جدید لکه های خورشیدی به طور بالقوه هرالد افزایش فعالیت های خورشیدی

در 29 مه سال 2020 یک خانواده از لکه های خورشیدی — لکه های تیره که دارای کک مک, چهره خورشید به نمایندگی از مناط

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399

در 29 مه سال 2020 یک خانواده از لکه های خورشیدی — لکه های تیره که دارای کک مک, چهره خورشید به نمایندگی از مناطق پیچیده میدان مغناطیسی — sported بزرگترین solar flare از اکتبر 2017. اگر چه این لکه های خورشیدی هنوز قابل مشاهده است (آنها به زودی چرخش به مشاهده بیش از سمت چپ اندام خورشید) ناسا فضاپیما خال خال عود بالا آنها را.

عود بودند بیش از حد ضعیف برای عبور از آستانه که در آن NOAA آب و هوا فضا مرکز پیش بینی (که توسط دولت ایالات متحده منبع رسمی برای فضای پیش بینی آب و هوا, ساعت, هشدار, و هشدار) را فراهم می کند هشدار. اما پس از چند ماه از تعداد بسیار کمی از لکه های خورشیدی و کمی فعالیت های خورشیدی دانشمندان و فضای پیش بینی آب و هوا در حال نگه داشتن چشم خود را بر روی این خوشه به ببینید که آیا آنها رشد می کنند و یا به سرعت ناپدید می شوند. این لکه های خورشیدی ممکن است منادی از خورشید خورشیدی چرخه ramping تا و فعال تر شدن.

و یا آنها ممکن نیست. از آن خواهد شد چند ماه قبل از ما با اطمینان می دانیم.

به عنوان خورشید حرکت می کند از طریق آن 11 سال چرخه که در آن فعالیت های آن افزایش می یابد و آبشار لکه های خورشیدی افزایش و کاهش تعداد بیش از حد. ناسا و NOAA آهنگ لکه های خورشیدی به منظور تعیین و پیش بینی پیشرفت چرخه خورشیدی — و در نهایت فعالیت های خورشیدی. در حال حاضر دانشمندان در حال پرداخت نزدیک توجه به تعداد لکه های خورشیدی آن را به عنوان کلیدی برای تعیین تاریخ خورشیدی حداقل است که آغاز رسمی از چرخه خورشیدی 25. این نوسانهای می تواند نشانه ای است که خورشید است و احتمالا دور تا به چرخه جدید را تصویب کرده است و از طریق آن حداقل است.

On the upper left side of this image from May 29, 2020, from NASA's Solar Dynamics Observatory — shown here in the 171-angstrom wavelength, which is typically colorized in gold — one can see a spot of light hovering above the left horizon. This light emanates from solar material tracing out magnetic field lines that are hovering over a set of sunspots about to rotate over the left limb of the Sun. (Image: NASA/Solar Dynamics Observatory/Joy Ng)

در سمت چپ بالای این تصویر از 29 مه سال 2020 از ناسا رصدخانه دینامیک خورشیدی — در اینجا نشان داده شده در 171-angstrom طول موج است که به طور معمول رنگی در طلا — شما می توانید یک نقطه نور معلق در هوا بالاتر از افق چپ. این نور سرچشمه میگیرد از خورشیدی مواد ردیابی میدان مغناطیسی خطوط هستند که معلق در هوا بیش از یک مجموعه ای از لکه های خورشیدی مورد به چرخش بیش از سمت چپ اندام از خورشید است. (تصویر: ناسا / رصدخانه دینامیک خورشیدی / شادی Ng)

اما در آن طول می کشد حداقل شش ماه خورشیدی مشاهدات و لکه های خورشیدی-پس از شمارش حداقل به وقتی که آن رخ داده است. چرا که حداقل تعریف شده است با کمترین تعداد لکه های خورشیدی در یک چرخه دانشمندان نیاز به دیدن اعداد به طور مداوم در حال افزایش قبل از آنها می تواند تعیین کند که دقیقا آنها در پایین. این بدان معناست که انرژی خورشیدی حداقل یک مثال تنها در تشخیص حقیقت: از آن می تواند شش تا 12 ماه پس از این واقعیت به تایید می کنند که حداقل در واقع گذشت.

تا حدودی به این دلیل ما ستاره بسیار متغیر است. فقط به این دلیل که تعداد لکه های خورشیدی رفتن به بالا یا پایین در یک ماه داده شده به این معنا نیست آن را نمی خواهد عقب البته از ماه آینده تنها به بازگشت دوباره ماه پس از آن. بنابراین دانشمندان باید در دراز مدت اطلاعات برای ساخت یک تصویر از خورشید را به طور کلی روند از طریق چرخه خورشیدی. معمولا این بدان معناست که تعداد ما با استفاده از مقايسه هر ماه به طور متوسط تعداد لکه های خورشیدی از شش ماه هر دو به عقب و رو به جلو در زمان — به این معنی که در حال حاضر ما می توانیم با اطمینان مشخص چه اکتبر 2019 به نظر می رسد در مقایسه با ماه قبل از آن (وجود دارد قطعا کمتر لکه های خورشیدی!), اما هنوز آنچه نوامبر به نظر می رسد نسبت به آن است.

در 29 مه در 3:24 a. m. EST نسبتا کوچک M-class solar flare تبحر از این لکه های خورشیدی. شعله های خورشیدی در حال انفجار قدرتمند از تابش. از اشعه های مضر از شعله ور شدن نمی تواند عبور از جو زمین به جسمی انسان تاثیر می گذارد بر روی زمین با این حال زمانی که به اندازه کافی شدید — آنها می توانند برهم زدن جو در لایه که در آن GPS و ارتباطات سیگنال های سفر. به شدت از این شعله ور بود در زیر آستانه ای است که می تواند وابسته به جاذبه زمین در فضا و زیر آستانه برای NOAA برای ایجاد یک هشدار.

با اینحال, این اولین M-class شعله ور از اکتبر 2017 — و دانشمندان خود را به دیدن اگر خورشید است که در واقع شروع به از خواب بیدار.

ارائه شده توسط: کارن فاکس لینا ترنسپاندر, NASA Goddard Space Flight Center [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

در شکل گیری سیاره آن را محل سکونت ،


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن