سنا موافقت خود را با گسترش PPP برنامه وام به اوایل ماه اوت

توسط جیم Saksa واشنگتن — مجلس سنا در تصویب لایحه تمدید آخرین مهلت تشکیل پرونده برای چک حفاظت از برنامه وام پنج

توسط NEWSSHANS در 11 تیر 1399

توسط جیم Saksa

واشنگتن — مجلس سنا در تصویب لایحه تمدید آخرین مهلت تشکیل پرونده برای چک حفاظت از برنامه وام پنج شنبه شب ساعت قبل از مدیریت کسب و کار کوچک است که مجموعه را به توقف پذیرش برنامه های کاربردی.

سناتور. بنیامین L. Cardin رتبه بندی عضو کوچک کسب و کار و کارآفرینی کمیته خواست به اتفاق آراء رضایت در یک لایحه که گسترش برنامه با مهلت از 30 ژوئن تا اوت. 8. او در ملاقات با هیچ اعتراض ارسال این قانون به خانه.

اما مگر و تا زمانی که خانه OKs زبان SBA متوقف خواهد شد پذیرش برنامه های کاربردی برای این برنامه بود که بسیار محبوب در اوایل COVID-19 pandemic به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک شناور در توده خاموش شدن ناگهانی آغاز به سرعت گسترش این بیماری است.

قبل از عبور دیابت, ریک اسکات, R-Fla., خواسته به اتفاق آراء رضایت که Cardin تغییر درخواست خود را و اجازه می دهد این لایحه برای اصلاح به منع کسب و کار است که تا به حال دیده نشده یک بیماری همه گیر رکود از واجد شرایط بودن برای PPP بودجه. کاردین در اعتراض به پیشنهاد تغییر دهید.

PPP را فراهم می کند کسب و کارهای کوچک بخشایش وام تا 10 هفته ارزش حقوق و دستمزد برای استفاده بیشتر در پرداخت کارگران و برخی دیگر از هزینه های ثابت. اگر کسب و کار به دنبال این برنامه دستورالعمل های بدهی های خود را ببخشند. پول مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر تبدیل به وام های بهره پایین با پنج سال نظر.

اما در هفته های اخیر برنامه های کاربردی به برنامه کاهش یافته و مقدار پول وام موجود افزایش یافته است که برخی از وام گیرندگان خود بازگشت وام و یا پرداخت آنها و برگشت زود است. تصویب یک لایحه برای نرم کردن برنامه های مورد نیاز و گسترش دوره است که در آن بخشایش وام صرف می تواند کمی به افزایش تقاضا برای SBA پول است. این معلوم نیست که آیا بسیاری از کسب و کارهای کوچک را با استفاده از یک بعد از مهلت.

FiscalNote پدر و مادر شرکت CQ رول تماس دریافت وام زیر چک حفاظت از برنامه.

کسب و کار کوچک رئیس مارکو روبیو یک معمار این برنامه گفت که او می خواهد به repurpose این بلامعارض پول برای کمک به سخت ترین ضربه کسب و کارهای کوچک. این ایده که وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تایید کرده است که اجازه می دهد تا کسب و کار نشان دادن بزرگ به خصوص dropoffs درآمد برای درخواست اضافی بخشایش وام در جایی که بخش استفاده نمی شود برای حقوق و دستمزد خواهد بود تبدیل به بلند مدت وام های کم بهره.

---

©2020 CQ-Roll Call, Inc., تمام حقوق محفوظ

بازدید CQ و غیاب در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-امدادtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب