یک هفته از تصاویر از این بیماری همه گیر کوروناویروس

توسط آسوشیتد پرس مضحک هنرمندان رقصید برای تماشای مردم از اتومبیل های خود را در لاس وگاس. علاقمندان به سینما در

توسط NEWSSHANS در 30 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

مضحک هنرمندان رقصید برای تماشای مردم از اتومبیل های خود را در لاس وگاس. علاقمندان به سینما در زمان در یک فیلم از تنه خود هاچ بک در بخش روستایی از ایالت نیویورک است.

آمریکایی ها به دنبال سرگرمی در حالی که مطیع محدودیت به معنای آهسته گسترش coronavirus. در جای دیگر در آمریکا و اروپا بیشتر و بیشتر مردم پدید آمده از مستند. اسپانیا به عنوان مثال کاسته بسیاری از قوانین در طول هفته گذشته.

اما این تغییرات نمی آمد سریع به اندازه کافی برای بسیاری از. در پنسیلوانیا معترضان نشان داد در دولت و کنگره در برابر اقامت در خانه سفارش دهید.

تقریبا نیمی از اسپانیا 47 میلیون نفر از افراد منتقل شده به شل تر محدودیت بیش از هفته گذشته شروع به معاشرت فروشگاه در فروشگاه های کوچک و نشستن در خارج از منزل در رستوران. اما عمده شهرهای مادرید و بارسلونا باقی مانده تحت مستند.

هنوز حتی در این مناطق را دیدم برخی از نشانه هایی از بهبود. یک کفن در بارسلونا بسته یک سردخانه موقت آن را تنظیم کرده بود تا در داخل آن پارکینگ برای رسیدگی به سرریز از اجساد. آخرین تابوت برداشته شد و به خاک سپرده شد یکشنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن