طرح دعوی در دادگاه بیش از محبوب 'در شهر' پادکست را رد کرد

BIRMINGHAM, علا. (AP) — طرح دعوی در دادگاه در برابر سازندگان از ضربه پادکست "S-شهر" است که می گوید داستان از ی

توسط NEWSSHANS در 1 خرداد 1399

BIRMINGHAM, علا. (AP) — طرح دعوی در دادگاه در برابر سازندگان از ضربه پادکست "S-شهر" است که می گوید داستان از یک مرد مشکل مرگ و زندگی در روستایی آلاباما اخراج شد و پس از حل و فصل رسیده بود و این نشان می دهد در اواخر شخصیت.

این طرح دعوی در دادگاه واصل و مستغلات از John B. McLemore اخراج شد مارس 12, WIAT-تلویزیون های سه شنبه.

"S-شهر" منتشر شد در سال 2017 و دانلود شده است بیش از 92 میلیون بار. این سریال صوتی نشان می دهد می گوید داستان از McLemore عتیقه ساعت اعاده از روستایی وودستاک واقع در غرب از بیرمنگام. McLemore به نام جامعه "S-شهر" اگر چه او املای کلمه اول یک expletive. او قبل از این نمایش منتشر شد و قبر او است که گاهی اوقات بازدید توسط طرفداران این پادکست.

کریگ Cargile مجری از McLemore املاک و ادعا کرد در این زمینه در سال 2018 است که نشان می دهد نشان داد جنبه های شخصی از McLemore زندگی بدون اجازه او و نقض آلاباما در حال تبلیغ عمل می کنند.

وکلای مدافع "س-شهر" معتقد بود که کار روزنامه نگاری شد و تحت پوشش عمل می کنند.

در بیانیه ای به نمایش تولید شد که با توجه به WIAT, Cargile گفت که از طریق این دوره از طرح دعوی در دادگاه او آموخته است که McLemore شد و شرکت کنندگان فعال در نشان می دهد تا به مرگ او و داوطلب مقدار زیادی از اطلاعات در مورد خود.

"به عنوان مدیر املاک و John B. McLemore من اعلام کرد که املاک و هیچ اعتراض و یا ادعا می کنند به پادکست ندارد و مستغلات هر گونه اعتراض و یا ادعا می کنند به هر آینده با استفاده از پادکست و یا روزنامه نگاری و کار خلاق مربوط به John B. McLemore توسط متهمان و یا خود را نماینده," Cargile نوشت.

در مصاحبه با WIAT "S-شهر" تهیه کننده اجرایی جولی اسنایدر گفت که او خوشحال بود که طرح دعوی در دادگاه در حال حل و فصل شده است.

در حالی که ارائه جزئیات حل و فصل اسنایدر گفت که او پادکست میزبان برایان رید و پروژه دیگر تولید کنندگان ثابت کرده که همه چیز آنها را در نشان می دهد انجام شد مشروع است.

"ما را که به طور جدی و ما می خواستیم به مجموعه ای از رکورد مستقیم," او گفت:.

پس از "S-شهر" برای اولین بار وجود دارد بحث در مورد چرخش نشان می دهد به یک فیلم, اما اسنایدر گفت: طرح دعوی در دادگاه قرار دادن این بحث در خود نگه دارد.

"در حال حاضر ما در حال بازگشت به مراحل اولیه توسعه," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب