شهردار لوس آنجلس: گارد ملی مستقر می شود یک شبه

توسط استفانی DAZIO و دیزی NGUYEN لس آنجلس (AP) — شهردار لوس آنجلس گفت: سرباز گارد ملی بودند و در حال ارسال به

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

توسط استفانی DAZIO و دیزی NGUYEN

لس آنجلس (AP) — شهردار لوس آنجلس گفت: سرباز گارد ملی بودند و در حال ارسال به این کشور را که دومین شهر پس از ادامه تظاهرات روز شنبه شاهد تظاهرات مشعل اتومبیل های پلیس و خرابگری و burglarize فروشگاه در حالی که برخورد با خطوط افسران.

شهردار اریک Garcetti گفت که او خواسته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای 500 تا 700 نفر از اعضای گارد.

"کالیفرنیا گارد ملی در حال اعزام به لس آنجلس یک شبه به پشتیبانی محلی ما پاسخ برای حفظ صلح و امنیت در خیابان های شهر ما" شهردار گفت: در رسانه های اجتماعی.

در جای دیگر در کالیفرنیا چند صد شعار تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق سان فرانسیسکو در حالی که در شمال سن دیگو پلیس با شلیک گاز اشک آور سعی کنید به شکستن یک گروه بزرگ است که به مبارزه طلبیده دستور به ترک لا مسا مقر پلیس.

در لس آنجلس عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات علیه مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس رخ داده است روز شنبه در نزدیکی بیشه, محبوب, هوای آزاد, بازار در وسط شهر اما این تفویض در بعد از ظهر زمانی که معترضان چندین اداره پلیس اتومبیل در آتش درگیری ها و فروشگاه ویندوز و صعود در بالای یک اتوبوس.

پلیس با استفاده از باتوم به حرکت معترضان به عقب و گلوله های لاستیکی به پراکندگی جمعیت.

این تظاهرات ساعت پس از LAPD رئیس میشل مور به دادگاه تجدید نظر برای اعتراض مسالمت آمیز.

"من برای همه از لس آنجلس به گرد هم می آیند و پیدا کردن توانایی مسالمت آمیز بیان فردی و جمعی نارضایتی در حالی که همچنین حفظ ایمنی از همه Angelenos," او گفت:.

Garcetti در ابتدا اعمال مقررات منع رفت و آمد در مرکز شهر که در آن ساعت از درگیری های جمعه شب رخ داده است. اما او به سرعت گسترش آن به تمامیت این شهر به عنوان خشونت متمرکز در یک منطقه حدود 6 مایل (9.6 کیلومتر) به غرب است.

هر کس دستور داده شد به خیابان ها از 8 p. m. به 5:30 صبح

مجاور بورلی هیلز و غرب هالیوود به دنبال به عنوان تظاهرات به کسانی که در شهرستانها. شهرهای دیگر در این شهرستان نیز شروع به تحمیل حکومت.

"ما نمی توانیم اجازه این شهرستان به مارپیچ به هرج و مرج" رئیس مور گفت ABC7 در صحنه از یک برخورد. "ما یک شهرستان از 4 میلیون نفر در یک منطقه از 10 میلیون نفر است. جامعه ما تصمیم خواهد گرفت که چه اتفاقی می افتد امشب."

رسانه های اجتماعی پست های ویدئویی نشان داد راهپیمایان شعار "خوردن غنی" در بورلی هیلز که در آن جمعیت را شکست به پایان بوتیک و فرار کرد با کالا.

فرماندار گفت که مقامات از نزدیک نظارت بر سازماندهی خشونت گروه های افراطی که ممکن است در تلاش برای استفاده از این تظاهرات برای خود دستور کار است.

"برای کسانی که به دنبال بهره برداری از کالیفرنیا' درد برای ایجاد هرج و مرج و تخریب شما استقبال نمی," او گفت:. "ما دولت و ملت باید ساخت از این لحظه ایران و بیشتر حل و فصل بیش از همیشه به آدرس نژاد پرستی و ریشه آن باعث می شود."

در اوکلند 13 افسران مجروح شدند اواخر جمعه به تظاهر کنندگان پرتاب اشیاء در آنها. و یکی دیگر زخمی زمانی که یک خودرو کشیده تا به Ronald V. Dellums ساختمان فدرال و کسی آتش گشودند. افسران گارد ایالات متحده در دادگاه به عنوان بخشی از وظایف خود را به طور منظم و نظارت اعتراض, Department of Homeland Security, مقامات گفت.

آن را بلافاصله شناخته شده است که آیا این تیرانداز به حال چیزی برای انجام با اعتراض.

مرگ 46 سال فلوید بود که در فیلم ضبط شفاعت هوا به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر فشرده زانو در گردن او شوکه کشور و s. روسای پلیس و پلیس اتحادیه های کارگری باید نام آن را غیر قابل توجیه و نیروی بیش از حد. افسر متهم شده است با قتل است.

پلیس لس آنجلس گفت: 533 نفر دستگیر بین شب جمعه و اوایل روز شنبه پس از نادیده گرفتن سفارشات مکرر برای متفرق کردن زمانی که مقامات اعلام غیر قانونی مجمع. آنها در مواجه با طیف وسیعی از اتهامات از جمله سرقت باتری در یک افسر پلیس اقدام به قتل نقض آزادی مشروط و عدم پراکنده. اما 18 منتشر شد در خود تعهد.

پلیس تا به حال موارد در آنها پرتاب. شش پلیس لس آنجلس افسران صدمات پایدار اعم از پارگی به تاثیر زخم.

در منطقه خلیج سان فرانسیسکو, تظاهرات در اوکلند و سان خوزه رشد فزاینده تنش و مقابله و شب جمعه. کوچک آتش سوزی شد و مجموعه در داخل یک Walgreens و مرسدس-بنز نمایندگی در اوکلند خودکار ردیف که در آن چندین ماشین شد و شکست و اسپری رنگ با نقاشی های دیواری. مقامات شهرستان گفت: بیش از 70 کسب و کار تخریب شد.

"این است که ما که هستیم" شهردار لیبی Schaaf گفت: در ضبط بیانیه روز شنبه. "ما باید به مبارزه با تقلید مسخره امیز از نژادپرستی اما ما باید آن را در راه است که کار می کند. اجازه دهید از بین بردن و یا آسیب های جامعه خود ما."

در سن خوزه سانتا کلارا شهرستان کلانتر معاون اخراج در یک SUV است که اقدام به رانندگی را از طریق یک گروه از معترضان قابل توجه دو نفر از آنها در حالی که تلاش برای ایجاد یک U-نوبه خود .

پلیس در هر دو شهرستانها شلیک گاز اشک آور و flashbang نارنجک به شکستن سرکش جمعیت.

پلیس اوکلند گفت: در گزارش اولیه که حداقل 18 نفر دستگیر و یکی دیگر از 60 بازداشت برای تحقیقات از سرقت.

در ساکرامنتو نه افسران پلیس به طور سطحی زخمی شد در اعتراض به خود جلب کرد که حدود 500 نفر است.

در بیکرزفیلد پلیس بازداشت یک مرد به آنها گفت: سوار بی پروا از طریق جمعیت از معترضان قابل توجه 15 ساله و باعث جراحات جزئی. ماموران نظارت بر اعتراض متوجه شده است که مایکل Tran, 31, تصویب توسط جمعیت چندین بار و به نظر می رسد به صحبت کردن معترضان احتمالا antagonizing آنها, پلیس گفت:.

او رزرو شده بود به زندان برای تحقیق و تفحص اقدام به قتل است.

به گفته پلیس تعدادی از معترضان با مسدود کردن بخشی از جاده پرتاب بطری و سنگ در افسران و تخریب یک بنای یادبود اختصاص داده شده به افتاده افسران. ده نفر بودند دستگیر و برای مقاومت در برابر و مانع افسران.

--

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار جان Antczak در لس آنجلس کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب