چین و کره جنوبی و مصر گزارش افزایش ویروس موارد به عنوان محدودیت سهولت

توسط جو مک دونالد پکن (AP) — چین گزارش داد که بالاترین مجموع روزانه جدید کروناویروس موارد در دو ماه در روز یکش

توسط NEWSSHANS در 25 خرداد 1399

توسط جو مک دونالد

پکن (AP) — چین گزارش داد که بالاترین مجموع روزانه جدید کروناویروس موارد در دو ماه در روز یکشنبه و عفونت در کره جنوبی نیز افزایش یافت نشان میدهد که چگونه این بیماری می تواند دوباره به عنوان محدودیت در کسب و کار و سفر برداشته می شوند.

در همین حال مصر گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در روز شنبه. عفونت افزایش شد در برخی از ایالات آمریکا به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند برای کسب و کار به بازگشایی با وجود هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی.

تا به حال 57 تایید موارد در 24 ساعت از طریق نیمه شب شنبه ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده است. که بالاترین میزان از اواسط ماه مارس و شامل 36 در پکن پایتخت.

بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار پکن شهر از 20 میلیون نفر بود تعطیل شنبه پس از 50 نفر تست مثبت برای ویروس. آنها اولین بار در شهرستان موارد تایید شده در 50 روز.

جهان شاهد بیش از 100 ، 000 به تازگی مورد تأیید هر روز با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

چین که در آن همه گیر شروع در ماه دسامبر و دیگر کشورهایی که دچار زود از جمله کره جنوبی و ایتالیا و اسپانیا دیده می شود تعداد عفونت های جدید کاهش است. برزیل و هند و ایالات متحده و کشورهای دیگر در حال دیدن بزرگ را افزایش می دهد.

چین در پاسخ به این شیوع با جهان ترین فشرده ضد بیماری کنترل ایزوله شهرستانها با برخی از 60 میلیون نفر و بستن بسیاری از اقتصاد آن در مراحل بعد شدند تقلید توسط برخی از دولت های دیگر.

حزب حاکم کمونیست کاسته ترین محدودیت در کسب و کار و سفر پس از اعلام پیروزی بر این بیماری در ماه مارس است. برخی از محدودیت هایی هنوز در جای خود هستند از جمله ممنوعیت ترین ورود مسافران خارجی در کشور است.

روز شنبه مقامات در پکن قفل شده 11 جوامع مسکونی در نزدیکی Xinfadi بازار است. سفید شمشیربازی مهر و موم کردن جاده منتهی به ساختمان های آپارتمانی و درایور های مورد نیاز برای نشان دادن شناسایی برای ورود به این منطقه است.

دولت کره جنوبی گزارش 34 بیشتر coronavirus موارد اضافه کردن به یک روند رو به بالا در عفونت.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 30 از موارد جدید در بیشتر سئول منطقه که در آن نیمی از کشور را 51 میلیون نفر زندگی می کنند. موارد جدید مرتبط شده اند به شب زنده داری موسسات خدمات کلیسا در مقیاس بزرگ تجارت الکترونیکی انبار و درب-به-درب فروشندگان.

مصر وزارت بهداشت اعلام کرد 1,677 جدید تایید موارد است. مصر جهان عرب را در پرجمعیت ترین کشور است و بالاترین coronavirus مرگ و میر. این کشور گزارش کرده است 1,484 مرگ و میر و 42,980 موارد تایید شده.

در ایالات متحده تعداد موارد جدید در جنوب غربی ایالت آریزونا افزایش یافته است و به بیش از 1 ، 000 در هر روز از کمتر از 400 زمانی که دولت را خاموش برداشته شد در اواسط ماه مه با توجه به تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس.

رژیم صهیونیستی. mlb نیست که نیاز به ساکنان آریزونا به در با وجود هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی در خارج از دولت است.

در جای دیگر صاحبان نوار در نیواورلئان در حال آماده شدن برای بازگشایی شده است. سان فرانسیسکو رستوران ها از سر صندلی در فضای باز در روز جمعه و کالیفرنیا دولت اجازه داده هتل ها, باغ وحش, موزه ها و آکواریوم برای بازگشایی شده است.

ایالات متحده و اورگان به حالت تعلیق بیشتر بازگشایی اقتصاد خود را با توجه به افزایش موارد است.

آخرین چینی موارد مطرح شده در سرزمین اصلی را در مجموع به 83.132 با 4,634 مرگ و میر با توجه به کمیسیون بهداشت و درمان. کره جنوبی گزارش کرده است 12,085 موارد و 277 مرگ و میر.

در اروپا و فرانسه بالاترین دادگاه اداری حکومت شنبه که ویروس نگرانی دیگر توجیه ممنوعیت تظاهرات عمومی.

این شورا از دولت تصمیم گیری اجازه می دهد تا به صورت تظاهرات و راهپیمایی به عنوان طولانی به عنوان سلامت حمایت و مورد احترام هستند. رویدادهای باید اعلام کرد در پیشبرد به مقامات محلی و نه تلقی خطر ابتلا به نظم عمومی است.

حاکم آمد و به عنوان غیر مجاز در اعتراض به خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی زخم در پاریس. پلیس متوقف شده بود حداقل 15,000 معترضان از یک راهپیمایی برنامه ریزی شده از طریق شهرستان روز شنبه با استناد به ویروس مربوط به محدودیت در هر تجمع بیش از 10 نفر.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Hyung-Jin Kim در سئول کره جنوبی و AP روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن