب آب است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

آب را افزایش می دهد به چوب پس از آن ایجاد و حفظ طبیعت. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

افرادی که قوی میل با عنصر آب در نظر گرفته اند و هوشمند در طبیعت مهربان. آنها تمایل به داشتن یک حافظه قوی. این افراد هرگز ضربه اقدامات و فکر می کنم همه چیز را از طریق در جزئیات قبل از تصمیم گیری. افرادی که وابسته به جریان آب در نظر گرفته تهاجمی بی تاب و بی قرار در حالی که کسانی که هنوز در آب باقی می ماند و آرام و آرام.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

فیلسوفان بزرگ: Seneca جوان


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن