Bannon پیشنهاد بالا CCP رهبری دارایی باید کشف و ضبط

شیوع COVID-19 همه گیر در ایالات متحده موجب شده است تا حداقل 1.55 میلیون نفر مبتلا به این بیماری در حالی که بیش

توسط NEWSSHANS در 31 اردیبهشت 1399

شیوع COVID-19 همه گیر در ایالات متحده موجب شده است تا حداقل 1.55 میلیون نفر مبتلا به این بیماری در حالی که بیش از 91,500 نفر فوت کرده اند که از مارس 20.

استیو Bannon, سابق, استراتژیست ارشد کاخ سفید به تازگی اظهار نظر در رسانه ها است که دهها میلیارد دلار از دارایی های شخصی از حزب کمونیست چین (CCP) رهبران در ایالات متحده برگزار شده باید ضبط به جبران همه گیر قربانیان.

در حالی که صحبت کردن در مورد این موضوع از پاسخگویی و جبران خسارت برای این بیماری همه گیر در زندگی نشان می دهد اتاق جنگ در صدای آمریکا, شبکه خبری Bannon پیشنهاد کرد که CCP رهبری دارایی های خارج از کشور باید منجمد اول چون آنها خود را با ده ها میلیارد دلار از دارایی های ایالات متحده از جمله املاک و مستغلات و سهام و اوراق قرضه. این پس از آن می تواند توزیع شود به عنوان جبران خسارت به خانواده های قربانیان CCP ویروس.

Bannon proposed that the CCP leadership’s assets overseas should be frozen and distributed as compensation to the families of the victims of the Wuhan pandemic. (Image: pixabay / CC0 1.0)

Bannon پیشنهاد کرد که CCP رهبری دارایی های خارج از کشور باید منجمد و توزیع به عنوان غرامت به خانواده های قربانیان ووهان بیماری همه گیر. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

Bannon گفت که تمام رهبران چین از اعضای CCP و تعجب که چگونه آنها چنین مقدار زیادی از دارایی های شخصی. CCP است که در مورد به سقوط پس از CCP رهبری عصبی است.

CCP متوجه شده است که هنگامی که مردم در ایالات متحده و اروپا و انگلیس و هند و برزیل و ژاپن و کشورهای دیگر درک حقیقت از همه گیر آنها را نگه دارید CCP مسئول این جنایات را مرتکب شده است که شروع این بیماری همه گیر.

در ضمن CCP همچنین باید درک کنند که در حال حاضر بسیاری از مردم در چین در حال خشم در مورد آنچه CCP انجام داده و تعداد زیادی از مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر. مردم در ووهان هستند به خصوص نسبت به همه گیر پیشگیری از اقدامات انجام شده توسط CCP و در نتیجه موارد مرگ.

Bannon تاکید کرد که بزرگترین قربانیان CCP هستند و مردم به همین دلیل است که CCP پاسخ به کشورهای مختلف' ادعا می کند برای جبران خسارت است بنابراین غیر منطقی. این مقام وزارت امور خارجه رسانه های دوربین مدار بسته, تلاش برای شستشوی مغزی چینی با گفتن آنها را که Bannon حمله به مردم است و دشمن به چین است.

Bannon emphasized that the biggest victims of the CCP are the Chinese people, which is why the CCP’s response to various countries’ claims for compensation is so irrational. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

Bannon تاکید کرد که بزرگترین قربانیان CCP هستند و مردم به همین دلیل است که CCP پاسخ به کشورهای مختلف' ادعا می کند برای جبران خسارت است بنابراین غیر منطقی. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

Bannon در واقع گفت: "شما [CCP] در اشتباه هستند. همه مردم طرفدار کمونیست رسانه های غربی گوش دادن به من. من همیشه گفته ام که CCP است که دشمن ما. نه مردم و نه چین اما CCP است که دشمن ما! CCP زیرک به نظر می رسد اما از آن است که در اصل یک گروه گانگستر. تمام کسانی که نفوذ توسط CCP و کسانی که طرفدار کمونیست مردم آنچه را که آنها انجام خواهد شد و در نهایت در معرض. بیش از همه به حقیقت خواهد آمد.

"ما متوقف نخواهد شد [آشکار حقیقت]. در واقع همه چیز تازه شروع شده است. چه اتفاقی می افتد زمانی که آمریکایی ها در حال پر صالح خشم? درخواست قیصر ویلهلم برای دیدن چگونه او را ملاقات کرد ؟ درخواست آدولف هیتلر را ببینید که چگونه او را ملاقات کرد ؟ درخواست Hideki Tojo برای دیدن چگونه او را ملاقات کرد ؟ درخواست بنیتو موسولینی برای دیدن چگونه او را ملاقات کرد؟"

Bannon معتقد است که هنگامی که ایالات متحده و کشورهای غربی با صالح خشم همه چیز به پایان خواهد رسید و کاملا وجود دارد بدون شک این رژیم در حال رفتن به سقوط.

ترجمه شده توسط یوسف وو و ویرایش شده توسط Helen

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

CCP ویروس هل بازار کار به هرج و مرج و کارگران به نومیدی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de