9 راه برای افزایش ایمنی و سالم ماندن

در اینجا برخی از عقل سلیم روش های که شما می توانید ترکیب خود را به زندگی روزانه است که می تواند کمک به جلوگیری

توسط NEWSSHANS در 30 اردیبهشت 1399

در اینجا برخی از عقل سلیم روش های که شما می توانید ترکیب خود را به زندگی روزانه است که می تواند کمک به جلوگیری از بیماری و حمایت از یک دیگر زندگی است.

1. خشم

"بیماری شروع می شود از قلب است." شاید شما باید این تجربیات بیش از حد — شما احساس نمی مانند غذا خوردن به عنوان یک نتیجه از فشار; نگرانی خود را از درد معده و صورت خود را رنگ پریده و اندام سرد; فشار خون خود را موج در یک لحظه... این نشانه ها همه ناشی از احساسات منفی و مطالعات نشان می دهد که بیش از 70 درصد از بیماری عاطفی مرتبط است. اگر شما کنترل احساسات خود را به خوبی شما می توانید خودتان را از گرفتن بیمار یا کاهش احتمال بیمار شدن و یا در حال توسعه یک بیماری جدی و به تعویق انداختن شروع آن تا حد زیادی.

2. خواب

این حس مشترک است که ماندن تا دیر مضرات بدن انسان است. با این وجود ما زندگی مدرن باعث می شود آن را یک پدیده شایع به خصوص در میان افراد جوان است. آنها بر این تصور که از دست خواب را می توان ساخته شده توسط خواب. تعداد ساعت ممکن است ساخته شده اما نه عدم تعادل ناشی از به سلامت خود را.

Sleep is essential for healthy living. (Image: icyFrance Flickr via Compfight cc)

خواب ضروری برای زندگی سالم است. (تصویر: icyFrance فلیکر از طریق Compfight سی سی)

آژانس بین المللی تحقیقات سرطان با اشاره به این که خطر ابتلا در مراحل اولیه تومور برای دیر خواب افزایش 49 درصد و پیشرفته تومور 24 درصد است. به خواب در طول عادی ساعت است بهترین شرط بندی برای سلامتی خوب است.

3. استرس

برخی از مردم در حال جدی در مورد کار خود و یا زندگی خود را. این ممکن است به خوبی در یک راه اما اگر شما بیش از حد جدی, شما ممکن است به طور مستقیم تحت تاثیر سلامت خود را. برخی از مشاغل مانند حسابداران و منابع انسانی پرسنل آمار و معلمان را به یک نگرش جدی در کار خود را برای جلوگیری از احتمال اشتباه. اما این می تواند قاب طرز فکر خود را در طول زمان و به راحتی باعث اختلالات غدد درون ریز است که می تواند به سرطان منجر شود. برای سلامتی بهتر شما باید "هوشمند" در همه زمان ها. یادگیری ساده و نه چندان جدی از زمان به زمان.

4. خوردن

"بیماری می یابد راه خود را در دهان است." بسیاری از سرطان ها ناشی از غذاهای ما غذا خوردن. زمانی که شما غذا خوردن بیش از حد بسیاری از چیزهای شیرین خود را لوزالمعده بیش از حد سخت کار که می تواند باعث شود سلول های سرطانی به توسعه در بدن است. کبابی, پردازش و حفظ مواد غذایی و همچنین مضرات بدن خود را هنگامی که خورده در مقادیر زیاد. ویتامین ها می آیند عمدتا از میوه و سبزیجات تازه. مزرعه تولید و غلات سبوس دار ارائه فیبر است. برای به حداقل رساندن چربی گوشت قرمز کمتر و یا جایگزین کردن آن با بیشتر گوشت سفید و ماهی.

5. ورزش

ورزش یا ورزش است که باید برای سلامت. اگر شما می توانید راه رفتن نیست ، اگر شما می تواند ایستادن نشستن نیست. اگر شما می توانید نشستن نیست دروغ است. اگر شما می توانید شروع به ورزش از سن و سال شما شانس بهتری برای نگه داشتن چابکی خود را به عنوان شما می توانید ،

Exercise or sports is a must for health. (Image via pixabay / CC0 1.0)

ورزش و ورزش هستند که باید برای سلامت. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

6. غم و اندوه

زو Yuyu 18 ساله از استان شاندونگ بود فریب خوردن از یک مقدار زیادی از هزینه های کمک درسی. عمیق و شکستگی در زمان زندگی او به عنوان یک نتیجه. محققان در آمریکا دریافته است که غم و اندوه می تواند آسیب قلب است. ناراحتی روانی دولت می تواند به معنای واقعی کلمه را در "broken-hearted, سندرم" نمایش نشانه هایی مانند تنگی قفسه سینه و تنگی نفس است که شبیه به کسانی که از یک حمله قلبی. برای سلامت خاطر صحبت کردن با دوستان و خانواده و یا اعتماد آنهایی که زمانی که شما ناراحت هستید و یا عزادار و نمی نگه داشتن آن همه به خودتان.

7. افسردگی

با توجه به 20 سال بررسی انجام شده توسط دانشگاه شیکاگو در صفات شخصیت و علل مرگ و مير آن شد که تعداد افرادی که از سرطان درگذشت که نیز تا به حال افسردگی صفات دو برابر کسانی که از غیر موارد سرطان. این مطالعه با اشاره به این که افسردگی به احتمال زیاد یک عامل در ايجاد سرطان است.

8. کار

همه چیز یک زندگی محدود از جمله اعضای بدن انسان است. افرادی که به درستی حفظ خودشان هستند و هر دو در محل کار و بازی زندگی می کنند بیشتر از کسانی که از دور اتلاف وقت خود را. شما باید درمان زمان مسئولانه و سعی کنید به بدفع الو قت گذراندن. اگر شما در حال روحی افسرده برای بیش از سه ماه شما نیاز به شکستن این الگو. ترتیب برای یک تعطیلات یا استراحت برای چند روز.

People who properly maintain themselves well both at work and play can live longer and those who waste away their health. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

افرادی که به درستی حفظ خودشان هستند و هر دو در محل کار و بازی می توانید زندگی طولانی تر و کسانی که دور اتلاف وقت خود را. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

9. تنهایی

تنها افراد مسن مستعد ابتلا به افسردگی و آلزایمر و بیماری های قلبی و عروقی. تعامل بین فردی و ارتباطات می تواند کمک به خلاص شدن از تنهایی و سلامت خود بهره مند شوند.

ترجمه شده توسط سیسیلیا و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

قاچاق اشعار از هنگ کنگ کتاب منتشر کنید در سوئد


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب