هوستون تکه تگزاس اوباما را در فرد کنوانسیون با توجه به ویروس

توسط NOMAAN تاجر و PAUL J. WEBER هوستون (AP) — هوستون مقامات روز چهارشنبه لغو تگزاس حزب جمهوری خواه در شخص کنو

توسط NEWSSHANS در 19 تیر 1399

توسط NOMAAN تاجر و PAUL J. WEBER

هوستون (AP) — هوستون مقامات روز چهارشنبه لغو تگزاس حزب جمهوری خواه در شخص کنوانسیون گفت: گسترش coronavirus ساخته شده آن را غیر ممکن را برای برگزاری این رویداد به عنوان برنامه ریزی شده.

شهردار سیلوستر ترنر گفت که این شهر وکلا اعمال مقررات در قرارداد که تگزاس ایران امضا برای اجاره در مرکز شهر مرکز کنوانسیون برای یک رویداد سه روزه که شروع شده جولای 16, با جلسات کمیته پیش از آن در هفته.

"بهداشت عمومی نگرانی هرحال هر چیز دیگری او گفت:" بعد از ظهر چهارشنبه.

مبارزه بر سر اینکه آیا هزاران نفر از حامیان جمهوری خواه همگرا خواهد شد در مرکز شهر هوستون به عنوان شهر بیمارستان در حال غرق است یک تصویر لحظهای از گسترده تر تنش های سیاسی است که باید تأکید تگزاس دست زدن به این بیماری همه گیر.

ترنر دموکرات قبلا در برابر تماس به انصراف از کنوانسیون. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت جمهوری خواه بود علنا معوق به دولت و رهبران حزب که در هفته گذشته رای 2-برای-1 حاشیه برای رفتن به جلو با یک فرد رویداد. ابوت شده بود noncommittal در مورد اینکه آیا او به حضور در این کنوانسیون.

هفته گذشته جمهوری خواه سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک گفت که او از طریق گوش دادن به ملت متخصص بیماری های عفونی گفت: Dr. Anthony Fauci "نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد" بیش از نظرات که برخی از کشورهای بازگشایی بیش از حد سریع است.

اما حتی پاتریک که رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین در تگزاس ابراز سوء ظن در مورد حزب خود را با فشار دادن به جلو با کنوانسیون.

دولت جمهوری خواه صندلی جیمز دیکی گفت شنبه که حزب وزن قانونی آن گزینه به عنوان ترنر نشان میدهد که این شهرستان را برای حرکت به لغو این تجمع.

مرکز پزشکی تگزاس یک کنسرسیوم از هوستون بیمارستان منتقل شده است به افزایش ظرفیت خود را برای فشرده-تخت های مراقبت. تگزاس گزارش ایالت برای اولین بار در روز سه شنبه. تگزاس انجمن پزشکی در حال حاضر در خارج به عنوان یک کنوانسیون حمایت و خواست برگزارکنندگان به انصراف از.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار.

ابوت در هفته های اخیر است نقل مکان کرد به میله دوباره محدود کردن اندازه از اجتماعات و موسسه broad دستور نیاز به مردم ،

Dickey گفت: در بیانیه خود روز شنبه که سازمان برنامه ریزی شده بود به موسسه روزانه دما اسکن ارائه ماسک و نصب ایستگاه های ضد عفونی کننده دست. بازتاب انتقاد در میان برخی از اصولگرایان به دولت coronavirus پاسخ Dickey استدلال شرکت کنندگان در هر کنوانسیون را حفاظت بیشتر از ده ها هزار نفر از معترضان که جمع آوری شده در مرکز شهر هوستون بعد از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس فشرده خود را می دانستند به Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

ترنر "نمی خواهند هوستون برای بازگشت به کار" Dickey گفت. "او قادر است به جلو حرکت کند و منجر به این چالش های جدید است."

صحبت بعد از ظهر چهارشنبه شهردار گفت که او منتظر عمل کند چرا که او امیدوار است دولت اوباما را لغو رویداد خود را.

او اضافه کرد که او فکر خود را در اواخر مادر که مشغول به کار به عنوان یک خدمتکار هتل, و این که آیا دیگران در موقعیت خود را در صورت افزایش خطر عفونت اگر کنوانسیون جلو رفت.

"هیچ کس می خواست به گام و سنگین و برای گفتن ندارد و سپس اجرا خطر بودن متهم به سیاسی بودن" او گفت:. "اما اگر بعد از همه که شما هنوز هم حاضر به رسمیت شناختن بهداشت عمومی خطری برای همه درگیر و سپس من هنوز شهردار."

ملی حزب جمهوری خواه نیز با هل دادن به این سال حرکت در این رویداد از شارلوت در ایالت کارولینای شمالی به جکسون ویل فلوریدا پس از کارولینای شمالی مقامات نمی خواهد ارائه تضمین به دنبال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در روزهای اخیر رو به رشد تعداد سناتور جمهوریخواه گفت: آنها را جست و خیز کنوانسیون.

تگزاس دموکرات برگزار شد در ماه ژوئن و ملی دموکرات ها برنامه ریزی برای برگزاری یک تقریبا به طور کامل مجازی کنوانسیون در ماه اوت است.

___

وبر گزارش از Austin, Texas.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب