نبراسکا دستور دادگاه افشای اعدام های مواد مخدر سوابق

با اعطای SCHULTE OMAHA, Neb. (AP) — Nebraska مقامات زندان نمی تواند خودداری از سوابق عمومی است که نشان می دهد

توسط NEWSSHANS در 26 اردیبهشت 1399

با اعطای SCHULTE

OMAHA, Neb. (AP) — Nebraska مقامات زندان نمی تواند خودداری از سوابق عمومی است که نشان می دهد که در آن آنها خریداری شده خود را عرضه کشنده تزریق مواد مخدر دولت بالاترین دادگاه جمعه.

در سفارش اسناد افشا می شود و برای بررسی به دادگاه عالی نبراسکا طرفه با دو روزنامه و یک زندانی حمایت گروه که تا به حال شکایت اداره خدمات تادیبی پس از آن حاضر به انتشار سوابق مربوط به عرضه آن اعدام مواد مخدر در سال 2017.

این گروه قبلا به طور منظم فاش چنین سوابق و بدون اعتراض به هر کسی که درخواست آنها. مقامات در آن زمان عبارت بودند از: افزایش فشار برای به دست آوردن کشنده تزریق مواد مخدر به عنوان مرگ-مجازات منتقدان سوال که آیا نبراسکا که تا کنون انجام یکی دیگر از اعدام.

رسانه ها از جمله آسوشیتد پرس اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد و لینکلن مجله ستاره ثبت رسمی درخواست در سال 2017 برای سوابق از جمله سفارشات خرید برای تزریق کشنده مواد مخدر است که باید شناسایی تامین کننده. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نبراسکا ثبت یک درخواست مشابه. اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد لینکلن مجله ستاره و ACLU of Nebraska شکایت کرد پس از این درخواست رد شد با این استدلال که این گروه تا به حال نقض نبراسکا باز-سوابق ،

مقامات زندان گفت: دولت باید تامین کننده به عنوان یک عضو رسمی "اعدام تیم" که هویت محرمانه تحت نبراسکا, قانون می باشد.

یک قاضی دادگاه منطقه دستور داد تا این بخش به انتشار سوابق در سال 2018 و در این مورد شده است در دادگاه تجدید نظر بوده است. که در همان سال, نبراسکا, اعدام اولین زندانی از سال 1997 با استفاده از داروهای مقامات زندان به دست آمده بود از ناشناخته تامین کننده.

مقامات زندان و کالیفرنیا ، آیووا مواجه انتقاد در سال 2015 برای ارسال $54,400 در پول دولت به یک دلال در هند که وعده داده شده برای تحویل کشنده تزریق مواد مخدر. کارگزار بعد گفت: محموله ها مسدود شده و حاضر به بازگشت به پول است.

"چون (بخش) نظرات در تضاد با متن نبراسکا سوابق اساسنامه و عوارض جانبی به این دادگاه سوابق سابقه پیدا کنیم که (این) درخواست تجدید نظر است که بدون شایستگی" دادگاه گفت: در آن حاکم است.

نبراسکا نمایندگان مجلس را رد کرد "سپر قوانین" که داده اند زندان مقامات دولت خودگردان را به خودداری از کسانی که ثبت به عنوان کشورهای دیگر انجام داده اند.

قانونگذاران نبراسکا دقت لغو مجازات اعدام در سال 2015 تا حد زیادی با توجه به یک ائتلاف از قانونگذاران محافظه کار که بازدید از آن به عنوان یک اتلاف پول داده چه مدت آن بوده است از آنجا که دولت تا به حال اعدام است. سال آینده رای دهندگان به تصویب برقراری مجازات اعدام در یک رای گیری که بخشی از تامین مالی توسط Ricketts.

دولت در حال حاضر هیچ اعدام های برنامه ریزی شده.

___

به دنبال اعطای Schulte در توییترtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن