آفریقای جنوبی برطرف; مشروب فروخته مدرسه دهانه تاخیر

توسط جرالد IMRAY کیپ تاون, آفریقای جنوبی (AP) — بسیاری از آفریقای جنوبی خود را صرف صبح روز دوشنبه پوشش خارج مش

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

توسط جرالد IMRAY

کیپ تاون, آفریقای جنوبی (AP) — بسیاری از آفریقای جنوبی خود را صرف صبح روز دوشنبه پوشش خارج مشروب فروشگاه ها به فروش الکل اجازه داده شد دوباره بعد از دو ماه محرومیت به دلیل شیوع کروناویروس.

اما در حالی که آفریقای جنوبی — با این قاره را بیشتر اقتصاد توسعه یافته و بیشترین تعداد موارد تایید شده از COVID-19 — آرامش خود را دقیق مستند بازگشایی ترین کلاس های مدرسه به تعویق افتاد و در آنجا بود که بحث در مورد چگونه کلیساها با خیال راحت می تواند رزومه خدمات.

دولت به تعویق افتاد برنامه ریزی افتتاح دو کلاس برای یک هفته دیگر به طوری که برخی از زیر-آمادگی مدارس می تواند آماده شدن برای از سرگیری کلاس برای نمره 7 و 12 سال آخر مدرسه ابتدایی و دبیرستان.

مکان های عبادت بودند مجاز به باز کردن از دوشنبه با محدودیت در تعداد زیادی از مردم در جماعت و در عین حال بسیاری از گروه های مذهبی گفت: آنها که حاضر فرصت. آنها گفته اند که نگران به خطر اجازه می دهد مردم برای جمع آوری در یک ساختمان محصور در خشکی — چیزی کارشناسان بهداشت هشدار می دهند در برابر — و برخی نیز گفت که محدود کردن تعداد افرادی که می آیند به کلیسا خود را در برابر ارزش های خود را.

آفریقای جنوبی گزارش کرده است بیش از 32,000 COVID-19 مورد و بیش از 600 نفر کشته شده اند. دولت هشدار می دهد که تعدادی از عفونت ها ادامه خواهد داد به افزایش می دهد و اوج است و انتظار نمی رود تا ماه آگوست یا سپتامبر.

هنوز آرامش الکل ممنوعیت آمد و به عنوان یک تسکین بسیاری که انتخاب خود را تهیه مشروب کابینت به جای رفتن مستقیم به کار در روز چقدر از اقتصاد کشور نیز بازگشایی شد.

در ضعیف شهرستان ماکاسار در نزدیکی کیپ تاون مردم در خانه به سمت چپ 4.30 صبح از ساکنان گفت: به مکان های امن در خط در فروشگاه ها مشروب. این فروشگاه مجموعه ای برای باز کردن در ساعت 9 صبح برای اولین بار از مارس 26. برخی از رفت و با جعبه پلاستیکی برای حمل بطری های آبجو و شراب که آنها برنامه ریزی برای خرید.

در نزدیکی شهر Somerset West, اجتماعی فاصله خطوط بافته از مغازه ها بر روی پیاده رو و به پارکینگ از مراکز خرید.

به سلامتی گل رز در ژوهانسبورگ سوپر مارکت زمانی که صفحه نمایش حذف شد از شراب قفسه اجازه می دهد تا فروش خود را به آغاز خواهد شد. خط خریداران در انتظار شراب snaked از طریق فروشگاه.

"آن بوده است و دو ماه" گفت: تونی ون Schalkwyk که به یک فروشگاه یک ساعت قبل از آن به علت باز است. او گفت که امیدوار به دریافت آبجو, شراب سفید, شراب قرمز و هویج — آنچه او به عنوان "فقط اصول اولیه است."

قفسه ها از مارک های معروف از الکل بودند خالی در دو ساعت در یک مشروب فروشگاه در یک مرفه حومه ژوهانسبورگ تنها با گران ترین محصولات فروش نرفته. الکل تنها مجاز به فروش می رسد از دوشنبه تا پنج شنبه بین ساعت 9 صبح و 5 بعد از ظهر جدید آرام اقدامات است.

وجود هشدارهای برابر انباشت الکل و برخی از فروشگاه ها قرار داده شده محدودیت چقدر مشتریان می خرید. برخی از مشتریان رفت و به بیش از یک فروشگاه به restock آگاه است که دولت هشدار داد که برخی از مناطق به عنوان "coronavirus نقاط مهم" — می تواند بازگشت به سختگیرانه تر مستند اقدامات اگر نرخ های خود را از آلودگی به طور چشمگیری افزایش دهد. که می تواند به معنای ستیز الکل ممنوع است اجرا دوباره در برخی از مناطق از جمله شهرهای بزرگ مانند ژوهانسبورگ و کیپ تاون است.

پس از تاخیر یک اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش گفت که این تاریخ برای بازگشت از مدارس در سراسر کشور شد و در حال حاضر 8 ژوئن. مدارس خواهد "آماده شدن برای ورود از زبان آموزان" از جمعه این بخش گفت. اما برخی از مدارس رفت جلوتر و باز همانطور که در ابتدا برنامه ریزی شده در کیپ تاون پس از استانی وزارت آموزش و پرورش وجود دارد گفت: آنها آماده بودند. در یکی از دبیرستان دانش آموزان به انتظارنشسته بودند تا به درجه حرارت گرفته شده با حرارتی دستگاه و برای پاسخ به پرسش های قبل از آنها می تواند وارد بخشی از مقررات است که به اجرا گذاشته خواهد شد در تمام مدارس.

در حالی که باز کردن مکان های عبادت شد و مورد استقبال برخی از جمله حزب مخالف آفریقایی حزب دموکرات مسیحی دیگران گفت این خیلی خطرناک است و آنها می ماند بسته شده است.

"این ناگهانی ظاهر با عجله حرکت سوال برانگیز است گفت:" یسوعیون موسسه آفریقای جنوبی در بیانیه صادر شده هفته گذشته.

دولت دستور داد که حداکثر 50 نفر اجازه داده می شود در جماعت و عبادت باید ایستاده 1.5 متری از هم در همه زمان ها و یا شستشو بهداشتی کردن دست.

"مدارک و شواهد از خوشه گسترش در دیگر نقاط جهان نشان می دهد که حتی در مکان های که در آن عبادت سخت اجتماعی فاصله قوانین تایید شد وجود دارد گزارش از عفونت" یسوعیون موسسه گفت. "بیشتر مردم مخلوط بیشتر وجود دارد بالقوه برای گسترش یافته است. مکان های عبادت نیست ایمنی بدن به ویروس است."

یسوعیان نیز مورد سوال چگونه کلیساها و مساجد و کنیسه ها و معابد انتظار می رود می تواند به نوبه خود مردم را دور اگر بیش از 50 می خواستم برای حضور در یک سرویس.

"این تقریبا غیر ممکن است تصمیم گیری را برای رهبران مذهبی" گفتند. "پلیس بررسی مکان های عبادت و شکستن تجمعات بیش از 50 نفر است؟"

___

AP روزنامه نگاران جروم تاخیر و اندرو Meldrum در ژوهانسبورگ کمک کرده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب