Luzerne County پست الکترونیکی-در برگه های فرآوری شده اما بیشتر کار باقی مانده است

Luzerne County انتخابات کارگران دیده پردازش پست الکترونیکی-در برگه های رای در اوایل این هفته. جنیفر یادگیری-

توسط NEWSSHANS در 16 خرداد 1399
 Luzerne County election workers are seen processing mail-in ballots earlier this week. Jennifer Learn-Andes | Times Leader

Luzerne County انتخابات کارگران دیده پردازش پست الکترونیکی-در برگه های رای در اوایل این هفته.

جنیفر یادگیری-آند | زمان رهبر

Luzerne County کارگران به پایان رسید پردازش تمام 40,300 اولیه انتخابات پست الکترونیکی-در رای گیری پنجشنبه شب پس از سه روز از شمارش اما وجود یک مانع است که باید به تولید نتایج کامل.

شروع 8 صبح امروز در شهرستان انتخابات هیئت مدیره باید آدرس حداقل 2,800 آراء شده اند که پرچم به دلایل مختلف برای تعیین اگر این آرا شمارش خواهد شد.

برای مثال کارگران کنار سه جعبه بزرگ حاوی بیش از 1000 پست الکترونیکی-در رای گیری که نیاز به یک هیئت مدیره تعیین گفت: شهرستان, فناوری اطلاعات, مدیر مائورو DiMauro.

بیشتر از این درگیر فراموش کردن رای دهندگان به جای برگه های رای خود در پنهان کاری پاکت پیشگیری از کارگران را از انجام هر کاری با آنها, او گفت:.

برای پردازش پست الکترونیکی-در آراء کارگران مجبور به باز بیرونی پاکت و ان سو حرکت کردن مهر و موم شده در پاکت محرمانه در داخل برای اضافه محرمانه و پس از باز کردن پاکت محرمانه برای دسترسی به برگه های رای که تا به حال به گشوده و هموار به طوری که آنها نمی تواند جام جم هنگامی که دسته های تغذیه شدند به اسکنر/tabulators.

حداقل در یک مورد یک زن و شوهر وارد شده هر دو پاکت محرمانه در داخل همان پاکت بیرونی به جای فرد ،

برخی از رای دهندگان موفق به ثبت نام در پاکت خود را به عنوان دستور DiMauro گفت.

شهرستان دستیار وکیل مایکل Butera گفت: قاعده کلی این است که رای باید شمارش اگر هیئت مدیره به وضوح می تواند به ایجاد "قصد رای دهندگان است."

اگر کسی عبور از یک نامزد و برداشت دیگری رای ممکن است شمارش, او گفت:. اگر کسی برداشت بیش از حد بسیاری از نامزدها در یک مسابقه و نمی نشان می دهد تلاش برای لغو دیگر یک انتخاب نیست ممکن محسوب می شود چرا که وجود دارد هیچ راهی برای تعیین رای دهندگان قصد Butera گفت.

Overvoting در یک مسابقه ممنوع نیست هیئت مدیره از پذیرش انتخاب در بقیه رای, او گفت:.

در مورد 1800 موقت رای گیری نیز در انتظار یک هیئت مدیره تعیین. معمولا تنها چند وجود دارد پس از هر انتخابات است.

رای دهندگان که تا به حال درخواست پست الکترونیکی-در رای مورد نیاز برای رای دادن موقت اگر آنها به نظر می رسد در انتخابات روز شنبه پس از انتخابات می تواند بعد از تایید آنها نیست, رای گیری دو بار.

موقت رای گیری ها را کنار بگذارند و برای بررسی بیشتر به جای اینکه به یک تغذیه اسکنر/tabulator مانند دیگران بازیگران در حوزه های رأی گیری.

زیرا موقت رای گیری باید یک طراحی های مختلف به طور منظم از آراء آنها نمی تواند تغذیه به tabulators اگر هیئت مدیره تصمیم می گیرد آنها پذیرفته خواهد شد گفت: شهرستان انتخابات مدیر شلبی Watchilla. به عنوان یک نتیجه, کارگران را به صورت دستی وارد نامزد انتخاب شده از هر مورد تایید موقت رای گیری به طوری که آنها می تواند اضافه شود به نتایج انتخابات سیستم Watchilla گفت.

با این حجم از مسائل هیئت مدیره بررسی ممکن است در ادامه به هفته آینده خبر داد.

Butera گفت که او معتقد است این خواهد بود که طولانی ترین هیئت مدیره بررسی روند او را شاهد خود را در بیش از 50 سال از دخالت در سیاست و رسمی به حساب میآید. او شده است در خدمت به عنوان هیئت مدیره وکیل از سال 2012.

بر اساس اعداد به امروز حدود 63 درصد از رای دهندگان مصاحبه آراء شنبه انتخاب پست الکترونیکی-در رای گیری گزینه ای که در نظر گرفته شده برای راحتی اما تبدیل شد به شدت به ترویج به عنوان یک راه برای جلوگیری از نگرانی های ایمنی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس آشکار شد.

"من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. هیچ کس دیده است یک انتخابات مثل این" Butera گفت.

هیئت مدیره نایب رئیس پیتر Ouellette گفت: نوشتن در آرا نیز باید اندکی از جمله کسانی که برای برخی از جمهوری خواه کمیته کرسی های که تا به حال هیچ نامزد ظاهر شدن در انتخابات.

Ouellette گفت که او و هیئت مدیره همکاران متعهد به این روند است.

"این صدای مردم. آنها خودشان را در یک رأی و ما باید اذعان کرد که" Ouellette گفت.

پست الکترونیکی-در تعداد

شهرستان کارگران به پایان رسید و پردازش پست الکترونیکی-در برگه های رای مدت کوتاهی قبل از 5 بعد از ظهر پنج شنبه.

DiMauro گفت: تیم کارگران از انتخابات اداره و دیگر ادارات مشخص شد به باقی می ماند در این شهرستان متعلق به پن محل ساختمان در مرکز شهر Wilkes-Barre شنبه تا زمانی که آنها به پایان رسید به او گفت.

"ما در حال حرکت. ما در حال گرفتن در صفحه اصلی کشش" DiMauro گفت: حدود 3:45 p. m. هنگامی که در مورد 1,500 باقی مانده به پردازش می شود.

پاکت نمی تواند ترک خورده باز تا 7 صبح در روز انتخابات تحت قوانین ایالتی. کارکنان پردازش پست الکترونیکی-ins تا 10 p. m. در انتخابات روز و از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر چهارشنبه. آنها از سر گرفته و در ساعت 9 صبح روز شنبه شروع روز با 13,738 چپ به روند.

Watchilla گفت: کارگران هم کشیده برای تکمیل زحمت کش انتساب.

"از طریق کار سخت و فداکاری از ما فوق العاده county کارکنان از بخش های مختلف و ساعت های طولانی کار می کنند ما قادر به پایان برساند یک روز زودتر از پیش بینی" Watchilla گفت.

جمعه رسمی شمارش برگزار خواهد شد در طبقه سوم دادگاه در پن محل واقع در 20 شمالی خیابان پنسیلوانیا.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب