مبارزه با سرطان با نماز و رژیم غذایی و همچنین شیمی درمانی

اموزش دروازه کلی بازنشسته پرستار مدرسه از Meyers دبیرستان در Wilkes-Barre, ویژگی, نماز, شیمی درمانی و یک رژی

توسط NEWSSHANS در 29 تیر 1399
 Ruth Gates Kelly, a retired school nurse from Meyers High School in Wilkes-Barre, attributes prayer, chemotherapy and a diet overhaul as helping in her battle against cancer. Submitted photo

اموزش دروازه کلی بازنشسته پرستار مدرسه از Meyers دبیرستان در Wilkes-Barre, ویژگی, نماز, شیمی درمانی و یک رژیم غذایی تعمیرات اساسی به عنوان کمک در نبرد خود را در برابر سرطان است.

ارسال عکس

اموزش دروازه کلی دریافت اخبار خوب از او انکولوژیست در پایان ماه ژوئن.

پت اسکن نشان داد که یک تومور روده بزرگ است که تا به حال اندازه گیری 7 سانتی متر در ماه فوریه بود در حال حاضر تنها 1 سانتی متر. و ضایعات متاستاتیک که تا به حال نشان داده شده در مغز و کبد در اوایل سال شد دیگر قابل مشاهده است.

او انکولوژیست "اصرار دارد آن شیمی اما من مراقب اصرار دارد آن است که تغییر در رژیم غذایی و تمام گیاهان و مکمل های من" کلی نوشت یک ایمیل به بیش از 50 دوستان است."در واقعیت آن است که احتمالا #1 نماز از دوستان و خانواده, #شیمی 2, #3 رژیم غذایی و مکمل."

"من تا به حال بسیاری از دوستان فوق العاده است که برای نجات من دعا به من گفت:" کلی 83. "من به آنها 90 درصد از اعتبار است."

در همان زمان Wilkes-Barre, مادری که بازنشسته شد در سال 2001 پس از 20 سال به عنوان یک پرستار مدرسه در Meyers دبیرستان, می خواهد به مردم اجازه می دانم در مورد رژیم غذایی او را زیر شده است که کاملا متفاوت از یک آمریکایی معمولی صبحانه و نهار و شام.

"من شروع می شود بعد با آب لیمو و سپس در نیم ساعت, 20 اونس آب کرفس," او گفت:. "من را در 30-plus قرص بعد از جمله (به عنوان مکمل) پنجه گربه اشنه دریایی و Mycotaki قارچ.

"ما در حال غذا خوردن تمام سبزیجات تازه — کنسرو شده — هر چیزی که از زمین بیرون می آید" او گفت:. "من می تواند یک اپل تقریبا هر نوع از میوه ها به خصوص پوست تیره میوه مانند انگور و آلو و هر نوع بری."

"سیب زمینی سفید بزرگ به عنوان آووکادو و انجیر تازه نارنجی روشن سیب زمینی شیرین از جمله پوست," او گفت:, لیست مواد غذایی حقایق او یاد گرفتم از یکی از دوستان که گرفته شارژ از رژیم غذایی خود. "لیمو و لیمو خوب برای تمام سرطان ها است. جوانه و microgreens نیز خوب برای همه سرطان ها و زنجبیل تازه فواید کل دستگاه گوارش است."

یک قسمت از رژیم او نیست به خصوص لذت بردن از کلی گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی است که "یک صبحانه نوشیدنی جایگزین است که دشوار است به پایین." آن را حاوی شیر بادام یک مکمل به نام Ambrotose و ویتامین های مختلف است.

"من خیلی خوشحالم که من را وادار به پایین شیشه ای" کلی خود ادامه داد. "او خندیدن من است."

"او" است Pam Masilko کلی دوست و یاور که در زمان مراقبت از کلی دیر شوهر, جیم, زمانی که او بیمار است.

"او درخشان است که می خواست دکتر شود اما خانواده او نمی تواند استطاعت به او کمک کند" کلی توضیح داده شده Masilko.

"او تا به مطالعه در خود" کلی گفت: با توجه Masilko "خوانده شده کتاب های پزشکی به طور مداوم ... او به هومیوپاتی درمان و مطالعه در مورد گیاهان به عنوان دارو."

"برخی از دروغ سخت به بلع اما من نمی توانم مخالف با نتایج گفت:" کلی که خوشحال است که نه تنها تومور بسیار کاهش یافته اما که او از دست داده و بیش از 60 پوند پس از تغییر رژیم غذایی خود.

"و من دکتر می گوید این خوب است برای بیماران مبتلا به سرطان برای از دست دادن چربی بدن کند."

بعد از کلی تشخیص او به Masilko اجازه پاک کردن تمام غذاهای فرآوری شده را از آشپزخانه خود و Masilko حذف آرد و شکر و آب نبات چوب شور کراکر و حتی کنسرو سبزیجات.

"کمد بود لخت کند."

سپس با Masilko راهنمایی کلی شروع یک راه جدید برای غذا خوردن.

"آنچه خدا ساخته شده است آنچه که بدن ما نیاز به" Masilko گفت: یک خبرنگار بعد از کلی پشت تلفن به او. "چه شما در پیدا کردن در طبیعت چیزی نیست که شما در پیدا کردن در جعبه در فروشگاه."

Masilko گفت که او علاقه مند شد و در تغذیه سال پیش زمانی که او به خوبی احساس خودش. او کار ساعت های طولانی و خوردن فست فود او به یاد می آورد. او به دست اورد وزن کم بود در انرژی و نمی توانستم بخوابم.

"من شروع به احساس مانند همه چیز اشتباه بود در بدن," او گفت:. "من متوجه شدم من تا به حال به نوبه خود در اطراف.

به خاطر سپردن چگونه مادر او تا به حال همیشه یک باغ او تصمیم به بازنگری این نوع از سبزیجات تازه او خورده بود به عنوان یک کودک.

"من متوجه شدم که نیاز به بازگشت به آنچه که من می دانستم. مواد غذایی بود که در این مسیر به سلامت," او گفت:. "من بیشتر تحقیق بیشتر من آن را دوست داشت."

Masilko نیست یک پزشک یا یک متخصص تغذیه اما اختصاص داده شده خود را به سال تحقیق در مورد تغذیه.

"من خودم را یک مربی" Masilko گفت او شده است به مشتریان خود توصیه های رژیم غذایی برای 17 سال است و مایل به کمک به دیگران. او را می توان در 520-403-2987.

کلی تا حدودی مشتاقانه به یاد "رفتن به ملکه های لبنی و همه آن چیزهای سرگرم کننده" اما او مصمم به حفظ رژیم غذایی جدید برای بقیه زندگی خود را.

"من بهترین من," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب