کلاغ با تشکر از سرپرست با بازگشت با هدیه

اگر شما فکر می کنم که حیوانات نمی باید از این ظرفیت عاطفی بود و خدا را شکر به کسانی که به آنها کمک داستان استو

توسط NEWSSHANS در 6 مرداد 1399

اگر شما فکر می کنم که حیوانات نمی باید از این ظرفیت عاطفی بود و خدا را شکر به کسانی که به آنها کمک داستان استوارت Dahlquist و کلاغ باید ذهن خود را تغییر دهید. او شده است تغذیه یک خانواده کلاغ ها در حیاط خلوت برای حدود 4 سال است. در بازگشت کلاغ به او هدیه ای برای مراقبت از آنها را!

یک هدیه

چندین سال به عقب Dahlquist آمد در سراسر دو جوجه از خانواده کلاغ که افتاده بود خارج از لانه خود را و تلاش شد در حیاط جلویی خود. پدر و مادر قادر به کمک به آنها را. "[جوجه] تقریبا قادر به پرواز اما به جای فقط در حال اجرا در اطراف حیاط — پدر و مادر خود را squawking... من گرفتار دو نفر از آنها و آنها را به یک درخت. من قرار دادن برخی از مواد غذایی و آب در زیر آنها را در مورد آنها کاهش یافت و دوباره... بزرگسالان بودند واقعا عصبانی کردن... اما به نظر می رسید شروع به توجه بیشتر به ما," او گفت: به بست.

Dahlquist سپس شروع به پرتاب برخی از مواد غذایی در حیاط جلویی خود را به صورت منظم چیزی است که کلاغ به زودی متوجه شدند و کاملا راضی. در ماه مارس گذشته زمانی که او در حال آماده شدن برای تغذیه روزانه برنامه Dahlquist متوجه وجود یک شاه بهار در نقطه دقیق که در آن او خوراک کلاغ ها. و شاه درخت تزئین شده بود با یک نوشابه می tab. روز بعد او موفق به دریافت یکی دیگر از شاه بهار تزئین شده با نوشابه tab چیزی که منفجر Dahlquist ذهن از آن را به وضوح نشان داد که کلاغ شد به او هدیه همه چیز.

کلاغ ها هدیه داد به Dahlquist برای تغذیه و مراقبت از آنها. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

Dahlquist آپلود یک عکس از ارتوپدی در حساب توییتر خود که ویروسی رفت و به دست آورد بیش از 34000 نفر را دوست دارد و 10000 رسانهها. کلاغ ها رشد کرده اند بسیار نزدیک به Dahlquist. هنگامی که او را در راه رفتن کلاغ ها پرواز خواهد کرد با او فرود در نزدیکی شاخه یا سیم در طول مسیر. هنگامی که آنها احساس می کنید گرسنه کلاغ زمین در حصار و ایجاد سر و صدا نشان می دهد که آنها می خواهند به تغذیه می شود.

با توجه به حیوانات behaviorist Kaeli سویفت, هدیه رفتار کلاغ چیزی است که او هرگز قبل از مواجه می شوند. اما او قبول می کند که آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر برخی از کلاغ انجام عمل در چنین شیوه ای. سویفت معتقد است که این حادثه یک مثال روشن از چگونگی کلاغ ها اطراف ما هستند در واقع, مشاهده و, مشاهده ما به جای فقط mindlessly ایستاده وجود دارد اساسا "داده کاوی" انسان برای شناسایی بهترین راه برای دستکاری ما.

کلاغ رفتار

کلاغ نه تنها می تواند به تشخیص فردی انسان, اما آنها همچنین می توانید ابزار و یادگیری از یکدیگر است. حفاظت از بوم جان Marzluff اشاره می کند که وحشی کلاغ شناخته شده به ترک پشت اقلام مانند استخوان ها و کلید های از دست رفته و گوشواره و.... به افرادی که آنها را تغذیه چیزی که او طبقه بندی به عنوان هدیه. یک مطالعه انجام شده در سال 2014 توسط اتریش دانشگاه پیدا کردم که کلاغ و کلاغ رد و بدل اشیاء با انسان آزمایشگران آنها آشنا بودند. با توجه به این شواهد آن را تعجب آور نیست که Dahlquist را کلاغ چپ او برخی از موارد برای نشان دادن قدردانی خود را.

کلاغ تمایل به رفتار مثبت پس از انجام برخی از وظایف را با استفاده از ابزار. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

مقاله منتشر شده در سال 2019 یافت که کلاغ تمایل به رفتار بیشتر خوش بینانه پس از آنها با استفاده از ابزار. همکاری نویسنده این گزارش داکوتای McCoy theorizes که این عادت احتمالا نشان می دهد که کلاغ حس رضایت خود را از انجام کارهایی که آنها خوب هستند و یا آموزش دیده اند برای مدت زمان طولانی. او معتقد است که این مطالعه را می توان به دیگر موجودات نیز به خصوص حیوانات اسیر. با ارائه آنها را با کارهای پیچیده رفاه چنین اسیر موجودات ممکن است بهبود یافته است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آماده شدن برای باردار شدن ؟ 5 تغییر در شیوه زندگی شما باید


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن