تالار هنر بسته کوچک: Tiny نمایشنامه ارائه شده به مرحله در خانه

توسط MARK KENNEDY نیویورک (AP) — این کار رو نمایشنامه نویس Tito Livas شدید بود: نوشتن یک بازی جدید در چند روز

توسط NEWSSHANS در 2 خرداد 1399

توسط MARK KENNEDY

نیویورک (AP) — این کار رو نمایشنامه نویس Tito Livas شدید بود: نوشتن یک بازی جدید در چند روز است که می تواند خواندن به تنهایی و یا با صدای بلند با دوستان. نگران نباشید اگر آن را بیش از حد دیوانه است. آه و آن را 10 دقیقه یا کمتر.

Livas بخشی از یک ابتکار ملی به نام " ," فشار نه برای سود شرکت های تئاتر از نیویورک به کالیفرنیا برای نگه داشتن افراد متصل به تئاتر زندگی می کنند. او نوشت: در مورد حشرات و کار خوب انجام می دهند.

"آنها گفت: به عنوان رویایی به عنوان شما می توانید و گفتم همه حق است. در اینجا می آید یک سنجاقک غول پیکر, در اینجا می آید یک غول پرنده! ما در حال رفتن به تغییر دامنه از همه چیز," او گفت:.

ابتکار با این نسخهها کار مانند این: تئاتر کمیسیون نویسان برای نوشتن یک جدید میکرو کار برای $500. کسانی که نقش هستند و سپس ارائه رایگان آنلاین به طوری که مردم می توانند آنها را دانلود کنید برای انجام در خانه و یا از طریق چت تصویری با اقوام و دوستان است. این هفته "در صفحه" عبور از یک نقطه عطف با 100 کمیسیون.

استفانی dave sanchez مدیر هنری بالتیمور مرکز صحنه آمد تا با ایده امیدوار است که بیشتر مردم تجربه نقش بیشتر آنها را می خواهید به دیدن یک. "من در عشق با این ایده که نمایشنامه نویس است که صحبت کردن به طور مستقیم به مخاطبان خود," او گفت:.

Livas که زندگی در شهری مزرعه با 3 سال در سالت لیک سیتی نوشت: "درخشش نور" یک داستان خارق العاده برای طرح B تئاتر درباره یک کودک 9 ساله است که دوست دارد سوزاندن مورچه ها با شیشه های ذره. کودک به زودی در می یابد خود را به اندازه اشکال مواد غذایی باعث یک تغییر سریع از ذهن است.

Livas شد و به دنبال "چیزی است که شاد و سرگرم کننده و می تواند ما را متوقف فکر کردن در مورد همه هرج و مرج اتفاق می افتد خارج وجود دارد." خود بازی دارای هفت شخصیت ها — کرم مورچه ها و زنبورها شامل — و یک صدای خارج از صحنه نمایش.

نمایشنامه نویس دیل دونن تصمیم به شیرجه رفتن به طور مستقیم به این بیماری همه گیر. در سانتافه نیومکزیکو بر اساس نویسنده تا به حال در مورد خواندن 1918 ویروس همه گیر و تصمیم به نوشتن چند نسل بازی "لبخند زدن در محل" به سفارش نسبی نمایشهایش در Laramie, وایومینگ.

در آن پدر و مادر و فرزند در برخورد با COVID-19 زمانی, مرموزی, بزرگسالان, پدر بزرگ به نظر می رسد مستقیما از خطوط مقدم جنگ جهانی اول با یک ماسک ضد گاز در اطراف گردن خود را.

"من نوشته شده است 10 دقیقه قبل از پخش," او گفت:. "من پیدا کردن آن واقعا الهام بخش برای نگه داشتن آن کوتاه و نگه داشتن آن را سریع دریافت در دریافت و قوس برای شخصیت ها و رفتن به جایی با داستان است."

دان شد با الهام از پدربزرگ خود که از طریق زندگی می کردند قبل از اپیدمی و که خاطرات او رونویسی. "من دوست دارم به او می آیند و بازدید کمی و صحبت با او در مورد زنده ماندن در بیماری های همه گیر. چگونه شما آن را انجام?" او گفت:. "من فکر می کردم" بیایید فقط پدر بزرگ در اینجا.'"

"بازی در خانه" است و عرضه در دسته بندی های مختلف از جمله بچه دوستانه, خود ارضایی, تک گویی فیلم های موزیکال یا نمایشنامه برای بزرگسالان است. آنها ثابت کرده ایم یک راه برای نویسان به نوبه خود مخاطب را به بازیگران.

"اعضای مخاطبان خود را خواهد شد یک فرصت برای احساس — حتی در کوچکترین راه — آنچه در آن احساس می کند مانند به یک بازیگر بدون فشار" Livas گفت.

این بازی ابتکار عمل آغاز شد و در اواخر ماه مارس با پنج تئاتر: بالتیمور در مرکز صحنه در مریلند طولانی اسکله تئاتر در کانکتیکات عمومی در شهر نیویورک مجموعه تئاتر سنت لوئیس در میسوری و واشنگتن را Woolly Mammoth.

آن را پس از رشد شامل چنین کالیفرنیا تئاتر به عنوان قدیمی جهان و برکلی مجموعه تئاتر مرکز کندی در واشنگتن دی سی مرحله شعر شرکت بوستون و تئاتر امور خارجه نیوجرسی, در میان دیگران.

"من فکر می کنم این یک فرصت بسیار خوبی برای تنها ماندن خلاق" گفت: Tre شهرداری گریفیث یک سنت لوئیس نمایشنامه نوشت که قدرتمند "هیچ کس در اینجا اما من و تو" یک مجموعه داستان در دهه 1930 جنوبی راه اندازی شده توسط مجموعه تئاتر St. Louis.

"با این نامشخص زمان ما لزوما نمی دانم دقیقا چه حرکت بعدی چه خواهد بود مرحله بعدی از هنر ما. پس از آن بود واقعا خوب فقط چیزی," او گفت:.

"بازی در خانه" فشار است فقط یک راه نویسان را مشغول نگه داشته در طول این بیماری همه گیر. لورن Gunderson و جوان, Jean Lee باید ارائه آموزش های آنلاین در حالی که ریچارد نلسون نوشته شده شش فرد بازی طراحی شده livestreamed.

کمک به "بازی در خانه" نه تنها کمک می کند تا حفظ هنری روح زنده است. این نیز ارائه می دهد نویسان طعم — البته اشتها آور و بخشی به جهان نشان می دهد خود را صدای منحصر به فرد.

"این یک راه خوب برای معرفی خودم به مخاطبان گسترده تر و به بیان داستان است که من می خواهم برای گفتن" گفت: گریفیث. "این یک ایده واقعا سرد را فقط تئاتر به شما."

___

علامت کندی درtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب