آسیا امروز: جامعه می شوند توصیه می کند باشگاه به نزدیک ممکن است تاخیر مدارس

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز جمعه توصیه کاباره ها و شبیه مکانهای تفریحی نزدیک به یک ماه است و ممکن است

توسط NEWSSHANS در 19 اردیبهشت 1399

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز جمعه توصیه کاباره ها و شبیه مکانهای تفریحی نزدیک به یک ماه است و ممکن است تاخیر در بازگشایی مدارس پس از اتصال بیش از یک دوجین جدید کروناویروس عفونت به clubgoers در پایتخت.

مدارس قرار است به آغاز بازگشایی در هفته آینده, اما ترس از تجدید حیات پس از روز جمعه افشای 25 موارد جدید کره جنوبی برای اولین بار پرش بالاتر از 10 در پنج روز.

"در این لحظه آن را خیلی زود به بگویید که آیا ما باید برای به تعویق انداختن افتتاح مدارس, اما ما خواهد شد و نظارت بر گسترش ویروس و بررسی اطلاعات" از تحقیقات جدید موارد Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در طول یک ویروس در جلسه.

کاهش caseload در هفته گذشته اجازه داده بود که مقامات برای استراحت اجتماعی فاصله دستورالعمل و برنامه مرحله به مرحله بازگشایی مدارس و شروع با سالمندان دبیرستان بازگشت چهارشنبه آینده.

دولت همچنین توصیه کاباره ها میزبان میله و مشابه مکانهای تفریحی در سراسر کشور نزدیک به یک ماه پس از مقامات شناسایی حداقل 15 عفونت های مرتبط با 29 سال سن بیمار که در دیدار سه باشگاه در سئول Itaewon منطقه در روز شنبه قبل از تست مثبت در روز چهارشنبه.

Jeong گفت: بیمار نمی پوشیدن ماسک در داخل باشگاه و تعدادی از عفونت خواهد شد و به احتمال زیاد افزایش سلامت کارگران ردیابی و تست تماس با ما. باشگاه' بازدید کننده لیست نشان می دهد آنها دریافت بیش از 1500 مشتریان همراه در روز شنبه.

دولت مرکزی مشاوره نیاز ندارد باشگاه برای بستن اما اگر تبدیل شدن آنها به یک منبع عفونت پس از ناکامی در اجرای anti-virus اقدامات آنها می تواند تعطیل شود.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: 13 از موارد جدید بودند یک دفتر همکار بیمار و ده ها همکار clubgoers از جمله سه خارجی و یک سرباز.

"یک قطره جوهر در آب زلال گسترش سریع" کیم گفت: در طول یک جلسه خواستار هوشیاری برای حفظ سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس. "هر کسی می تواند تبدیل به که قطره جوهر که گسترش COVID-19."

کره جنوبی گزارش کرده است بیش از 10,800 موارد و 256 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

کره جنوبی گزارش نشده است روزانه یک پرش به بالای 100 از آوریل 1 اجازه داده است که مقامات به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل های برنامه, بازگشایی مدارس و اجازه می دهد تا حرفه ای ورزشی برای بازگشت بدون طرفداران در می ایستد. کره جنوبی لیگ حرفه ای فوتبال خود را آغاز کرد فصل جدید در روز جمعه پس از جمعه بیس بال افتتاحیه. در اوایل این هفته کره جنوبی به سربازان اجازه داده شد به سر برگ پس از دو ماه از محدودیت.

مقامات بهداشت از مردم خواست تا با تجدید نظر در بازدید از پدر و مادر سالمند خود که روز جمعه است ملی پدر و مادر' روز بیش از آخر هفته.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— هند عبور 56,000: هند ثبت 3,390 عفونت های جدید و 103 مرگ و میر هل دادن آن مورد کل گذشته 56,000 با 1,886 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت داده ها جمعه. از کسانی که آلوده 16,539 بهبود یافته اند. ساحلی ایالت ماهاراشترا که شامل بمبئی همچنان باقی می ماند بدترین آسیب دیده با تقریبا 20,000 موارد و 651 و مرگ و میر. هند نیز شروع به بازگشت شهروندان آن رشته در خارج از کشور زمانی که آن را به حالت تعلیق در تمام مسافرت های بین المللی در ماه مارس است. بیش از 340 سرخپوستان به خانه بازگشت در دو پرواز از امارات متحده عربی. مقامات می گویند حداقل 200,000 سرخپوستان خارج از کشور ثبت نام کرده اند برای بازگشت. آنها باید پرداخت خود را کرایه و در قرنطینه می شود و بر خود بازگشت.

— کیم میاد یازدهم: کره شمالی می گوید رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد ارسال یک پیام شخصی به رئیس جمهور چین ستایش آنچه که او به عنوان توضیح داده شده در چین موفقیت در گرفتن آن coronavirus بیماری تحت کنترل است. این گزارش توسط کره شمالی رسانه های دولتی به دنبال یک ارزیابی توسط کره جنوبی جاسوسی آژانس است که همه گیر است و صدمه زدن به شمال اقتصاد در حال حاضر فلج شکست سیاست های ایالات متحده آمریکا بر سر برنامه هسته ای. چین و کره شمالی مهم ترین متحد و اقتصادی تاسیسات حسابداری برای حدود 90 درصد از تجارت خارجی کشور. با چین caseload کاهش برخی از کارشناسان می گویند شمالی می تواند رسیدن به چین به نیروی تازه دادن به تجارت مرزی است که تا به حال شده است به طور قابل توجهی کاهش می یابد در ماه گذشته است.

— ABE تهمت بحث همکاری: نخست وزیر ژاپن اعلام کرد رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به توافق نزدیک همکاری در توسعه واکسن و داروهای COVID-19. رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت: رهبران رد و بدل انداز در COVID-19 وضعیت اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس و توسعه و دارو و واکسن و مراحل را برای بازگشایی اقتصاد در کشور خود. او گفت: آبه آغاز تماس تلفنی. ژاپنی ها وزارت بهداشت و درمان در نادر سریع-پیگیری روند تصویب Gilead Sciences, Inc.'s داروی ضد ویروسی remdesivir در روز پنج شنبه به درمان COVID-19 بيمار.

— چین بازرسان اتحادیه اروپا OP-ED: هیئت نمایندگی اتحادیه اروپا به چین می گوید پکن اجازه یک روزنامه دولتی به انتشار یک op-ed از این هیئت تنها پس از یک مرجع به ریشه و گسترش coronavirus برداشته شد. "هیئت اتحادیه اروپا به چین شناخته شده ساخته شده اعتراض خود را به وزارت امور خارجه در هیچ شرایط نامشخص" این هیئت در بیانیه ای گفت جمعه. با این حال آن گفت که تصمیم به ادامه انتشار برای انتقال پیام های کلیدی در آب و هوا تغییر و توسعه پایدار, حقوق بشر, اهمیت multilateralism و بدهی بسیار مدیون کشورها است. تنها به زبان انگلیسی در چین روزانه منتشر سرمقاله.

— بدون سفر به استرالیا فقط رتبهدهی نشده است: استرالیا برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد در مراحل ژوئیه اما وجود دارد هیچ برنامه ای برای باز کردن به طور کلی مسافران بین المللی در آینده قابل پیش بینی. نخست وزیر اسکات موریسون گفت: ایالات متحده را تنظیم سرعت خود را در کاهش coronavirus محدودیت ها و جزئیات مراحل دوم و سوم این طرح در عین حال به نهایی شود. بسیاری از استرالیا دیده نشده و جدید از موارد برای چند روز اما آن پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز و ویکتوریا در ادامه به ثبت موارد جدید روزانه. موریسون باز بود به دانش آموزان بین المللی از بازگشت به استرالیا دانشگاههای اما گفت: به طور کلی مسافرت های بین المللی شد برخی از زمان به دور است. اولین مرحله از طرح ملی توافق جمعه خواهد اجازه کوچک در کافه ها و رستوران ها باز با مشتریان با فاصله از هم جدا. کودکان را به کلاس های درس و گروه 10 نفر را مجاز به جمع آوری خارج از منزل. زمین های بازی گلف, شنا, استخر و کتابخانه ها دوباره باز خواهد شد.

— پایین کلید VESAK در سریلانکا: سریلانکا اکثریت بودایی ها در جشن Vesak — مهم ترین جشنواره مذهبی از سال — در پایین کلید به دلیل COVID-19 شیوع به عنوان دولت منتشر 228 زندانیان به مناسبت این رویداد است. وزارت بهداشت را لغو کرده است همه جشن و تجمع توده. معابد بودایی بودند متروکه در روز جمعه و شنبه به عنوان راهبان درخواست جانبازان به رعایت تعطیلات در خانه. Vesak نشانه تولد روشنگری و مرگ لرد بودا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب