مصاحبه: لیدز صاحب استرس Bielsa، معاملات یک ساله

توسط راب هریس لیسبون، پرتغال (AP) -- در دو سال پس از استخدام مارسلو Bielsa ، لیدز مالک آندره رادریززانی چشم ان

توسط NEWSSHANS در 30 مرداد 1399

توسط راب هریس

لیسبون، پرتغال (AP) -- در دو سال پس از استخدام مارسلو Bielsa ، لیدز مالک آندره رادریززانی چشم انداز منحصر به فرد در فوتبال از یکی از پر رمز و اندک ترین مدیران بازی به دست آورد.

''' من بیشتر با او درباره فوتبال یاد می گیرم. و در همان زمان، خوشحالم که ایده هایم را به اشتراک می گذاریم و حتی در بعضی موارد، وقتی فکر می کنم خوب است، برای تیم به او توصیه کنید."

گاهی اوقات که نیاز به بی پرده بودن با Bielsa.

رادریززانی گفت: «من به او یادآوری می کنم که کمی بیشتر استراحت کند.»

که نمی تواند برای یک مربی مشهور به اندازه ای که برای نوسانات خود و خواستار طبیعت به عنوان نابغه مربیگری است که به تازه بازگشت لیدس به لیگ برتر پس از 16 سال تبعید در دسته بندی پایین تر آسان نیست.

رادریززانی در مصاحبه ای در لیسبون گفت: «او بسیار با دقت است، اما من همیشه سعی می کنم به او توصیه کنم که آرامش داشته باشد زیرا او استرس زیادی را در زندگی روزمره اش به ارمغان می آورد و فکر می کنم استرس هرگز مثبت نیست»

پس من واقعا ً تعجب کردم در گفتگو با او در مورد (چگونه) ما توجه در مورد این مفهوم. برای تفاوت فشار مثبت - که بسیار مهم است و رانندگی به موفقیت است - از استرس منفی و فشار است که می تواند واقعا یک دشمن بزرگ است."

در فصل دوم او مسئول لیدس، آرژانتینی ها به عنوان برندگان قهرمانی پیش از انقضای قراردادش در ماه گذشته، به عنوان ثروتمندترین لیگ فوتبال جهان به عنوان برندگان قهرمانی، ارتقا پیدا کرد.

آنطور که لیدس روز پنجشنبه کشف کرد که در آخر هفته ۱۲-۱۳ سپتامبر لیگ برتر را در برابر لیورپول قهرمان باز خواهد کرد، بیلسا بدون قرارداد باقی ماند.

رادریززانی فکر نمی کند که قرار است مدیرش را از دست بده، اما قراردادی درازمدت وجود نمی خواهد داشت.

رادریززانی گفت: «دوست داریم یک سال در یک زمان آن را بگیرم» او ۶۵ سال سن داره، اهل آرژانتین است، او دور است. همسر او اغلب در آرژانتین است، خانواده اش بیش از حد. بنابراین ما دوست داریم آن را اینطور، یک سال در یک زمان و ادامه این راه را. و تا حالا خوب کار می کنه."

رادریززانی باید در نظر داشته باشد که چه کسی ممکن است سرانجام در دوک ته جاده ای اِلِند، بِلِسا را به موفقیت ببخشد.

رادریززانی که در سال ۲۰۱۷ لیدس را از طریق گروه آسر خود خریداری کرد، گفت: «ما به چیزی مهم دست یافته بودیم، که من می خواستم — که این بود که فرهنگ این باشگاه را تغییر دهد» "حالا برای ادامه در آینده، حتی بدون مارسلو، بسیار ساده تر از آنچه که قبلاً انجام داده بودیم، زیرا ما نیاز به شناسایی داریم، و ما در حال حاضر در ذهن، مربیان. نه اينکه الان بهشون علاقه مند باشيم

اما ما مربیانی را شناسایی کرده بودیم که نشان دهنده همان روش شناسی کار یا فرهنگ هستند و ادامه دادن و نگه داشتن میراث با آنچه که ما ساخته بودیم آسان تر است. تغییر از گذشته بسیار دشوارتر بود."

بهتر از بسیاری از انتظار می رود زمانی که Bielsa در سال 2018 با وظیفه احیای یک باشگاه محو شده رده دوم که مترادف با هرج و مرج در میدان و خارج از زمین وارد شد، داشتن یک بار یک نیروی پیشرو.

اغتشاش با ورود مربی سابق تیم های ملی آرژانتین و شیلی کاملاً پایان نیافته بود.

Bielsa توسط لیدز به خاطر فرستادن یکی از کارکنان خود را به جاسوسی در دربی رقیب در سال گذشته توبیخ شد اما او یک ذهن پیروزی در قهرمانان انگلستان در سال 1992 و 2001 قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در نیمه نهایی، اطمینان حاصل کرد که آنها دوباره در مسابقه برای ارتقاء کوتاه نمی افتند.

قسمت برجسته چگونه شدت است که رانندگی نابغه مربیگری از Bielsa می تواند او را بیش از حد علامت.

'' رادریززانی در مورد گفتگو با بیلسا گفت: "وقتی که شما کار خود را در زمین تمرین به خوبی انجام داده اید، وقتی می دانید بازیکن تان شما را دنبال می کند، دلیلی برای استرس روز مسابقه وجود نداره."

پس فکر کنم مثل شب قبل از امتحان هستن واضحه که استرس داري اما وقتی که کارخود را خوب انجام داده اید، پس باید پایین بروید، استراحت کنید و لذت ببرید. و این چیزی است که من می دانم دشوار است، اما من سعی می کنم که تمام وقت به او به عنوان یک پیام منتقل می کند."

Bielsa طولانی ترین خدمت مدیر لیدز از دسامبر 2008-فوریه 2012 سیمون گریسون است که دیدم تیم از رده سوم ترویج.

Bielsa تا به مدت طولانی در شغل باقی نماند از صرف شش سال رهبری آرژانتین، که شامل طلا المپیک در سال 2004، و چهار سال با شیلی.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب