هیدروکسی کلروکین را کاهش می دهد COVID-19 نرخ مرگ و مطالعه می یابد

سارا رحال و بث LeBlanc دیترویت — یک Henry Ford Health System مطالعه نشان می دهد که ضد مالاریا, داروی هیدروکسی

توسط NEWSSHANS در 13 تیر 1399

سارا رحال و بث LeBlanc

دیترویت — یک Henry Ford Health System مطالعه نشان می دهد که ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین کمک می کند تا کاهش مرگ و میر از COVID-19 بیماران دیترویت مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان گفت: پنج شنبه.

مقامات با میشیگان نظام سلامت گفت: این مطالعه نشان داد داروی "قابل توجهی" کاهش مرگ و میر بیماران درگیر در تجزیه و تحلیل.

مطالعه و تحليل 2,541 بیماران بستری در میان سیستم شش بیمارستان بین 10 مارس و آوریل 2 و پیدا 13 درصد از کسانی که تحت درمان با هیدروکسی کلروکین درگذشت در حالی که 26 درصد از کسانی که دریافت مواد مخدر درگذشت.

در میان تمام بیماران در این مطالعه وجود دارد به طور کلی در بیمارستان مرگ و میر به میزان 18 درصد و بسیاری از کسانی که فوت کرده شرایط اساسی سیستم بیمارستان گفت. در سطح جهانی میزان مرگ و میر برای بیماران بستری است بین 10% و 30% و 58% در میان کسانی که در ICU و یا بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی.

"پزشکان و دانشمندان ما نگاه به داده ها برای بینش" گفت: استیون Kalkanis مدیر عامل شرکت هنری فورد پزشکی ، "و داده ها در اینجا روشن است که وجود دارد مزایای استفاده از این دارو به عنوان یک درمان برای بیمار بستری بیماران است."

مطالعه منتشر شده در جامعه بین المللی از بیماری های عفونی در بر داشت بیماران را رنج می برند نیست قلب های مربوط به عوارض جانبی از دارو.

بيمار با متوسط سن 64 در میان کسانی که تحلیل با 51 درصد مردان و 56 درصد آمریکایی آفریقایی تبار است. حدود 82 درصد از بیماران شروع به دریافت هیدروکسی کلروکین در عرض 24 ساعت و 91% در عرض 48 ساعت یک عامل دکتر مارکوس Zervos عنوان یک پتانسیل کلید به دارو ،

"ما ویژگی یافته های ما که متفاوت از سایر مطالعات به درمان زودرس و بخشی از ترکیبی از مداخلات درمانی که انجام شد در مراقبت های حمایتی از بیماران از جمله دقت قلبی نظارت" گفت: Zervos بدست آورد سر از بیماری های عفونی در نظام سلامت. Zervos انجام مطالعه با اپیدمیولوژی دکتر سمیه Arshad.

مطالعات دیگر Zervos اشاره شد شامل جمعیت های مختلف و یا نه کارشناسی.

"ما دوز نیز متفاوت از دیگر مطالعات نشان داده نمی شود سود دارو," او گفت:. "ما همچنین نشان داد که استفاده از استروئید در اوایل عفونت همراه با کاهش در مرگ و میر."

اما Zervos هشدار داد در برابر extrapolating نتایج برای درمان در خارج از بیمارستان تنظیمات و بدون مطالعه بیشتر.

این مطالعه همچنین نشان داد حدود 20 درصد از بيماران تحت درمان با ترکیبی از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین کشته و 22 درصد بودند که تحت درمان با آزیترومایسین به تنهایی در مقایسه با 26 درصد از بیماران که پس از نه تحت درمان با هر دارو.

بیمارستان در حال کار بر روی چندین آزمایش های بالینی از هیدروکسی کلروکین از جمله یکی که در حال آزمایش است که آیا این دارو می تواند به جلوگیری از COVID-19 عفونت در اولین پاسخ دهندگان که با کروناویروس بیماران. اولین پاسخ کارآزمایی بالینی بود بوق و کرنا با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در اوایل بیماری همه گیر.

بسیاری از موسسات مراقبت سلامت از جمله سازمان بهداشت جهانی به حالت تعلیق آزمایش های بالینی این دارو تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از معیوب مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست on May 22. این که دوباره محاکمه در ماه ژوئن.

مطالعه حیاتی است Zervos گفت: به عنوان پزشکی کارگران آماده شدن برای موج دوم ممکن است از این ویروس وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات که هنوز هم نیاز به انجام به تحکیم یک درمان موثر.

پزشکان در میشیگان پزشکی دانشگاه میشیگان سلامت سیستم ثابت قدم باقی می ماند در تصمیم خود برای استفاده از هیدروکسی کلروکین در coronavirus بیماران که در آنها متوقف شد با استفاده از در اواسط ماه مارس پس از اولیه خود را پیگیری درمان در بر داشت کمی به نفع بیماران مبتلا به برخی از عوارض جانبی جدی است.

میشیگان بزرگترین سیستم بیمارستان, Southfield مبتنی بر Beaumont سلامت نیز متوقف و با استفاده از نهم ضد مالاریا مواد مخدر به عنوان یک coronavirus درمان پس از تصمیم گیری آن موثر بوده است در درمان آن COVID-19 بيمار.

سنت جوزف رحمت نظام سلامت نیز حمایت از درمان است. سیستم بيمارستان سنت جوزف در آن آربور چلسی هاول Livonia و پونتیاک و همچنین به عنوان رحمت بهداشت بیمارستان ها در Grand Rapids, موسکگن و شلبی.

اخیر بریتانیا مطالعه ارزیابی هیدروکسی کلروکین در بيماران مبتلا به کروناویروس متوقف شد پس از تجزیه و تحلیل مقدماتی در آن یافت نمی هر گونه بهره مند شوند. حدود 26 درصد از بیماران در این دادگاه با استفاده از مواد مخدر درگذشت در مقایسه با حدود 24 درصد دریافت مراقبت های معمول با توجه به دانشگاه آکسفورد مطالعه است.

اما پزشکان در دیترویت مرکز پزشکی سینا-فضل گفت: اخبار دیترویت در ماه آوریل زمانی که در بیمارستان بود و غیرمنتظره با ارشد COVID بیماران که آنها پس از دادن دارو به هر کسی که آنها می تواند.

---

©2020 اخبار دیترویت

بازدید اخبار دیترویت در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): هیدروکسی کلروکینtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن