Iginla عناوین 2020 سالن کلاس به عنوان 4th, سیاه, بازیکن منتخب

توسط استفان stefanie marie Jarome Iginla عناوین هاکی سالن از شهرت کلاس 2020 پس از انتخاب شدن جمعه در سال اول خ

توسط NEWSSHANS در 5 تیر 1399

توسط استفان stefanie marie

Jarome Iginla عناوین هاکی سالن از شهرت کلاس 2020 پس از انتخاب شدن جمعه در سال اول خود را از واجد شرایط بودن.

Iginla خواهد بود چهارم, سیاه, بازیکن القاء پس از اعطای Fuhr زنان هاکی پیشگام آنجلا جیمز و ویلی O'Ree. Iginla و Fuhr تنها, سیاه, NHL بازیکنان مندرج خود را بر روی یخ دستاوردهای, در حالی که O'Ree انتخاب شد در ساز دسته در سال 2018 برای شکستن لیگ رنگ مانع از 60 سال قبل است.

قدیمی Calgary Flames کاپیتان اولین بازیکن سیاه و سفید به رهبری NHL در اهداف و نقاط و اولین سیاه ورزشکار در هر ورزشی به برنده مدال طلا در بازی های المپیک زمستانی. کانادا نسل اول پدر است که نیجریه و مادر امریکایی Iginla صاحب مسلما بزرگترین کمک در کانادا سابقه بین المللی هاکی. او گذشت جن به سیدنی کرازبی برای کرازبی را "هدف طلایی" در سال 2010 بازی های المپیک در ونکوور.

Iginla پیوست در سال 2020 کلاس توسط جناح ماریان Hossa, defensemen کوین لاو و داگ ویلسون کانادا زنان ستاره کیم سنت پیر و دیرین مدیر کل کن هلند.

در علاوه بر این به دو مدال طلای المپیک در سه ظاهر Iginla برنده موریس "موشک" ریچارد جایزه دو بار به عنوان NHL بالا هدف گلزن و در سال 2003 موفق به کسب هنر راس جایزه برای بیشترین امتیاز و تد لیندسی جایزه به عنوان MVP رای داده شده توسط بازیکنان دیگر. او همچنین برنده کانادا junior یادبود دو بار جام جهانی جوانان در مسابقات قهرمانی جهان و جام جهانی هاکی یک بار در هر.

یک قدرت رو به جلو در بال با پرکار به ثمر رساند لمس Iginla تا به حال 625 اهداف و 675 کمک برای 1,300 امتیاز در 1,554 فتح به طور منظم فصل بازی NHL برای شعله های آتش, بهمن, پنگوئن و پادشاهان. او تا به حال 68 امتیاز در 81 بازی حذفی و مهمترین led کلگری به بازی 7 از جام استنلی نهایی در سال 2004.

"این انتخاب سخت است به این باور می کند و من منعکس و به عقب نگاه در زندگی حرفه ای من" Iginla گفت. "من همیشه فقط در تلاش برای ایجاد NHL و این به رسمیت شناختن به معنای زیادی به من و خانواده من است."

Hossa بود نیز انتخاب شد در سال اول خود را از واجد شرایط بودن و می پیوندد 2015 مشمول کریس Pronger به عنوان تنها بازیکن برای رفتن به سالن در حالی که هنوز تحت قرارداد. مانند Pronger, Hossa واجد شرایط از آنجا که او تا به بازی در سه سال و بازنشسته در سال 2018 به دلیل یک اختلال پوستی.

ماهر, دو طرفه, جناح, Hossa برنده جام استنلی با شیکاگو در سال 2010 2013 و 2015. او نهایی رسیده و دو بار دیگر به حال 149 امتیاز در 205 بازی حذفی به پایان رسید و با 1,134 امتیاز در 1,309 بازی با سناتورهای Thrashers Penguins قرمز بال و Blackhawks.

لاو و ویلسون تا به حال به صبر بسیار طولانی برای دریافت پس از بازنشستگی در 1990s. هلند ساخته شده است آن را در ساز دسته پس از برنده شدن در این جام سه بار با دیترویت و سنت پیر خواهد شد و هفتم در سالن.

18-عضو کمیته انتخاب رای دادند و از راه دور برای اولین بار به دلیل سفر مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. کسانی که در تورنتو زندگی می کنند ملاقات در یک اتاق کنفرانس برای تعیین inductees که رو تبریک تلفنی از رئیس هیئت مدیره لانی مک دونالد.

معلوم نیست اگر این سالن برگزار خواهد شد سنتی خود را در شخص القا مراسم در ماه نوامبر. NHL است هنوز هم در تلاش برای از سرگیری آن فصل پس از تعلیق بازی در ماه مارس با برگشتی به طور بالقوه گسترش به اکتبر و تاخیر در شروع فصل آینده تا دسامبر یا ژانویه.

___

دنبال AP هاکی نویسنده استفان stefanie marie در توییتر در https://twitter.com/SWhyno

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن