وزارت خزانه داری شروع به توزیع ویروس امداد پول به قبایل

توسط FELICIA FONSECA فلاگستاف Ariz. (AP) — وزارت خزانه داری ایالات متحده روز سه شنبه گفت که آن آغاز خواهد شد ب

توسط NEWSSHANS در 16 اردیبهشت 1399

توسط FELICIA FONSECA

فلاگستاف Ariz. (AP) — وزارت خزانه داری ایالات متحده روز سه شنبه گفت که آن آغاز خواهد شد به طور آهسته از میلیاردها coronavirus امداد کمک های مالی به قبایل بیش از یک هفته پس از کنگره مهلت و پس از شکایت بیش از افرادی که واجد شرایط دریافت پول است.

به 2.2 تریلیون دلار فدرال بسته نجات را کنار بگذارند 8 میلیارد دلار برای دولت های قبیله ای. این قرار بود توزیع مارس 26 اما وزارت خزانه داری گفت: آن دست و پنجه نرم کردن با چگونه به آن را انجام دهد.

قبایل شکایت این سازمان به نگه داشتن پول از رفتن به آلاسکا بومی شرکت های که خود را بیشتر سرزمین مادری در این دولت کمتر از یک سال 1971 حل و فصل اما نه قبیله ای دولت. ایالات متحده منطقه قاضی Amit مهتا در واشنگتن دی سی به قبایل پیروزی هفته گذشته با محدود کردن کمک های مالی به این کشور 574 فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل در حالی که او در حل و فصل پرسش از واجد شرایط بودن.

وزارت خزانه داری گفت: آن را به خودداری نامعلومی مقدار محاسبه شده برای شرکت های بزرگ تا این مورد حل شود.

پرداخت جمعا به مبلغ 4.8 میلیارد دلار را به قبایل بیش از چند روز آینده بر اساس جمعیت است. بیشتر پرداخت بر اساس تعداد قبیله ای کارکنان و پولی است که قبایل را صرف پاسخ به coronavirus را بعد آژانس گفت.

"رویکرد ما این است که بر اساس این نمایشگاه ایجاد توازن میان قبایل نیازهای" وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای گفت.

قبایل با تکیه بر پول به شناور باقی می ماند, پاسخ به coronavirus و بازیابی پس از تعطیل و قمار و گردشگری عملیات و کسب و کارهای دیگر که در خدمت به عنوان اصلی moneymakers.

متحده شهرستانها و استان ها در حال حاضر دریافت کمک های مالی تحت تسکین بسته است. چروکی ملت اصلی رئیس چاک Hoskin جونیور گفت: قبایل دچار فلج کننده اقتصادی از اثرات این بیماری همه گیر.

"رهبران قبیله ای ادامه خواهد داد به دنبال عدالت صحبت کردن و درخواست بودجه تا زمانی که قبیله ای دولت تمام ساخته شده با COVID-19 پاسخ و بازیابی بودجه گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب