مدارس سراسر کشور بریس برای کاهش از بحران مالی جدید

توسط جف امی آتلانتا (AP) — آن را در طول رکود بزرگ در هنگام بتنی شهرستان برای اولین بار کوتاه مدرسه آن در سال 1

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

توسط جف امی

آتلانتا (AP) — آن را در طول رکود بزرگ در هنگام بتنی شهرستان برای اولین بار کوتاه مدرسه آن در سال 180 175 روز آموزشی, آن را به عنوان شروع سال furloughs با توجه به کاهش بودجه. به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس از سال تحصیلی آینده خواهد بود کوتاه تر هنوز هم تنها با 170 کلاس درس روز.

10,000-دانشجویی سیستم در شمال گرجستان نیز ارسال آن از 1700 کارکنان خانه برای 10 پرداخت نشده روز برای کمک به را تشکیل می دهند و پیش بینی $12.6 میلیون بودجه شکاف.

"این یک روز بزرگ هنگامی که ما نداشتیم furloughs دیگر" شهرستان کتوسا سرپرست دنیا ریس گفت. "آن را دلسرد کننده در حال حاضر به دلیل من آن را دوباره اتفاق می افتد."

بحران مالی ساخته شده توسط COVID-19 اتحاد چپ در امریکا بیش از 13000 سیستم مدرسه کشتی با احتمال از کاهش بودجه. در برخی از, آن در حال حاضر خراب است رویاهای گسترش بودجه و پرداخت را افزایش می دهد. طرفداران در حال هل دادن فدرال کمک به مدارس به عنوان محققان هشدار می دهند بودجه گلایه می تواند منجر به معلم اخراج — و کمتر یادگیری است.

کاهش اضافه خواهد شد به فشار بر مناطق مانند شهرستان کتوسا که هرگز بهبود به طور کامل از رکود اقتصادی سال 2008 که منجر به تیز کاهش نیروی انسانی در آمریکا مدارس دولتی بیش از یک دوره افزایش ثبت نام دانش آموز.

با کاهش انتظار می رود به بودجه است که متکی بر دولت بیش از نیمی از بودجه خود را ریس و رئیس هیئت مدیره همین Dycus گفت: کوتاه سال و همراه با 5.5 درصد کاهش معلم پرداخت شد بهترین گزینه های بد. Dycus گفت: اعضای هیئت مدیره نمی خواهید به جمع آوری مالیات بر املاک به دلیل دستياران مشکلات اقتصادی. و ریس گفت: این مهم برای جلوگیری از تخمگذاری کردن کارمندان به دلیل او می خواهد کامل نیروی کار در هنگام بازگشت دانش آموزان برای کمک به آنها در غلبه بر این سال را از دست داده و زمان های آموزشی.

"در حال حاضر ما نیاز به هر معلم و هر paraprofessional ما می توانیم به آماده بود که بچه ها در اینجا به دلیل وجود دارد در حال رفتن به شکاف" ریس گفت.

مربیان نیروبخش برای کاهش شامل کسانی که تحت فشار قرار دادند برای بهتر دستمزد و مدرسه بیشتر منابع ملی ناگهانی از فعالیت آغاز شد که با یک 2018 معلم اعتصاب در غرب ویرجینیا یک جنبش بود که ریشه در برخی از ایالت ها در سیاست های ریاضتی اعمال شده در طول رکود اقتصادی است.

در نوادا که در میان کشورهای که دیدم معلم تظاهرات نمایندگان مجلس در سال گذشته مورد تایید افزایش قابل توجهی در آموزش و پرورش هزینه و 3 درصد افزایش حقوق برای معلمان است. در حال حاضر آنها در حال صحبت کردن در مورد یک 4 درصد کاهش بودجه قبل از سال جاری است و دیگری برش از 6 درصد به 14 درصد در سال آغاز ژوئیه 1. که می تواند به معنای از دست دادن سال گذشته به سختی به دست سود و سپس برخی از.

ملی انجمن آموزش و پرورش و فدراسیون معلمان آمریکا در حال حمایت به صورت اضافی فدرال برای کمک به بودجه دولت و آموزش و پرورش. هر دو حمایت آمریکا' از 3 تریلیون امداد پیشنهاد تلاش جمهوری خواهان مجلس سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رد پف کرده که آن را تصویب on May 15.

AFT جمهور Randi واینگارتن گفت: مدارس خواهد شد نیاز به پول بیشتر و نه کمتر برای محافظت از دانش آموزان و معلمان از COVID-19 و کمک به دانش آموزان است.

"اگر شما لازم نیست که این کشورهای در حال رفتن به انجام این کار بزرگ کاهش بودجه مدارس که لزوما به این معنی بیشتر اخراج و کمتر خدمات" Weingarten گفت. "در همان زمان این پل در سال زمانی که بچه ها باید بیشتر به آموزش نیاز دارد و نیاز به خدمات بیشتر."

اگر هزینه های قطره 15 درصد در این سال به مدارس دولتی می تواند 319,000 کمتر از معلمان سراسر کشور با توجه به مایکل گریفیث ارشد همکار با آموزش موسسه سیاست در کالیفرنیا که می گوید که در حال حاضر اختصاص به مدارس.

که آینه تجربه رکود بزرگ دیدم که مدرسه دولتی اشتغال سقوط تقریبا 300000 از سال 2008 تا 2012, با توجه به یک سال گذشته منتشر شده. تراست خیریه پیو محقق بارب Rosewicz گفت که دولت هزینه های سرانه دانشجو هنوز نشده به قبل از رکود اقتصادی در سطح 24 متحده پس از تنظیم برای تورم با توجه به داده های اخیر.

کاهش بودجه ، فشار مالی باعث شده است تا بیش از 550 مناطق در سراسر کشور برای فشار, راهنما به مدت چهار روز هفته. و یک سال گذشته کاهش مخارج در طول رکود اقتصادی همراه بود با کاهش پیشرفت تحصیلی به خصوص در مناطق فقیر. یک چهارم از انتظار یادگیری بود محو در در سخت ترین-آمار مناطق در مقایسه با مناطق که در آن کاهش یافت ،

در آریزونا را که تا به حال برخی از بالاترین پرداخت معلمان در کشور, نمایندگان مجلس وعده داده شده 20% افزایش حقوق معلمان پس از رفت و در پنج روز اعتصاب در سال 2018 است. دولت از سوی دیگر ، دیوید لیوینگستون یک جمهوری خواه گفت: افزایش هستند در معرض خطر اما دیگر مرتبط با آموزش و پرورش مانند هزینه های تعمیر و نگهداری و مدرسه جدید ساخت و ساز می تواند در بلوک سفت.

کلی Wendland فیشر یک معلم مهد کودک و سازمان آریزونا مربیان ایران که به رهبری اعتصاب هنوز عظیم 25 kindergartners در حومه شمالی ققنوس کلاس درس و با صرف نزدیک به $3,000 از جیب خود در هر سال برای لوازم. او نگران دشوار سال های آینده.

"در آریزونا اولین چیزی که آنها را در قانونگذاری که ما کمبود بودجه است به قطع تحصیل و تعادل آن را در پشت بچه های ما" فیشر گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان باب کریستی در ققنوس و اسکات Sonner در رنو نوادا کمک کرده است.

___

دنبال جف امی در توییتر در http://twitter.com/jeffamy.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن