فلوید مرگ اسپرز در Minn. ورزشی و اجتماعی برای تغییر

توسط دیو CAMPBELL مینیاپولیس (AP) — اریک Kendricks مدت کوتاهی پس از جورج فلوید کشته شد فقط چند مایل دورتر از و

توسط NEWSSHANS در 22 خرداد 1399

توسط دیو CAMPBELL

مینیاپولیس (AP) — اریک Kendricks مدت کوتاهی پس از جورج فلوید کشته شد فقط چند مایل دورتر از ورزشگاه که در آن مینه سوتا وایکینگ ها بازی.

Kendricks همه طرفدار داخل linebacker که عمدتا ماند از کانون توجه خود را در طول پنج فصل در NFL بود "فوق العاده احساسی" به اندازه کافی است که او به تماس برای آنچه که او و بسیاری از هم سن و سالان خود را به عنوان انفعال بر عدالت اجتماعی مسائل.

چند روز بعد Kendricks شرکت در یک ابراز نگرانی در مورد آنچه که آنها احساس شده است سرکوب از لیگ از قبل از بازی در سال 2016. کمیسر راجر Goodell برای "گوش دادن" قبل از آن .

"با استفاده از پلت فرم من نیست فقط برای اعمال فشار به آنها. آن را به اعمال فشار برای مردم در اطراف من. آن را به اعمال فشار به خودم" Kendricks گفت.

برای وایکینگ ها مانند همکار خود شهرهای دوقلو ورزشی, آمار و ارقام, آمار نزدیک به خانه. آن را نیز به طور طبیعی موجب افزایش عمل است.

این دستبند را گردن فشرده شد با زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین — برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت و هوایی به پیاده رو در خیابان های شیکاگو در مه 25. این همان خیابانی است که سفر به طور مستقیم در مقابل gleaming درب های شیشه ای از ایالات متحده آمریکا بانک ورزشگاه.

"من یک کودک از '60s باشه ؟ بنابراین این جریان بوده است تمام زندگی من گفت:" Vikings همکاری دفاعی هماهنگ کننده Andre پترسون و اضافه کرد: "اما این دلیلی است که چرا این یکی متفاوت به این دلیل که کل جهان رو به دیدن زندگی ترک که بدن انسان."

Kendricks و پترسون بخشی از عدالت اجتماعی کمیته وایکینگ ها تشکیل شده از سه سال پیش با برکت و رحمت از صاحبان Zygi Wilf و علامت Wilf برادران چه کسانی هستند, فرزندان بازماندگان هولوکاست. این Wilfs را اعلام کرد 5 میلیون دلار تعهد به سازمان مبارزه با نفرت و نژاد پرستی و نابرابری. عدالت اجتماعی کمیته وقف $125,000 برای یک بورس تحصیلی در Floyd نام برای اهدا می شود سالانه به فارغ التحصیلی دبیرستان سالمندان در مینیاپولیس و سنت پل به دنبال متوسطه آموزش و پرورش است.

وایکینگ ها مانند بسیاری از تیم های ورزشی تلاش کرده اند به استفاده از خود را گسترده عمومی پلت فرم. آنها نیز شده است بخش خصوصی با داشتن دشوار اما سازنده گفتگو در مورد این مسائل که فوران در سراسر کشور و جهان است.

Kendricks یکی از 10 بازیکن که در دیدار با مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo و دیگر افسران در آخر هفته گذشته در مورد راه هایی برای کمک به. مدیر کل ریک Spielman صدای ترک خورده او به عنوان دقیق یکی از سیاه و سفید خود را به تصویب رسید فرزندان کشیده شدن توسط پلیس بدون علت در حالی که رانندگی خود را ، در حال اجرا پشت Ameer عبدالله که پدر راهپیمایی برای حقوق مدنی در سال 1965 قبل از خدمت در جنگ ویتنام صحبت از رشد به عنوان یک مسلمان در آلاباما.

مربی مایک زیمر که گفت: دو سال پیش او معتقد است در اهمیت ایستادن برای سرود ملی ممکن است برای مقابله با این موضوع دوباره در این پاییز. Kendricks و عبدالله که به نظر می رسد با شش نفر از اعضای وایکینگ ها در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران در روز چهارشنبه گفت: آنها متمرکز شده است که فرم اعتراض را در حال حاضر. زیمر هر چند نقل مکان کرد و بازیکنان با کلمات خود را در این موضوع در یک تیم گسترده مجازی جلسه این هفته است.

"او خود را فروتن تا حد زیادی و گفت: 'من را درک نمی کنند و شاید من داده نشده این عنوان بسیار, توجه, اما من می دانم که من دوست دارم هر یک از شما بچه ها در این اتاق و من برای مبارزه با شما بچه ها فقط می خواهم شما فرزندان من.' که به معنای زیادی" عبدالله گفت.

به عنوان وایکینگ ها پرده برداری از طرح های خود را در روز چهارشنبه Pohlad خانواده بنیاد خیریه دست از صاحبان دوقلوها مینه سوتا اعلام $25 میلیون تعهد به نژادی عدالت در دو مرحله استراتژی اختصاص داده شده برای تسکین فوری برای جوامع نهفته و در دراز مدت تغییر ساختاری.

در بسکتبال تیمبرولوز و سیاهگوش سازمان پیوسته اند مشارکت برای اولین بار تشکیل شده توسط Milwaukee Bucks و ساکرامنتو کینگز به مبارزه اجتماعی و نژادی و بی عدالتی است. تیمبرولوز گارد d'angelo راسل از لوئیزویل, کنتاکی که در آن نیز زده شد.

گارد جاش Okogie و مربی Ryan ساندرز در یک خدمه رهبری وایکینگ ها تنگ پایان Kyle رودلف در مواد غذایی و محصولات توزیع رویداد هفته گذشته در مقابل جنوب مینیاپولیس فروشگاه مواد غذایی است که به طور موقت بسته شد به دلیل خرابکاری و غارت و آتش سوزی.

ساندرز و سیاهگوش مربی Cheryl Reeve بخشی از کمیته نظارت بر پرداخت مینیاپولیس بنیاد صندوق امن جوامع که اهداف پیشگیری از خشونت اجتماعی و نابرابری در سیستم عدالت کیفری اصلاحات و مسائل دیگر. ساندرز و دیگر کارکنان برای جوانان متمرکز بر مرکز در جنوب مینیاپولیس واقع در کانون تخریب پدید آمده است که از ناآرامی ها بیش از فلوید مرگ است.

"بسیاری از افرادی که بسیار دقیق تر از من و بسیاری از افرادی که در برخورد با این روزانه که اصلا شبیه من و کسی که تحصیل کرده و من مشتاقانه منتظر شنیدن از آنها گفت:" ساندرز که سفید است.

وحشی defenseman مت Dumba که مادر فیلیپینی به تازگی با کمک یک تعداد انگشت شماری از دیگر NHL بازیکنان سعی کنید برای از بین بردن نژاد پرستی و ترویج تنوع در درون خود ، اغلب تنها غیر سفید در تيم در آلبرتا Dumba به یاد می آورد در این هفته برخی از موارد زمانی که او در سمت چپ میدان یخ بازی در اشک پس از دریافت نژادی طعنه از مخالفان.

"من احساس که من تا به حال برای محافظت از پدر و مادرم از آن نیز به دلیل من نمی خواهم برای دیدن مادرم گریه. من می خواهم بطری است که در داخل. آن خواهد سوخت و من سخت ترین و کار من سخت" Dumba گفت. "شما می توانید تصور کنید که عشق به بازی اگر شما هرگز به حال به مبارزه با تبعیض و یا احساس به شما تعلق نمی? این چیزی است که من می خواهم برای ترویج, برای جوانان, چرا که من فکر می کنم وجود یک نسل از بازیکنان هاکی که می تواند بیش از همه انتظارات ما و واقعا بازی را تغییر دهید."

___

بیشتر AP NFL پوشش: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFLtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن