چینی مدافع حقوق بشر در معرض دولت-حمایت شکنجه

وانگ Quanzhang یک وکیل حقوق بشر از چین بود که آمریکا در سال 2015 به شکایت وی از سوی مامورین که او شکنجه در دور

توسط NEWSSHANS در 26 تیر 1399

وانگ Quanzhang یک وکیل حقوق بشر از چین بود که آمریکا در سال 2015 به شکایت وی از سوی مامورین که او شکنجه در دوران بازجویی و مجبور به اعتراف به گناه کرد. او دستگیر شد و در سال 2015 به عنوان بخشی از پکن در سراسر کشور سرکوب قانونی فعالان حقوق. لقب "709 سرکوب" بیش از 200 وکلا و همکاران دستگیر شدند به اتهام تقلب براندازی دولت و حمله به حزب کمونیست چین.

طرح دعوی در دادگاه

با توجه به وانگ مقامات زمینه مورد براندازی بر اساس اتهام که او تا به حال به چالش پلیس محلی از هیلونگجیانگ بیش از یک آزادی مدنی مورد در سال 2014. وانگ همچنین متهم به درخواست پول از کشورهای دیگر از طریق یک شرکت واقع در خارج از چین است. در ضمن وانگ شد متهم به نمایندگی از مردم ارتباط دارد به طور غیر قانونی ممنوع فالون گونگ تمرین چیگونگ در دادگاه در سه مورد. وانگ را رد کرده است سه اتهامات حاکی از این است که اینها همه ساختگی.

وکیل نشان داد که او شکنجه شد در تعدادی از موارد به خصوص اولیه ماه از دستگیری او. وانگ ساخته شد به قرار دادن دست خود را به طور مداوم برای بیش از 15 ساعت در برخی از روز. پلیس ساخته شده او این کار را برای تحقیر وانگ برای ارتباط با فالون گونگ از فرقه پیروان نگه داشتن دست خود را در یکی از تمرینات خود را.

Wang doesn't have high hopes from the Chinese judiciary. (Image : Public Domain CC 0 1.0

وانگ ندارد امید بالا در مورد چینی قضائیه. (تصویر: دامنه های عمومی CC 0 1.0

او نگه داشته بود در 20 متر مربع همراه بود و اجازه به رول بیش از در طول خواب است. وانگ شد سیلی چندین بار در یک پیشنهاد به او را نشانه استشهاد اعتراف به این که او درگیر در فعالیت های با هدف اخلال دولت چین با کمک بودجه از خارج از کشور. وانگ انتشار در مارس خود را یک معجزه از مقامات نگه داشته می تواند او را در زندان برای دراز مدت. در یکی از درخواست های خود را در برابر زندان حکم قضایی رسمی تهدید کرده بود به تمدید حبس برای 8 سال.

"من در زمینه حقوقی شکایت [در جولای 8] و دادگاه آن را پذیرفته... من دعوی شامل زمان من برگزار شد تحت مسکونی نظارت در تعیین محل شکنجه پلیس پرداخت کردن به من در طول بازجویی به سعی کنید به زور من را به اعتراف و توهین و تحقیر در من به کارگردانی توسط دولت دادستان در طول دوره آزمایشی" وانگ گفت: به Radio Free Asia. او اعتراف کرد که او تا به حال صفر اعتماد به نفس در مورد چینی سیستم قضایی تا کنون از پذیرش دادخواست خود را.

وانگ هشدار می دهد که وضعیت حقوق بشر در چین بدتر از 709 كردم. بسیاری از دوستان خود دستگیر شدند در سال های اخیر است. اما وانگ باور نمی کند که چنین مشکلات باید مردم را از مبارزه برای حقوق بشر است. او معتقد است که چنین مبارزه لازم است حتی اگر آنها در نهایت نیاز به پرداخت قیمت سنگین.

American companies involved in forced labor in China will face strict action. (Image: Screenshot / YouTube)

آمریکا شرکت های درگیر در کار اجباری در چین به صورت دقیق عمل است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

هشدار کسب و کار

چین وحشتناک سابقه نقض حقوق بشر شده است یک منبع نگرانی برای دولت ایالات متحده. به تازگی دولت صادر مشورتی درخواست شرکت های آمریکایی فعال در چین برای نظارت بر فعالیت های خود را به طوری به عنوان نه به درگیر در نقض حقوق بشر ، علاوه بر این برای کسب و کار مشورتی نیز با هدف موسسات دانشگاهی, سرمایه گذاران ارائه دهندگان خدمات ،

وزارت امنیت داخلی (DHS) را سخت علیه شرکت های آمریکایی در بر داشت دخیل در نقض حقوق بشر در چین است. در واقع تحقیقات امنیت داخلی وزارت امنیت داخلی است گفت: به چک کردن شرکت ها و, شرکت مقامات که ممکن است بهره مند شده اند با استفاده از کار اجباری در منطقه سین کیانگ.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

Trojan: برنامه های اویغور نظارت کمپین توسط پکن


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب