خواهد چینی افزایش به عنوان یک زبان جهانی? علمی می گوید: "Yes"

با ادامه ظهور چین به عنوان یک اقتصاد جهانی و قدرت تجاری وجود دارد هیچ مانعی برای جلوگیری از چین از تبدیل شدن ب

توسط NEWSSHANS در 28 اردیبهشت 1399

با ادامه ظهور چین به عنوان یک اقتصاد جهانی و قدرت تجاری وجود دارد هیچ مانعی برای جلوگیری از چین از تبدیل شدن به یک زبان بین المللی مثل انگلیسی با توجه به فلیندرز دانشگاه علمی دکتر جفری گیل. دکتر گیل که می آموزد که زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در دانشگاه فلیندرز دانشکده علوم انسانی ، هنر و علوم اجتماعی را به چالش کشیده است استدلال که نشان می دهد چینی با چهره های غیر قابل عبور از موانع برای تبدیل شدن به یک معمولا با استفاده از زبان بین المللی با توجه به پیچیدگی چینی نوشته شده و شخصیت های.

مقاله خود را با عنوان یک شخصیت مبتنی بر نوشتن سیستم جلوگیری چینی تبدیل شدن به یک زبان جهانی? بررسی و تجدید نظر از بحثشد منتشر شده در مجله جهانی چینی. این مقاله تجزیه و تحلیل زبان به شیوه زبان ایدئولوژی و زبان برنامه ریزی در اطراف چینی نوشتن سیستم و همچنین به عنوان ویژگی های معاصر جهانی به زبان انگلیسی نشان می دهد که چینی می تواند یک روز تبدیل شدن به یک زبان جهانی.

Firstly, he emphasises that universal literacy is not required for global language status. “There is a flawed assumption that all learners of Chinese must learn to read and write to a native-like level – although this does not reflect the global use of English. People learn as much English as is required for their purposes, and the same would apply if Chinese was a global language.” (Image: via pixabay / CC0 1.0)

اولا او تاکید می کند که جهانی سواد مورد نیاز نمی باشد برای جهانی وضعیت زبان. 'وجود دارد ناقص فرض که همه زبان آموزان زبان چینی باید یاد بگیرند که به خواندن و نوشتن به زبان مادری مانند سطح — اگر چه این نمی بازتاب جهانی استفاده از زبان انگلیسی است. مردم یاد بگیرند به همان اندازه زبان انگلیسی به عنوان مورد نیاز است برای اهداف خود و همان اعمال را اگر چینی بود یک زبان جهانی.' (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

دکتر گیل ارائه چهار استدلال به پشتیبانی امکان از یک روز تبدیل شدن به یک زبان جهانی. اولا او تاکید می کند که جهانی سواد مورد نیاز نمی باشد برای جهانی وضعیت زبان.

دکتر گیل اشاره می کند که رایانه ها و گوشی های تلفن همراه در حال حاضر می تواند تبدیل پینیین Romanisation (چینی الفبای آواشناسی) به شخصیت های, به این معنی که زبان آموزان از زبان تنها نیاز به یادگیری پینیین و شناخت شخصیت که موجب صرفه جویی قابل توجهی در زمان و تلاش در برقراری ارتباط به طور منظم در چینی. دکتر گیل همچنین با اشاره به چینی داشتن قبلا مورد استفاده در کشورهای دیگر:

این دیدگاه که چینی نمی خواهد در آغوش به عنوان یک زبان جهانی با تمرکز بیش از حد بر زبانی خواص که دقیق نیست و به گفته دکتر گیل:

ارائه شده توسط: دانشگاه فلیندرز [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

نقش کلیه ها در طب سنتی چینی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب