Hulu را 'عشق, ویکتور' می گوید سفر لاتین, گی نوجوان

توسط راسل CONTRERAS ریو رانچو, N. M. (AP) — 2018 فیلم "عشق سیمون" به ارمغان آورد یک دیدگاه تازه برای اولین lov

توسط NEWSSHANS در 30 خرداد 1399

توسط راسل CONTRERAS

ریو رانچو, N. M. (AP) — 2018 فیلم "عشق سیمون" به ارمغان آورد یک دیدگاه تازه برای اولین love, coming-of-age نوع از طریق چشم از یک گی نوجوان.

کاوش عشق بی گناهی انزوا و ترس از رد این فیلم نشان داد که یک داستان در مورد یک تجاوز شخصیت می تواند فراتر بود و از جمله در روایتی از زندگی آمریکایی. اما مانند بسیاری از LGBTQ پروژه های آن گفته شد از تجارب سفید گی مرد.

"عشق ویکتور" spinoff سریال برای اولین بار روز شنبه در Hulu. آن طول می کشد جهان از "عشق سیمون" را به یک سطح جدید اضافه کردن کلاس و نژاد و قومیت در مخلوط به عنوان یکی دیگر از نوجوان پیاده روی را از طریق همان عشق در تضاد است.

این مجموعه شرح زیر است ویکتور Salazar, لاتین, دختر مدرسه مبارزه با هویت جنسی خود را و زندگی در مدرسه است. به تصویر کشیده شده توسط Michael Cimino, ویکتور را طبقه کارگر محافظه کار کاتولیک خانواده relocates به آتلانتا از تگزاس. ویکتور بلافاصله می رسد به سیمون از طریق رسانه های اجتماعی برای ضربه زدن به سیمون "زندگی کامل است."

ویکتور معتقد است او, گی, بیش از حد. تا زمانی که آفریقایی آمریکایی میا بروکس (راشل Hilson) مدرسه محبوب ترین دختر می افتد در عشق با او.

ویکتور می پیوندد تیم بسکتبال و می شود یک کار در یک کافی شاپ برای پرداخت هزینه. پسران دیگر به بچه های جدید "bro آغوش." در ضمن خواهر خود را ماندگار نژادپرستانه طعنه, که به نام دورا اکسپلورر. پدر و مادر خود را به طور مداوم استدلال می کنند.

هنوز ویکتور نمی تواند چشم خود را خاموش Benji, بازی های برگزار شده توسط جورج از کار افتاده. او یک همجنسگرا همکلاسی که اغلب خیره بازگشت.

"آن افتخار بزرگی است که به نمایندگی از جامعه لاتین و نه فقط جامعه لاتین, اما جامعه همجنسگرایان در راه است که می تواند مثبت بر زندگی مردم"

برای Latinos این سری است که به عنوان پیشگامانه به عنوان "عشق سیمون." درست است شده اند وجود دارد دیگر لاتینی, LGBTQ مضمون را نشان می دهد مانند اما "عشق ویکتور" یک خانواده پسند پروژه قرار داده شده در این نیست-پس-لاتین-دوستانه منطقه آمریکا جنوبی.

Cimino گفت, گی, Latinos نیست مفاهیم انتزاعی به او. آنها خانواده است. او گفت: تولیدات این تصویر از شخصیت او در آینده تجربه از پسر عموی مسن تر.

"او یک فرد بسیار ویژه برای من است و قادر به ارتباط با او و قادر به ساخت شخصیت از تجربه های شخصی خود را و آنچه او را به رفتن را از طریق به معنای زیادی به من گفت: "بازیگر. "و آن را به وضوح به معنای زیادی به او."

___

آسوشیتد پرس نویسنده Marcela Isaza کمک به این گزارش از لس آنجلس.

___

آسوشیتد پرس نویسنده راسل Contreras عضو AP نژاد و قومیت تیم. دنبال Contreras در توییتر درtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن