دویل McManus: واشنگتن ممکن است Silicon Valley پایین درجه یک

واشنگتن — هیچ کس به نظر می رسد با توییتر این روزها — و یا Facebook یا هر گونه دیگر رسانه های اجتماعی پلت فر

توسط NEWSSHANS در 13 خرداد 1399

واشنگتن — هیچ کس به نظر می رسد با توییتر این روزها — و یا Facebook یا هر گونه دیگر رسانه های اجتماعی پلت فرم, که برای ماده.

"چپ رادیکال است که در کل فرماندهی و کنترل Facebook, Instagram, Twitter و Google" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم شده است.

"توییتر به طور کامل سرکوب آزادی بیان و من به عنوان رئیس جمهور نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد!"

او گفت: کسانی که همه چیز در توییتر که در آن او بیش از 80 میلیون خوانندگان.

مجلس نانسی پلوسی که به ندرت در لیگ با مغلوب ساختن پیشی جستن با او به توافق رسیدند که غول اینترنت یک مشکل هستند.

"Facebook همه آنها همه چیز در مورد ساخت پول" او شکایت در روز پنج شنبه. "مدل کسب و کار خود است که پول را در هزینه از حقیقت است."

اگر وجود دارد یک اجماع دو حزبی در هر چیزی در واشنگتن این است که کسی باید به بزرگ با تکنولوژی پایین درجه یک.

در نتیجه ممکن است بزرگترین بحران سیاسی شرکت های اینترنتی مواجه شده اند پس از خود را ایجاد و آن را بیشتر تقصیر خود.

نتیجه به احتمال زیاد مهم نیست که چگونه نوامبر انتخابات معلوم است که کنگره آمریکا به لغو قانون 1996 است که محافظت از سیستم عامل از مسئولیت برای تقریبا هر چیزی را به کاربران خود ارسال.

از بین بردن است که, قانون بخش 230 قانون ارتباطات نجابت می تواند پرتاب مدل کسب و کار خود را به هرج و مرج و آن را دشوار است برای Twitter و Facebook برای زنده ماندن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن هم گفت: ارائه باید لغو — اگر چه به دلایل مختلف.

جمهوری خواهان ادعا می کنند توییتر و دیگر سیستم عامل ها به عمد هدف قرار دادن محافظه کاران و ناعادلانه اعمال قوانین علیه تبعیض تحریک و آزار و اذیت.

دموکرات ها را در مقابل شکایت: آنها مسئول است که این سیستم عامل اجرا نمی قوانین اغلب به اندازه کافی. آنها شکایت دارند که تهمت و دیگران شده اند مجاز به گرفتن دور با آشکار دروغ و calumnies — که درست است.

هفته گذشته بحران متمرکز در توییتر که اجرا قوانین داخلی خود در مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار.

اولین شرکت متصل هشدارهای برچسب "دریافت حقایق" به ریاست توییتهایی که تا به حال نام پست الکترونیکی-در برگه های رای "جعلی" و پیش بینی یک "تقلب در انتخابات" در ماه نوامبر.

سپس توییتر اضافه شده ضد خشونت هشدار به تهمت صدای جیر جیر در مورد شورش زده مینیاپولیس. "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود," او نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او گفت: کسانی که تکذیبنامهها به مبلغ سانسور. آنها نمی. توییتر هنوز منتشر رئیس جمهور کلمات; در حال حاضر خوانندگان خود را ببینید هشدارهای نیز هست.

تا همین اواخر, Facebook نیز هدف از محافظه کار شکایت به خاطر آن گاهی اوقات اجرا استاندارد در برابر راست افراطی. اما در هفته گذشته Facebook اجرایی مارک زوکربرگ گفت: او دیگر فکر می کند این شرکت باید سعی کنید به "داوران از حقیقت است."

سیاستمداران' خشم در برابر به طور فزاینده ای قدرتمند سیستم عامل ساختمان شده است برای مدت زمان طولانی.

زمانی که بخش 230 گذشت و در سال 1996 آن در نظر گرفته شده بود به سپر شکننده راه اندازی شرکت که اینترنت جوان بود. در متعاقب آن 24 سال در رسانه های اجتماعی شرکت های بزرگ تبدیل شده و ثروتمند; این دیگر روشن است که آنها نیاز به حفاظت.

این قانون نه تنها محافظ این شرکت از مسئولیت آن قدرت آنها را به محدود کردن دسترسی به مواد است که "زشت و ناپسند, هرزه, مالیدن کس کثیف بیش از حد خشونت و اذیت و آزار و یا در غیر این صورت اعتراض."

که بند اعطا سیستم عامل تقریبا نامحدود کنترل بر محتوا. آنها توسعه یافته قوانین و روش های استفاده از آنها را در خانه و با کمی و یا بدون دید به هر کسی خارج است.

توییتر استانداردهای مثلا لیست دسته بندی های متعدد از ممنوع محتوا از جمله بهرهکشی از کودکان را هدف آزار و اذیت نفرت انگیز, انجام, تشویق خودکشی nonconsensual زوج های ارسال افراد دیگر اطلاعات خصوصی دستکاری رسانه ها در ترویج تروریسم و تهدید و یا تجلیل از خشونت و "دستکاری یا مداخله در انتخابات است."

این شرکت حکم داد که مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها هفته گذشته تجاوز دو قوانین.

مشکل این است که روشن نیست که چگونه این قوانین اعمال می شود که اعمال آنها را و چگونه برای به دست آوردن جبران اگر شما فکر می کنم شما ناعادلانه رفتار شده است.

"آن را آسان تر برای به دست آوردن اطلاعات از (آژانس امنیت ملی) از یکی از این شرکت های فن آوری گفت:" جف Kosseff یک cybersecurity قانون استاد و نویسنده کتاب "بیست و شش کلماتی که ایجاد اینترنت" یک کتاب در مورد بخش 230.

در مغلوب ساختن پیشی جستن مورد شرکت bungled روند. اقدامات خود را در برابر رئیس جمهور به نظر می رسید به از جایی آمده با هشدار و یا توضیح.

آیا تهمت ادعای پنج ماه قبل از "تقلب در انتخابات" واقعا تشکیل دستکاری یا مداخله?

و آن را عجیب و غریب به نظر می رسید که در حالی که رئیس جمهور شده بود به دروغ ادعا که پست الکترونیکی-در برگه تولید تقلب او را برای بارها و بارها نشان می دهد که MSNBC میزبان جو Scarborough تا به حال به قتل یک هیات مشاور در سال 2001. (مقامات می گویند که وجود دارد هیچ پایه و اساسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن اتهام; Scarborough شد 800 مایل دور زمانی که زن مرده.)

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به توییتر اقدامات بود colorfully دقت اجرایی جهت است که تهدید به sic دو سازمان تنظیم مقررات در شرکت فن آوری. این خواست کمیسیون ارتباطات فدرال به پیش نویس قوانین جدید را به رسانه های اجتماعی شرکت ها در قبال محتوای بیشتر و خواسته کمیسیون تجارت فدرال برای بررسی این که آیا این شرکت در حال اجرای استانداردهای خود را نسبتا.

رئیس جمهور به منظور به نظر می رسد عمدتا نمادین طراحی شده برای انتخابات سال است. FCC به طور معمول طول می کشد ماه و یا سال به پیش نویس مقررات جدید حتی در مسائل ساده و جمهور را تقریبا قطعی به چالش در دادگاه.

در اجرا دیگر هر چند بخش 230 آسیب پذیر باقی می ماند در کنگره — اگر فقط به این دلیل که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن می گویند آنها می خواهند به آن را لغو.

چه اتفاقی می افتد ؟

از لحاظ تئوری از بین بردن این قانون می تواند سریع سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای سرکوب بیشتر مطالب برای از بین بردن هر چیزی که می تواند منجر به طرح دعوی در دادگاه. که می تواند برگ برنده در معرض خطر حتی بیشتر مزاحم برچسب های هشدار دهنده.

اما لغو همچنین می تواند ناخواسته منجر به حذف تقریبا تمامی استانداردها — چرا که اگر هیچ قانون وجود دارد که سیستم عامل می تواند استدلال می کنند که آنها مسئول اجرای هر.

و است که می تواند تولید یک اینترنت که در آن پورنوگرافی و افراطی سیاسی محتوا هر دو محافظت شده توسط 1st اصلاح سیل به سیستم عامل است که در نظر گرفته شده بودند به خانواده دوستانه است.

وجود دارد یک راه حل معقول تر در دسترس است. شرکت می تواند به اصلاح خود استانداردها و شیوه های ساخته شده آنها به مراتب شفاف تر و مجاز به دیدن چگونه آنها اجرا شد.

اما ممکن است خیلی دیر شده برای این نوع از بهبود. این شرکت نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی. آنها مقاومت کردند و اجازه دادن به هر کسی با دیدن داخل.

به عنوان یک نتیجه از یک قانون بود که پایه و اساس کسب و کار خود را در حال حاضر در معرض خطر لغو. این همه تهمت گسل. آن را تقصیر آنها بیش از حد.

دویل McManus یک مقاله نویس برای لس آنجلس تایمز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب