Yanks' Tanaka ضربه در سر; LeMahieu, Cessa تست مثبت

توسط جیک دام گستر نیویورک (AP) — با Masahiro Tanaka مچاله حرکت بر روی تپه هارون قاضی بارها و بارها دست تکان دا

توسط NEWSSHANS در 15 تیر 1399

توسط جیک دام گستر

نیویورک (AP) — با Masahiro Tanaka مچاله حرکت بر روی تپه هارون قاضی بارها و بارها دست تکان داد پشت صفحه خانه و بدحجابی یک ویدیو نگار برای گرفتن تصاویر.

این بود یک صحنه هر کسی در استادیوم یانکی می خواستم ببینم.

تاناکا شد هشدار و فرستاده شده به یک بیمارستان پس از اینکه توسط یک خط رانندگی کردن خفاش نیویورک مشت زن به Giancarlo استانتون در طول زندگی پنبه حلاجی تمرین شنبه ترسناک صحنه لحظات به تیم اول رسمی کمپ تابستانی تمرین. تاناکا از بیمارستان مرخص شد. شنبه شب و خواهد شد را وارد کنید ضربه مغزی پروتکل.

"که در زمان کمی هوا کردن" مدیر Aaron Boone گفت.

بون همچنین اعلام کرد که همه ستاره infielder DJ LeMahieu و right-hander لوئیس Cessa آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از سفر به نیویورک و خود در حال منزوی در خانه.

تاناکا کلاه پرواز کردن و او بلافاصله سقوط به زمین برداشت و سر خود را پس از اصابت استانتون را comebacker. مربیان به سرعت فرار به ژاپنی right-hander که ماند برای چند دقیقه قبل از نشستن ،

"این نوع از یک تصادف دمدمی مزاجی, یک در یک میلیون احتمال اتفاق می افتد گفت:" left-hander اردن مونتگمری که جایگزین تاناکا در تپه لحظه بعد. "هنگامی که آن را نشانی از آن را وحشتناک است."

بون گفت Tanaka نشان داد ضربه مغزی علائم مانند در ballpark اما آنها از بین می رود و در بیمارستان است. سی تی اسکن منفی بود و این تیم گفت: او قادر به راه رفتن در خود.

"من با قدردانی از همه حمایت" "من احساس می کنم آن را یک بیت به راست, در حال حاضر, اما من با همه خوب است. رفتن به سعی کنید به عقب بر گردیم در تپه ASAP! با تشکر دوباره برای همه کلمات دلگرم کننده!"

31-در سال Tanaka شد 11-9 با 4.45 عصر آخرین فصل است. ژاپنی ستاره 75-43 در شش سال با یانکی ها.

تاناکا آسیب گرفت و در حال حاضر عجیب و غریب روز و تبدیل آن یادآوری.

یانکی بازیکنان گزارش نیویورک روز چهارشنبه برای مصرف تست به لیگ اصلی بیس بال در تلاش برای شروع یک کوتاه 60-بازی فصل در 23 ژوئیه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پس از گذراندن چند روز آماده سازی این ورزشگاه برای میزبانی تمرینات این تیم 60-بازیکن فهرست, استخر, یانکی ها جمع شده بودند روز شنبه خود را برای اولین روز رسمی بازگشت. اکثر مربیان و برخی از بازیکنان از جمله استانتون عینک facemasks به باشگاه رفت و از طریق آموزش در طرز مرموزی خالی ورزشگاه.

همه ستاره نزدیک Aroldis چپمن و جالب Gary Sanchez شرکت نمی کردند. بون گفت: هر دو حال سفر مسائل که با تاخیر مصرف خود را تست و در انتظار ترخیص کالا از گمرک.

LeMahieu و Cessa نمی خواهد گزارش تا آنها پاک شده است. بون گفت LeMahieu است بدون علامت و Cessa دارای علائم خفیف. بون نگفت که هر بازیکن تست مثبت است.

چیزهای عجیب و غریب آغاز شده شنبه پس از آن بدتر.

قبل از آنها حتی شروع تمرین چند یانکی بازیکنان بودند مبهوت اواسط کشش زمانی که کسی تنظیم کردن یک آتش بازی فقط در خارج از ورزشگاه. بیشتر چتری به طور متناوب تکرار در طول این ورزشگاه در جولای 4 جلسه.

حدود 45 دقیقه پس از Tanaka شد آمار پر سر و صدا آژیر رفت داخل استادیوم یانکی غرق کردن پخش موسیقی از طریق سیستم برای حدود 30 ثانیه است. چراغ اضطراری دیدم برای حدود پنج دقیقه ، زنگ صدا دوباره ثانیه پس از این تیم اعلام کرد که Tanaka شد هشدار.

لحظه ای با Tanaka البته بیشتر نگران کننده است.

استانتون که فک او شکسته شده fastball در سال 2014 خم در صفحه اصلی قبل از راه رفتن به آرامی به سمت تپه.

در همین حال قاضی glared در یک عکاس تنظیم در پشت صفحه اصلی و به او گفت که برای جلوگیری از تیراندازی.

لحظه پخش زنده بر روی YES خوراک شبکه و به اشتراک گذاشته شده بود به سرعت در توییتر خود از جمله شبکه ورزش SNY که پخش نیویورک متس بازی.

"من درک می کنم که مردم در حال انجام کار خود را و می خواهید به نشان می دهد همه چیز را ما انجام می دهند" . "من درک می کنم که اما نشان می دهد که دقیق لحظه ای که اتفاق افتاده با ما تیمی نمی کند به نظر می رسد حق ما احساس وحشتناک برای دیدن این ویدئو در هر بخشی از رسانه های اجتماعی.

"من درک می کنم که آنها را به نوشتن آنچه که اتفاق افتاده است اما نشان نمی دهد که لحظه دعا برای Tanaka!"

یانکی ها, بازیکنان, برخی هنوز کشش در شروع این باشگاه و رسمی عمل ایستاده یا زانو زد در سکوت.

استانتون سوم خمیر Tanaka رو شروع جلسه و بون گفت Tanaka خواسته به زمین بدون یک محافظ صفحه نمایش — مشترک برای کوزه در طول بازی های شبیه سازی شده.

مونتگمری درخواست L شکل صفحه نمایش تنظیم شود تا قبل از او شروع به پرتاب به hitters حدود پنج دقیقه پس از Tanaka راه می رفت.

"برخی از مردم مانند آن را انجام بعضی نمی," مونتگمری گفت. "من آن را درخواست پس از آن فقط به خاطر من کمی متزلزل است."

پخش موسیقی از طریق سیستم PA شد خاموش به عنوان Tanaka ذخیره کردن بر روی تپه اما دوباره بازسازی شد در حالی که مونتگمری تن به تن. آن را از طریق بقیه تمرین.

برخی از یانکی ها کوزه رو ترساندن دیگری در پنبه حلاجی تمرین هنگامی که یک درایو خط پرورشی به یک بسته از بازیکنان جمع آوری در امتداد سمت چپ خط زمینه. هیچ کس به نظر می رسد ضربه توپ.

___

دنبال جیک دام گستر: https://twitter.com/Jake_Seiner

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن