امن در خانه ؟ کردن زمینه رفتار تعیین کننده خواهد بود برای MLB

وسایل نقلیه عبور از صفحه اصلی اجرا مجسمه سازی به عنوان آنها در خط منتظر روز دوشنبه در خارج از Marlins پارک د

توسط NEWSSHANS در 18 تیر 1399
 Vehicles pass by the home run sculpture as they wait in line on Monday outside of Marlins Park at a COVID-19 testing site in Miami. The long line of cars each morning as players arrive at work provides a reminder of the risks when they leave. Lynne Sladky | AP photo

وسایل نقلیه عبور از صفحه اصلی اجرا مجسمه سازی به عنوان آنها در خط منتظر روز دوشنبه در خارج از Marlins پارک در یک COVID-19 تست سایت در میامی. خط طولانی از اتومبیل هر روز صبح به عنوان بازیکن وارد در محل کار فراهم می کند یک یادآوری از خطرات زمانی که آنها را ترک.

Lynne Sladky | AP photo

<p>A member of the Florida National Guard monitors vehicles waiting in line outside of Marlins Park at a COVID-19 testing site. Behavior away from the ballpark will be a big factor in determining whether MLB’s attempt to salvage the 2020 season can succeed.</p> <p>Lynne Sladky | AP photo</p>

یک عضو گارد ملی فلوریدا نظارت بر وسایل نقلیه در انتظار در خط در خارج از Marlins پارک در یک COVID-19 تست سایت. رفتار دور از در ballpark را تواند عامل مهمی در تعیین اینکه آیا MLB تلاش برای نجات 2020 فصل می تواند موفق شود.

Lynne Sladky | AP photo

میامی — مسکن نیک وینسنت امضا شده در هفته گذشته با میامی مارلینز و حل و فصل در دو روز قرنطینه در اتاق هتل خود را در حالی که در انتظار ترخیص به پیوستن به تمرینات.

"بود که کمی متفاوت," او گفت:. "در 48 ساعت, شما قطعا یک کمی هم بزنید دیوانه است."

وینسنت زمان زیادی را صرف تماشای تلویزیون از جمله این اخبار است که تقویت شده است که آن را عاقلانه به پایین با کروناویروس وخیم تر شدن بحران در فلوریدا و خیلی از کشور است.

و به لیگ اصلی بیس بال تلاش برای نجات 2020 فصل رفتار دور از ballpark را کمک خواهد کرد که تعیین نتیجه. فقط می خواهم در این زمینه موفقیت بستگی دارد که چگونه بسیاری از بازیکنان در حال امن در خانه.

"که به بزرگترین چالش در این بازی برای حرکت به جلو — فعال-در-زمینه مسائل و آنچه که بچه ها انجام" گفت: وینسنت هشت سال لیگ کهنه. "این فقط رفتن به یک تیم به ظروف سرباز یا مسافر آن را برای همه است. من امیدوارم که هر کسی که می شود. آن را پنج به یک تیم کامل بیمار و پس از آن اگر یک تیم بیمار است که می تواند در پایان فصل برای هر کس دیگری."

مسائل متعدد می تواند خرابکاری بیس relaunch. برخی از بازیکنان از جمله دیوید قیمت از لس آنجلس داجرز و رایان زیمرمن از اتباع واشنگتن — تصمیم به شرکت به دلیل خطر سلامت و تست اشکالات بیشتر نگرانی. مثبت آزمون به صورت چهار آتلانتا بریوز از جمله چهار بار All-Star اولین baseman فردی فریمن تأکید شکنندگی MLB طرح به حرکت همه گیر.

همچنین نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که بازیکنان در حال دور شدن از کار و فراتر از هر حباب می تواند ایجاد شده در ballpark.

"بچه ها 23, 24. آنها جوان است. آنها در یک حس ضد گلوله," Marlins مدیر همین Mattingly گفت. "اما اگر ما در حال رفتن به اجرا در اطراف در شب و انجام هر کاری که می خواهیم انجام دهیم ما در حال رفتن به قرار دادن همه خانواده در خطر است."

صف های طولانی ماشین ها در ویروس, تست سایت در Marlins' ballpark ارائه این تیم با یک یادآوری روزانه از خطرات خاموش در این زمینه است.

بازیکنان به طور گسترده اذعان آنها باید پلیس خود را — و هر یک از دیگر. داجرز آس کلیتون Kershaw گفت او اعتماد هم تیمی های خود به عمل مسئولانه و دور از در ballpark اما او اذعان کرد ممکن است آن را سخت تر برای بازیکنان که مجرد هستند و یا زندگی در فضاهای محدود مانند آپارتمان ها.

"هر کس به پاسخگویی را برای بودن به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است و من اعتماد که" Kershaw گفت. "اگر شما می خواهید برای دیدن فصل از طریق اگر شما می خواهید آن را به بهترین شات شما نمی تواند احمقانه است."

MLB داده است بازیکنان راهنمایی در مورد خاموش-میدان رفتار در طول همه گیر دلسرد نوعی پس از بازی فعالیت شده اند که بخشی از بیس بال از سال قبل از, دخترک معصوم, اموزش تست اول خود را در خانه اجرا کنید.

و یا به عنوان توله شیکاگو مدیر دیوید راس آن قرار داده است: "ما در حال رفتن به قادر به بیرون رفتن به میله. که خواهد بود بسیار خودخواه حرکت می کند."

بالقوه پیامدهای گسترش فراتر از هر بازیکن به دنبال یک-تسکین دهنده عطش به خود و خانواده و هم تیمی های مخالفان و حتی این توانایی را ادامه دهد.

بخشی از انگیزه برای رفتار خوب ممکن است همان چیزی است که درایوهای ترین چیز در بازی بیس بال — برنده و ضرر.

دفاع از NL East قهرمان بریوز شد لرزاند در شروع اردوگاه توسط آزمون مثبت. خود را شکست تأکید وزن جدید سالانه پیش فصل سرود "اگر ما می تواند سالم بماند ...".

"من فکر می کنم همه ما می دانیم که این تیم است که آمار حداقل سخت توسط virus که قادر به نگه داشتن خود را سالم خارج وجود دارد در حال رفتن به بهترین فرصت برای رقابت" Houston Astros مدیر کل جیمز بر گفت.

برای یک اتحادیه عمده آن را متضاد با منطق: جلوگیری از جمعیت.

کار تیمی می تواند کمک به بازیکنان اتخاذ مناسب low-key, شیوه زندگی.

"من فقط مسیحی Yelich به من همه چیز مرد" Milwaukee Brewers outfielder Ryan براون گفت. "این استراتژی من. من او ارسال پیام های متنی با مواد غذایی من درخواست همه مواد غذایی درخواست است."

براون بود شوخی, البته, اما, برورز, مدیر کریگ Counsell گفت: هر بازیکن باید تصمیم بگیرید که چگونه به طور جدی به این ویروس.

"همه رفتار COVID متفاوت" Counsell گفت. "هر کس خود را به ديدگاه آن است. در این مورد همه ما باید برای درک آنچه اتفاق می افتد اگر وجود دارد تعدادی از تست مثبت — آن را به کار نمی رود. بنابراین ما باید به همه این ها با هم.

"این چیزی است که من قصد دارم به به مجادله با آنها در مورد. آنها به طور کامل از آن آگاه است. آنها هستند که در حال رفتن به شفاعت با هر یک از دیگر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن