آسیا امروز: هنگ کنگ افزایش coronavirus تست

بانکوک (AP) — هنگ کنگ رهبر می گوید این شهرستان ramping تا تست برای coronavirus به خصوص برای کارگران مشغول فرود

توسط NEWSSHANS در 30 اردیبهشت 1399

بانکوک (AP) — هنگ کنگ رهبر می گوید این شهرستان ramping تا تست برای coronavirus به خصوص برای کارگران مشغول فرودگاه بین المللی و مراقبان در خانه برای افراد مسن و از کار افتاده.

کری لام گفت: آزمون افزایش خواهد یافت از 4500 به 7,000 روزانه با هر دو دولت در بخش بهداشت و درمان و آزمایشگاه های دانشگاه ،

هنگ کنگ رفته است چند روز بدون گزارش جدید عفونت های محلی اما اخیر خانواده های خوشه ای افزایش یافته است و نگرانی در مورد کسانی که نشان می دهد هیچ نشانه عبور ویروس به دیگران که مقامات امیدواریم که می تواند رفع با افزایش تست.

هنگ کنگ روز سه شنبه نیز تایید فرمت اجتماعی فاصله اقدامات برای دو هفته بیشتر تا ژوئن 4, معنی آنها خواهد بود و در اثر طول سالانه بزرگداشت 4 ژوئن سال 1989 سرکوب دموکراسی تظاهرات در پکن میدان تیان آن من است که به طور معمول مشخص شده با یک تجمع و راهپیمایی در هنگ کنگ است.

یک روز مادر در ماه مارس توسط مخالفان اردوگاه ممنوع شد هفته گذشته با منتقدان گفت: دولت به دنبال استفاده از اجتماعی فاصله اقدامات برای خرد کردن سیاسی و تجمعات و آزادی بیان است.

"وجود دارد هیچ نظر سیاسی در همه مربوط به برخی سالگرد یا سیاسی کرده است. ما تنها در نظر است مربوط به ایمنی و بهداشت عمومی" لام گفت: قبل از این تصمیم اعلام شد.

هنگ کنگ شهر پرجمعیت بیش از 7 میلیون نفر فقط در سراسر مرز از سرزمین اصلی چین ثبت کرده است فقط 1,055 COVID-19 موارد و چهار مرگ و میر.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— هند عبور می کند 100,000 موارد: تعداد coronavirus موارد در هند رسید گذشته 100,000 و عفونت در حال حاضر در حال افزایش است در خانه متحده از کارگران مهاجر که در سمت چپ شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر کشور مستند. هند وزارت بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد در مجموع 101,139 موارد coronavirus و 3,163 مرگ و میر. در طول هفته گذشته به هند دیده می شود به طور متوسط حدود 4000 اخبار موارد یک روز با ایالات مانند بنگال غربی بیهار Odisha و گجرات همکاران اصلی از نیروی کار مهاجر نیروی کار در کشور نشان می دهد عمده جهش عفونت در میان آرام مستند قوانین.

— اندونزی پایتخت گسترش محدودیت: امسال جشن به مناسبت پایان اسلام روزه ماه رمضان خواهد بود خاموش در اندونزی پایتخت با مقامات گسترش coronavirus محدودیت. جاکارتا رژیم صهیونیستی است. Anies Baswedan اعلام کرد که محدودیت در ابتدا میله میله به پایان جمعه تمدید خواهد شد ژوئن 4. وی مسلمانان را به حالت تعلیق جمعی تجمعات از جمله فعالیت های مذهبی در مساجد در طول Eid-al فطره که می افتد در روز یکشنبه. مسلمانان معمولا جمع برای نماز عید در مساجد و زمینه و به اشتراک گذاری وعده های غذایی در میان جوامع است. جاکارتا تبدیل به مرکز COVID-19 شیوع در اندونزی ضبط 6,155 تایید موارد با 470 مرگ و میر. در سراسر کشور 18,496 موارد ثبت شده از جمله 1,221 مرگ و میر.

— استرالیا انتقاد چین تعرفه ها: استرالیا تجارت در یادداشتی به عنوان "عمیقا ناامید کننده" چین اعمال تعرفه ها در حدود 80% در استرالیا جو با اختلاف شده است که مربوط به استرالیا برای حمایت از یک coronavirus پرس و جو. تعرفه ها می آیند یک هفته پس از چین ممنوع واردات گوشت گاو از استرالیا چهار بانک کشتارگاهها بیش از برچسب زدن به مسائل. تجارت وزیر سیمون بیرمنگام گفت: استرالیا می تواند درخواست تجدید نظر به سازمان تجارت جهانی برای حل و فصل اختلافات هر دو. در پکن سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: چین به دنبال مسائل تجاری بین دو طرف مطابق با قوانين مرتبط و سازمان تجارت جهانی قوانین. استرالیا جو کشاورز اندرو Weidemann گفت: چین شده است تحقیق در استرالیا جو برای 18 ماه اما استرالیا برای تماس coronavirus درخواست "کمک نمی کند."

— کره جنوبی مدارس برای بازگشایی: کره جنوبی در گزارش جدید 13 coronavirus موارد ممکن است نشانه آن است که شیوع اخیر در پایتخت منطقه با ثبات است که مقامات آماده سازی برای بازگشایی مدارس است. نه از موارد جدید از سئول و در نزدیکی مناطق که در آن ده ها تن از عفونت مرتبط شده اند به باشگاه را برانگیخت که رفت در اوایل ماه مه به عنوان کشور آغاز شد و آرامش اجتماعی فاصله گرفته است. معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب خواست هوشیاری برای حفظ سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس و به نام برای آموزش و پرورش مقامات به بررسی اقدامات پیشگیرانه با سالمندان دبیرستان بازگشت به مدرسه در روز چهارشنبه.

— شش جدید چین مورد: چین گزارش شش مورد جدید در روز شنبه یک روز پس از دیدار رؤسای خود را اعلام کرد کشور ارائه خواهد شد 2 میلیارد دلار برای کمک به مقابله با شیوع و اقتصادی خود را خرید اینترنتی. سه مورد جدید شده بودند به عنوان وارد شده است. دو تن از آنان ثبت نام به عنوان عفونت های محلی در استان جیلین و دیگری محلی مورد شناسایی شد در هوبئی استان که در چین شیوع متمرکز شد. مقامات در هوبئی انجام نوکلئیک اسید تست بر روی بیش از 1.5 میلیون نفر بین مارس 11 مارس 17. بیش از 72.5 درصد از آزمايشات اداره در ووهان که در آن مقامات برنامه ریزی در نهایت تست تمام 11 میلیون نفر به عنوان بخشی از تدابیر حفاظتی در برابر موج دوم ویروس موارد است. ووهان و شهرهای اطراف آن در هوبئی اختصاص بخش عمده ای از چین گزارش 82,690 موارد و 4,634 مرگ و میر ناشی از COVID-19. Xi ظاهر از طریق لینک ویدئو در مجمع بهداشت جهانی روز دوشنبه آمد در میان انگشت اشاره بین ایالات متحده و چین بیش از همه گیر و سازمان بهداشت جهانی رکوع به تماس از بسیاری از کشورهای عضو آن برای راه اندازی مستقل تحقیق چگونه از آن موفق به پاسخ به کوروناویروس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب