ما کشاورزان با تکیه بیشتر به شدت در دولت برنامه های وام

توسط رکسانا HEGEMAN BELLE PLAINE, Kan. (AP) — کشاورزان در سراسر کشور تکیه بیشتر به شدت بر دولت فدرال در سال گذ

توسط NEWSSHANS در 2 خرداد 1399

توسط رکسانا HEGEMAN

BELLE PLAINE, Kan. (AP) — کشاورزان در سراسر کشور تکیه بیشتر به شدت بر دولت فدرال در سال گذشته برای تامین مالی عملیات کشاورزی میان قیمت و اختلافات تجاری و بیشتر از آنها پول قرض گرفته شده است و در حال حاضر متخلف.

اگر چه ایالات متحده در بخش کشاورزی گفت: در آن دیده نمی شود یک تغییر قابل توجهی در وام نرخ کوتاهی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آن انتظار تاثیر اگر اقتصادی خرید اینترنتی همچنان ادامه دارد.

مزرعه سلب حق مالکیت افزایش یافته است و بخش گرفته شده است و تعدادی از اقدامات برای ممانعت از آنها — از جمله بیشتر برای عملیاتی سالانه وام.

گروه گفت: در یک ایمیل که آن را نیز به طور موقت به حالت تعلیق وام شتاب و غیر قضایی سلب حق مالکیت و همچنین متوقف اشاره سلب حق مالکیت به وزارت دادگستری. باراک اوباما دفاتر تعیین خواهد کرد که آیا برای جلوگیری از سلب حق مالکیت و اخراج متخلف در حساب های آنها در حال حاضر دست زدن به.

ناتان Kauffman, معاون رئیس جمهور و اوماها (روباز انتخابی) شعبه اجرایی از بانک فدرال رزرو کانزاس سیتی گفت که او انتظار ندارد COVID-19 به تاثیر فوری در وام مزرعه در بخشی به دلیل زمان بیماری همه گیر.

"آن را واقعا شروع به شدت نسبت به قسمت بعد از ماه مارس, اما این است که یک زمان از سال زمانی که بسیاری از عمده کاشت تصمیم گیری ها و تصمیمات تامین مالی ... در حال حاضر اتفاق افتاده است. بنابراین بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر تعیین شده در حال حرکت قبل از بحران" Kauffman, گفت:, و اضافه کرد که اگر این بحران ادامه می دهد و برای چند ماه بیشتر وام گیرندگان در حال رفتن به شروع به فکر کردن در مورد کسانی که همه چیز دوباره.

برای دو سال گذشته مرتکب جنایت یا جنحه مستقیم و مورد حمایت دولت وام که آسوشیتد پرس به دست آمده از طریق باز کردن پرونده درخواست از وزارت کشاورزی مزرعه آژانس خدمات ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به مشکلات مالی مواجه شده تولید است که به طور گسترده ای متفاوت با جغرافیا و صنعت.

بیشتر آسیب پذیر هستند آغاز کشاورزان و کوچکتر عملیات کشاورزی است که به طور معمول خود را تامین مالی از طریق آژانس مستقیم برنامه وام. کسانی که به طور معمول به خطرناکترین وام گیرندگان که نمی توانند تامین مالی در جاهای دیگر.

این سازمان به طور مستقیم لنت کسانی که کشاورزان بیش از $12.7 میلیارد دلار و بیش از $639.4 میلیون از این مبلغ بود به عنوان متخلف از مارس 30. که نشان دهنده افزایش $1.26 میلیارد دلار در وام های مستقیم زیر که برنامه و پرش بیش از 8 میلیون دلار در تخلفات در مقایسه با همین تاریخ یک سال پیش. در سراسر کشور 18.76% از دولت مستقیم وام مرتکب جنایت یا جنحه بودند.

"این فقط یک متزلزل زمان برای تولید کنندگان گفت:" آلن فیتهرستن یک کشاورزی استاد در دانشگاه ایالتی کانزاس. "به طور کلی شما می خواهم برای دیدن کل حجم پایین رفتن اما ما در حال اضافه کردن حجم است که در نهایت با حمایت دولت فدرال است."

نرخ کوتاهی در صدر 30 درصد به صورت مستقیم دولت مزرعه وام های صادر شده در چند کشور از جمله فلوریدا, New York, کارولینای شمالی, رود آیلند و تگزاس. سیزده ایالت دیگر مزرعه بزهکاری نرخ بیش از 20 درصد است. طوفان-ضرب و شتم پورتوریکو بود پرت با یک مزرعه کوتاهی وام با نرخ بیش از 67 درصد.

فقط شش آمریکا -- کانزاس میسوری, ایلینوی, ایندیانا, آیووا و هاوایی — تا به حال مستقیم مزرعه کوتاهی وام در نرخ تک رقمی در پایان ماه آوریل است.

یک برنامه جداگانه است که در آن دولت فدرال تضمین می کند که کشاورزان را به پرداخت وام آنها قرض گرفتن از بانک ها و سایر وام دهندگان تجاری نیز بیشتر بود به شدت استفاده می شود. دولت حمایت $16.58 میلیارد دلار از این وام $270.65 میلیون نفر از آن متخلف در 30 آوریل. که بزهکاری نرخ 3.23%.

متحده به شدت وابسته به مشکل صنایع لبنی — مانند مریلند, میشیگان, جدید مکزیک و ویسکانسین — همه شاهد افزایش تخلفات در دولت تضمین وام فیتهرستن اشاره کرد.

ایالات متحده در بخش کشاورزی گفت: از آن آغاز خواهد شد برنامه های کاربردی پذیرش مارس 26 زیر Coronavirus برنامه کمک غذایی را فراهم خواهد کرد تا به 16 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به کشاورزان و دامداران نهفته coronavirus بیماری همه گیر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب