Brad Paisley در رانندگی-در کنسرت: 'آن را بازگشت به زندگی"

توسط MESFIN FEKADU نیویورک (AP) — برای ستاره کشور Brad Paisley که صرف دو دهه گذشته اجرای زنده کنسرت برای تب طر

توسط NEWSSHANS در 2 تیر 1399

توسط MESFIN FEKADU

نیویورک (AP) — برای ستاره کشور Brad Paisley که صرف دو دهه گذشته اجرای زنده کنسرت برای تب طرفداران فکر تور گرفته شده هرگز به ذهن او آمده است.

"حتی به عنوان ثبت موسیقی رفت و از طریق انتقال آن کمتر سودآور و مردم شد (مقابله با) غیر قانونی و دزدی و یا جریان در نظر گرفتن درآمد به دور از ثبت شرکت, من, مانند, 'خب حداقل ما رو زنده موسیقی است. آنها می توانند چیزی را که دور.'"

و پس از آن بیماری همه گیر کوروناویروس آمار — و یا به عنوان پیزلی قرار می دهد در: "COVID-19 بود 'سازمان دیده بان من.'"

به همین دلیل سه بار جایزه گرمی برنده است خیلی هیجان زده می شود بخشی از debuting در ماه آینده که در آن طرفداران می توانید به تماشای اجرای زنده از داخل و یا اطراف اتومبیل خود را با فضای کافی در بین گروه.

پیزلی که تیتر سه از نه را نشان می دهد گفت: او را مشتاق به انجام "هیچ من در آبجو" یک آهنگ را نوشت و در سال 2018 در مورد "داشتن یک آبجو در وجود همه چیز" منتشر شد اما در طول همه گیر برای کمک به طرفداران برآید.

"(آن) است که مناسب برای این زمان," او گفت:.

صحبت از آبجو جقه دلگرم کننده است که concertgoers اختصاص یک راننده تعیین شده قبل از وارد شدن به کنسرت, که همچنین شامل نوازندگان مانند نلی Darius Rucker و جان Pardi.

"(آن را) به معنای واقعی کلمه یک وضعیت بهتر از کنسرت" پیزلی گفت: از رانندگی در قالب آن دارندگان بلیط می توانید خود را مواد غذایی و نوشیدنی است. "من در آن نگاه کنید لعنتی چمن آنها آنقدر چکش. گفتم: "من نمی دانم که سوار 10,000 شما در پشت که من می بینم, اما من امیدوارم که آنها را به عقب وجود دارد چرا که هیچ کس وجود دارد که نیاز به رانندگی.' در برخی از راه ها این است که امن تر راه اندازی است که در آن احساس بیش از حد. آن را مانند شما می توانید مطمئن شوید که آنها در یک وسیله نقلیه و آنها را ترک وسیله نقلیه خود را. آنها در کنار آن است."

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس جقه در مورد آینده زندگی می کنند را نشان می دهد و بیشتر.

_____

AP: چگونه شما رسیدگی نمی شود قادر به انجام زندگی می کنند نشان می دهد مانند معمول ؟

پیزلی: شما شروع به تحقق بخشیدن هر چند که این (تور) چیزی است که یک بخشی از هویت من به عنوان یک بازیگر از سال 1999 است که در تابستان صرف دیدن چهره و پخش موسیقی زنده از بین رفته است. این است که مانند یک برکت و رحمت قادر به مرتب کردن بر اساس یکی گذشته دروازه بان اینجا یا سه گذشته دروازه بان, من حدس می زنم و از این بازی. به دریافت این نشان می دهد و می گویند: "همه ما می توانید انجام چند نشان می دهد مانند این و رسیدن به برخی از مردم" — من فکر می کنم آن را برای رفتن به واقعا مهم است برای من برای من گروه برای طرفداران خود را. این یک راه برای مرتب کردن بر اساس از اجازه دادن به هر یک از دیگر می دانم — ما هنوز در اینجا. ما هنوز هم مراقبت. روزی این خواهد شد بیش از. وجود دارد یک نگاه اجمالی از زندگی دوباره است.

آن را برای رفتن به آجیل. آن را به مانند یک کل بازگشت به زندگی در برخی از راه عجیب و غریب و همه ما در حال رفتن به یک زمان واقعا خوب. برای من من کردم این گروه است که نشسته است در اطراف و ... آنها با من بوده است از سال 1999.

_____

AP: شما تا به حال همان گروه پس از انتشار اولین آلبوم خود را?

پیزلی: آره آجیل. ما به جدید ترین عضو است که فولاد بازیکن که در کنار راست در آغاز دومین آلبوم در سال 2000.

_____

AP: چه بود آن را مانند گرفتن تماس از زندگی ملت را به شرکت در آن اولین درایو در سری?

پیزلی: من فقط خوشحالم که آنها نه تنها از پرتاب در حوله و می گویند " این سال را بشویید.' این واقعا در مورد ساخت پول با هر یک از این. همه در همه ، این مطلب در مورد 'نگاه ما باید موسیقی را به بازی وجود دارد طرفداران که می خواهند به وجود داشته باشد در برخی از فرم در برخی از مد. ما نیاز به کشف کردن که چگونه به انجام این کار است.' من فکر می کنم که بهترین راه برای سالم ماندن در حال حاضر — به مرتب کردن بر اساس از برخی از چیزهایی مانند این است که امن و آزادی از همه چیز. آن را به ذهن بیحس کننده.

_____

AP: شما چه می گویند برای طرفداران که مردد هستند در مورد رانندگی در قالب?

پیزلی: این ترفند وجود دارد بسیاری از تغییرات برای این است که مردم انجام می دهند. در این مورد یک چیزی که واقعا کلیدی است که ... شما لازم نیست به ماندن در ماشین شما می تواند در فضای پارکینگ خود را. شما می توانید خود را کمی در پارکینگ منطقه. شما می توانید درب عقب اتومبیل انجام آنچه شما انجام می دهد.

بسیاری از مردم که رفتن به کنسرت من من شده است در خارج وجود دارد در پارکینگ قبل و رفته خارج وجود دارد و دیده می شود — این مثل این است که چه اتفاقی می افتد قبل نشان می دهد, اما آن اتفاق می افتد در طول.

_____

AP: شما در مقابله با خود را تنظیم لیست متفاوت در این نوع از وضعیت ؟

پیزلی: من فکر می کنم من خواهد شد. من بسیاری از آهنگ ها در مورد وسایل نقلیه. من که متوجه می شوند. "گل در لاستیک" یکی از بزرگترین بازدید. من یک آهنگ به نام "مهتاب در کامیون" ... که نوع حس می کند در حال حاضر. که می تواند سرگرم کننده برای پرتاب است که در. آن را مانند, 'چگونه بسیاری از تم های ماشین می تواند به من در این کنسرت؟' آن را فقط ممکن است یک ماشین medley پس از دیگری.

_____

AP: آیا فکر می کنید رانندگی در کنسرت بودن هنجار برای زنده نشان می دهد برای بقیه سال ؟

پیزلی: من فکر می کنم این یکی از بهترین راه برای انجام آن است. ...این مرا به یاد خیلی از دبیرستان از آنچه که ما انجام می دهد. ما که درایو را به یک میدان به معنای واقعی کلمه در مدرسه بالا است. ما راه خودمان را سرگرم کننده به درایو را به یک میدان یک دسته از بچه های دبیرستان در وسایل نقلیه خود را در وسط هیچ جا از این نهر که در آن ما زندگی می کردند, انفجار, موسیقی و نور کمی اتش و فقط خم کردن آهنگ ها. این احساس ... پس آلی در برخی از راه های که من فکر می کنم این یک راه بسیار خوبی برای انجام آن است.

_____

آنلاین:

https://www.bradpaisley.com/

http://www.livenation.com/drivein/tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب