Coronavirus همه گیر می تواند بدتر افزایش نرخ افسردگی پس از زايمان

توسط سارا Gantz فیلادلفیا _ بارداری بود نه رویایی نه ماه است که Sherell رابینسون برای امیدوار بود. مدت کوتاهی

توسط NEWSSHANS در 30 تیر 1399

توسط سارا Gantz

فیلادلفیا _ بارداری بود نه رویایی نه ماه است که Sherell رابینسون برای امیدوار بود. مدت کوتاهی پس از پیدا کردن او انتظار داشت که در ماه اکتبر گذشته جنوب فیلادلفیا زن ترک او کار تدریس به علت زمینه ای بیماری قلبی و, تا پایان سال, او طلاق گرفتن.

سپس coronavirus همه گیر آمار اضافه کردن مجموعهای از جدید نگرانی در مورد ويروس جديد با اثرات ناشناخته در دوران بارداری.

رابینسون تحت فشار قرار دادند از طریق تاریکی لحظات با تمرکز بر روی آینده او خواهد ساخت برای نوزاد و 11-year-old daughter, شروع کلاس برای یک کار جدید به عنوان یک مشاور حقوقی. هنگامی که نوزاد متولد شد مارس 19, رابینسون نام او Illiyin عربی مرجع به عالی ترین بخشی از بهشت است.

اما در این هفته که به دنبال ویروس نگه داشته و مواج و با colicky نوزاد برای مراقبت از رابینسون بود مضطرب تر از همیشه در مورد قرار گرفتن در معرض برای خانواده اش.

"من پیش بینی من می تواند نجات دهنده برای من و بچه های من به عقب بر گردیم به کار می شود و قادر به انتخاب کنید تا جایی که ما به سمت چپ خاموش _ و نه مورد گفت:" رابینسون 33. "من احساس می کنم غرق در تلاش برای نگه داشتن هر دو از بچه های من است."

اضطراب و افسردگی قبل و بعد از بارداری _ طیف وسیعی از شرایط شناخته شده به عنوان پری ناتال خلق و خوی و اضطراب اختلالات _ مشترک هستند به لطف لیست طولانی از تغییرات جسمی و روحی به علاوه امواج از هورمون است. شناخته شده ترین این, افسردگی پس از زایمان تاثیر می گذارد حدود 1 در 5 نفر که به هنگام تولد و حتی بیشتر شایع در میان زنان سیاه _ از جمله رابینسون. و آن را در ظهور تیراندازی تا 30 درصد بین 2015 و 2018 با توجه به مراقبتهای بهداشت مطالعه انجام شده توسط آبی صلیب آبی سپر انجمن.

که بدون یک بیماری همه گیر. در حال حاضر زنان و زایمان-ارائه دهندگان مراقبت های نگران افزایش پری ناتال اختلالات خلقی برانگیخته توسط ویروس ناشناخته خطرات بهداشتی و ترس از زایمان در یک بیمارستان درمان COVID-19 بیماران استرس مراقبت از یک نوزاد بدون کمک و انزوای اجتماعی است که لغو دوش نوزاد نگه داشته و شرکای خارج از بارداری قرار ملاقات.

"این یک جهان شما می خواهید را به یک نوزاد تازه متولد شده به گفت: Kiera Masterpasqua یک پرستار در چرخه WomanCare تولد مرکز در Bryn Mawr.

زنان و زایمان ارائه دهندگان مراقبت به ویژه در مورد سیاه بیماران که در حال حاضر در معرض خطر بیشتری از عوارض زایمان و تولد اختلالات خلقی و در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 _ همه تا حد زیادی به دلیل نژادپرستی نظاممند در جامعه و سیستم مراقبت های بهداشتی به طور خاص.

"این بیماری همه گیر قرار داده است و این استرس اضافی بر مردم به خصوص زنان از آنجا که ما می دانیم وجود دارد نژادی و نابرابری در اطراف COVID" گفت: Jabina کلمن یک مددکار اجتماعی و باروری روان در فیلادلفیا. "من نمی توانم تصور کنید که اگر زنان نبودند به گوش قبل از COVID با تمام موانع اضافی از COVID چه چیز دیگری است که از دست رفته است."

مشکل در افزایش افسردگی پس از زايمان مشخص شده در آبی صلیب آبی سپر گزارش کانون می تواند تا حدودی توضیح داده شده توسط نرخ بالای موجود شرایط بهداشتی _ از جمله روان-شرایط بهداشتی _ قرار داده است که زنان باردار بیشتر در معرض خطر ابتلا به پری ناتال اختلال خلقی گفت: جینی Calega معاون امور پزشکی برای استقلال صلیب آبی.

حدود 85% از تولد در طول دوره مطالعه در میان millennials با میانگین سن 31 با توجه به این گزارش که از تجزیه و تحلیل اطلاعات مدعیان از 1.4 میلیون تولد بین 2015 و 2018.

قبلی گزارش توسط بیمه گر را در بر داشت که وای به طور متوسط مریض تر, با نرخ های بالاتر از فشار خون بالا, دیابت و سلامت رفتاری اختلالات نسبت به نسل های قدیمی تر در سن خود را.

چه تر است, این گزارش نشان داد که یک سوم از زنان در گروه مطالعه _ همه تحت پوشش بیمه درمانی خصوصی نشان می دهد آنها تا به حال بالاتر از میانگین درآمد خانواده _ کمتر دریافت مراقبت های دوران بارداری از توصیه می شود که کمک به افزایش نرخ بارداری و زایمان عوارض.

همه گیر شده و دسترسی به مراقبت های مشکل تر است برای برخی از بیماران که قادر به دیدن دکتر خود را در فرد و یا نگران به جسارت به دفتر پزشکی. یک چهارم از زنان مورد مطالعه توسط آبی صلیب آبی سپر انجمن گزارش پرش های دوران بارداری قرار ملاقات بعد اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار گرفتند. و فیلادلفیا-منطقه ارائه دهندگان می گویند که آنها شروع به دیدن افزایش اضطراب و افسردگی در میان زنان باردار و پس از زایمان بیماران.

Masterpasqua که صفحه نمایش بيماران نشان دادن نشانه ای از یک اختلال خلقی گفت: او تماس لیست سه برابر شده پس از ماه مارس است. تولد مرکز دیده است هجوم اواخر بارداری, نقل و انتقالات _ زنانی که دیگر نمی خواهید برای زایمان در یک بیمارستان _ اما که تنها تا حدودی توضیح می دهد که افزایش در بیماران دچار این روانی-مسائل مربوط به سلامت Masterpasqua معتقد است.

"شما در حال حاضر احساس گیر و منزوی به عنوان یک مادر جدید بدون گیر و در حال حاضر شما قرار نیست به ترک خانه خود را مگر اینکه شما کاملا باید به _ شما احساس می کنید بیشتر گیر از شما به طور معمول خواهد بود," او گفت:.

الهام پل ملتبی a 33-year-old ویژه آموزش و پرورش, معلم, نمی, نگاه, باردار هنگامی که او را ترک کردند کار می کنند و نمی شود زمانی که مدرسه بازگشایی. او گفت: این احساس عجیب و غریب را از طریق چنین اصلی در تغییر زندگی در انزوا و بدون به اشتراک گذاشتن تجربه با دوستان و همکاران.

"این تقریبا احساس مانند یک راز بارداری" گفت: پل ملتبی که در فیلادلفیا زندگی می کند با شوهرش و 2 {سال مادر آملیا.

پل ملتبی با تجربه پس از زایمان اضطراب پس از آملیا متولد شدن تثبیت اینکه آیا دختر او و به دست آوردن وزن به اندازه کافی و در نهایت نه درست غذا خوردن به خودش. او می داند که این نهاد خود را در معرض خطر بیشتری از بیماری پس از او پسر متولد شده است در ماه اوت و نگرانی در مورد چگونه همه گیر او را تحت تاثیر قرار گزینه های درمان.

"یکی از چیزهایی که در حال حاضر بسیاری از کسانی که استراتژی من استفاده می شود پس از او متولد شد _ از خارج شدن از خانه و رفتن به یک تغذیه با شیر مادر فقط اجتماعی بودن _ من نمی خواهید به قادر به انجام است که با این کودک," او گفت:.

تغییرات به مراقبت نیز اضافه شده استرس برای expectant پدر و مادر و ممکن است باعث بیشتر موارد افسردگی پس از زايمان گفت: Saleemah McNeil, یک روان درمانگر و صاحب Oshun خانواده مرکز در Jenkintown.

"بسیاری از آنچه که من در پس از زايمان مشتریان است غم و اندوه و از دست دادن فرایند است که نه چیزی برای انجام با آوردن نوزاد به خانه. آن را از دست دادن ایده و عکس از چه تولد خود را برنامه ریزی شده بود به مانند" _ مثلا با C-بخش هنگامی که یک تولد طبیعی برنامه ریزی شده بود, او گفت:.

بسیاری از بیمارستان ها در منطقه فیلادلفیا در حال حاضر اجازه می دهد تنها یک فرد پشتیبانی از در اتاق زایمان ارائه آنها تست منفی برای COVID-19. که می تواند باعث یک حس از دست دادن برای زنان که می خواستند به استخدام یک doula و یا انتظار می رود به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ. ایده خود را شریک بالقوه تبدیل دور به دلیل تست مثبت است اضطراب آور برای بسیاری از زنان و نیاز به انجام آن در واقع می تواند آسیب زا باشد. علاوه بر این تحقیقات نشان می دهد زنان با حمایت از فرد کمتر احتمال دارد به تجربه عوارض.

علاوه بر ایجاد نگرانی های همه گیر را تشدید کرده است, شایع در دوران بارداری نگرانی های مانند ثبات مالی گفت: Jennifer Jones, یک درمانگر با زایمان مراقبت های ائتلاف MOMobile برنامه فراهم می کند که در خانه و خدمات است.

"بسیاری از معارفه در قرنطینه شده اند افرادی که نگرانی در مورد اینکه آیا آنها باید یک خانه برای زندگی در شغل خود جدا بودن از خانواده و دوستان" جونز گفت.

ارائه دهندگان به خصوص در مورد پتانسیل افزایش در پری ناتال اختلالات خلقی در میان سیاه بیماران.

"ما می دانیم که سیاه و سفید و قهوه ای مردم تاثیر بیشتری COVID و بسیاری از مسائل از COVID مسائل از نژادپرستی نهادینه شده" مانند اثر بیکاری و بیکاری و عدم پرداخت روز بیمار ناکافی بیمه بهداشت و درمان و مسکن و ناامنی گفت: پاییز نلسون گواهی ماما پرستار در چرخه WomanCare در Bryn Mawr.

نژادپرستی نظاممند در مراقبت های بهداشتی از جمله غیر اخلاقی آزمایش های پزشکی است موجب بی اعتمادی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در میان بسیاری از سیاه بیماران. "پدر مدرن زنان" جیمز ماریون سیمز پیشگام تکنیک های جراحی با تجربه در زنان بردگی و بدون استفاده از بیهوشی تحت این باور غلط که مردم احساس نمی درد.

به این روز سیاه زنان کمتر دریافت دارو درد در هنگام تولد و بیشتر احتمال دارد به مرگ در هنگام زایمان از زنان سفید پوست, تحقیقات نشان می دهد.

"من تا به حال سفید بیمارانی که بگو:" من با داشتن قفسه سینه و یا درد ساق پا' و (پزشکان) بگو: خوب, اجازه دهید من به شما نوشتن یک اسکریپت'" گفت: ورونیکا بریگز doula بر اساس در چری هیل. در همین حال نگرانی های گزارش شده توسط خود بیماران اغلب به عنوان رد نرمال در بارداری درد و درد او گفت:.

این اختلافات می تواند به ایجاد بی اعتمادی بین بیماران و پزشکان. Briggs صفات او را مورد افسردگی پس از زايمان به احساس بی سابقه توسط پزشکان در طول دو حاملگی.

Briggs شد doula برای اطمینان از زنان از رنگ دسترسی به منابع که در دسترس نیست به او _ یعنی یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی با مشترک نژادی پس زمینه.

تحقیقات نشان می دهد که بیماران هستند احتمال بیشتری برای اعتماد به یک پزشک یا درمانگر آنها باور دارند که می تواند مربوط به تجربه شخصی و در عین حال تنها 5 درصد از پزشکان شناسایی به عنوان سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی با توجه به انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی.

که تجربه مشترک است مهم تر از همیشه برای زنان مانند رابینسون, که گفت که او احساس غرق فکر کردن در مورد تمام راه های او در خطر ابتلا به کروناویروس: او سیاه و سفید است که دارای دو قلب در شرایط و باردار بود.

"در اینجا یک چیز است که باعث می شود شما در معرض خطر و دیگری و دیگری _ و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام," او گفت:. "من گریه خیلی من خسته شده بود از گریه."

دو ماه پس از دخترش تولد رابینسون گفت: او هنوز مبارزات با اضطراب و افسردگی, اما کار با doula و درمانگر کمک کرده است. او یاد گرفته به یک روز در یک زمان اجازه رفتن سخت خودخواسته انتظارات و هنگامی که در شک دارید به بغل از عالی ترین بخشی از بهشت است.

___

(c)2020 در Philadelphia Inquirer

بازدید از Philadelphia Inquirer در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

برای عضویت مادرم

این ستون/مطالب برای مشترکان. آن است که به طور جداگانه فروخته است و نه خود را شامل تریبون خبری سرویس اشتراک. به اشتراک لطفا تماس بگیرید ریک DeChantal در تریبون محتوای آژانس (866) 280-5210 و یا شما می توانید ستون های فردی یک جداجدا سفارش داده شده در .tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب