متحده شهرستانها تمنایی برای ویروس کمک کنگره به عنوان چهره بحران

توسط لیزا MASCARO واشنگتن (AP) — یکی از شهر های کوچک اوکلاهما شهردار شهادت قبل از کنگره او نگران این شهر 18-تخ

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

توسط لیزا MASCARO

واشنگتن (AP) — یکی از شهر های کوچک اوکلاهما شهردار شهادت قبل از کنگره او نگران این شهر 18-تخت بیمارستان نمی تواند مسئولیت رسیدگی به موج دوم. بسیاری از استان ها در حال کاهش قابل ملاحظه تکه های دولت خود نیروی کار. متحده خیره کردن جوهر قرمز به عنوان سال مالی می آید ،

به عنوان رهبران محلی در حال التماس برای بیشتر فدرال کمک های اولیه — حتی قبل از فوران در تقریبا در هر گوشه ای از کشور — مجلس سنا از سر جلسه دوشنبه با هیچ برنامه فوری برای در نظر گرفتن یک دور تازه از امداد. به جای حمله داعش معطوف به پایان دادن به این بیماری همه گیر اقامت-خانه اقتصاد به فشار برخی از آمریکایی ها به کار هنگامی که شغل بازگشت.

بن بست است که شاید استاندارد واشنگتن مذاکره اما "آنها در حال بازی یک بازی بسیار خطرناک مرغ" گفت: مردیت McGehee, مدیر اجرایی, در موضوع یکی که طرفداران دولت و اصلاحات به سهولت بست سیاسی.

کنگره مقابله با نصب بحران — شیوع ویروس های خرد اقتصاد و در حال حاضر — همه توفنده به انتخابات سال است. آن لحظه ای که برای تماس های مداوم رهبری است. اما خانه است که به جای خطر در برگزاری این بیماری همه گیر در حالی که مجلس سنا می خواهد به صبر کردن برای دیدن اگر نزدیک به 2 تریلیون دلار در کافی است در حالی که آن را بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولویت است.

یک گروه دو حزبی از اقتصاددانان به نام در کنگره دوشنبه برای ارائه $1 تریلیون دلار در کمک های اضافی به استانها و شهرستانها.

مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: حدود 3 میلیون ایالتی و محلی کارکنان دولت می تواند از دست دادن شغل خود را در سال آینده — در علاوه بر این به نزدیک به 1 میلیون که در حال حاضر گذاشته شده است.

"من نمی توانم تصور کنید موفق (امداد) بسته بدون که گفت:" گلن هوبارد یک اقتصاددان در دانشگاه کلمبیا و سابق مشاور اقتصادی جورج دبلیو بوش در کنفرانس سازماندهی شده توسط لیبرال موسسه سیاست اقتصادی. "این است که در مورد به عنوان نزدیک به یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است که شما می توانید انجام دهید به عنوان امکان پذیر است."

جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند پیش با بازگشت به کار استراتژی است.

تشکر. کوین کوین بردی از تگزاس بالا جمهوریخواه در راه & وسیله کمیته معرفی قوانین برای بازگشت-به-کار — پاداش دو هفته دیگر موجود در $600 هفتگی بیکاری بهره مند شوند اگر به یاد می آورد کارکنان رفتن به محل کار. جمهوری خواهان مجلس سنا هستند خانههای گلی خالی یک پیشنهاد مشابه.

جمهوریخواهان نگران که 600 دلار نرخ بیکاری افزایش است, پیشگیری از کارگران از بازگشت به شغل خود. آنها همچنین می خواهم به منظور توسعه یک مسئولیت سپر برای محافظت از کسب و کار که آیا بازگشایی از دعاوی مربوط به COVID-19.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: سنا نخواهد بود با توجه به 3 تریلیون دلار "چنگ زدن به کیسه" از خانه-تصویب قهرمانان قانون که شامل تقریبا $1 تریلیون دلار در کمک به استانها و شهرستانها.

جمهوری خواهان که کنترل مجلسی نیز تمرکز بر تحقیقات تهمت می خواهد از دولت اوباما دست زدن به کاوشگر روسی دخالت در انتخابات 2016.

مک کانل روز دوشنبه خواست دولت فدرال به مداخله در صورت لزوم برای پایان دادن به موج ملی تظاهرات پس از مرگ در مینه سوتا است. خواندن نام او به عنوان باز سنا مک کانل گفت: فلوید مرگ همراه با کسانی که از سایر آمریکایی های سیاه و سفید — احمد Arbery و در خانه اش در ایالت کنتاکی Breonna Taylor — به نظر نمی رسد که به سادگی سه جدا حوادث بلکه "آخرین فصل از ما مبارزه ملی را مساوی عدالت و از حمایت مساوی قانون یک واقعیت زندگی برای همه آمریکایی ها است."

در درخواست از کنگره مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه مرتبط فلوید مرگ در مینه سوتا به "بی عدالتی" از ویروس شیوع و تاثیر آن بر آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت جمعیت.

دموکرات ها به سرعت با تمرکز بر اصلاحات در پاسخ به این پلیس دخالت در Floyd مرگ از جمله یک پیشنهاد پنج شنبه از سوی دیگر ، Cory Booker, D -, N. J., جامع تعمیرات اساسی قانون اجرای تاکتیک های.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به نام مک کانل به لغو "توطئه جلسات" و تمرکز بر اجرای قانون اصلاحات و نصب سلامت و بحران اقتصادی از COVID-19.

مهلت به سرعت در حال نزدیک شدن است. اکثر ایالت بودجه مهلت با سال مالی جدید شروع ژوئیه 1. $600 افزایش مزایای بیکاری مصوب قبلی مراقبت عمل بسته کمک تنظیم شده است به اعتبار ژوئیه 31. کسب و کارهای کوچک است که شنود گذاشته چک حفاظت برنامه را شروع به دیدن وام می آیند با توجه و بدون تنظیمات توسط کنگره است.

Teryn Zmuda اقتصاددان ارشد در انجمن ملی از استان ها گفت: دولت های محلی شده اند "در خط مقدم" از COVID پاسخ وجود دارد اما یک مقدار دلار مرتبط با آن.

بسیاری از حوزه های قضایی مواجه whammy دو برابر افزایش پرداخت اضافه کاری برای کارگران ضروری و کاهش درآمد به عنوان اقامت-صفحه اصلی سفارشات برش فروش و گاز و مالیات و عوارض و هزینه های دیگر جریان درآمد.

در جلسه خانه جدید را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران, شهردار مری جین اسکات از Mangum, اوکلاهما, شهادت, جمعه که این منطقه کوچک بیمارستان دریافت که بیماران از سراسر روستایی منطقه غیرمنتظره بود زمانی که جامعه با آن مواجه شیوع. او نمی تواند تصور کنید در تلاش برای مقاومت در برابر موج دوم.

جمهوری خواهان استدلال می کنند در برابر آنچه در برخی از تماس کمکهای مالی برای دولت هشدار برخی از حد سخاوتمندانه با خدمات بازنشستگی و یا سوء مدیریت.

سناتور. جان Thune R-S. D., اکثر, شلاق زدن, گفت: در یک جمعه فروم با یک گروه محافظه کار است که کنگره در حال حاضر "آب گرفتگی منطقه" با "متناوب مقدار" بودجه.

__

آسوشیتد پرس نویسنده کریس Rugaber کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن