Luzerne County برای پایان دادن به اورژانس اعلام روز پنج شنبه

Pedri WILKES-BARRE — به عنوان Luzerne County حرکت به "سبز فاز" در جمعه شهرستان مدیر David Pedri اعلام کرد ک

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399
 Pedri

Pedri

WILKES-BARRE — به عنوان Luzerne County حرکت به "سبز فاز" در جمعه شهرستان مدیر David Pedri اعلام کرد که اضطراری اعلام پایان خواهد رسید پنج شنبه.

"آن بوده است پر حادثه سه ماه به حداقل می گویند و در حالی که ما همیشه محتاط دوم شیوع من افتخار می کنم که تا چه حد این شهرستان آمد و به سرعت به عنوان ما را در مبارزه با این بیماری همه گیر" Pedri گفت.

در ساخت این اطلاعیه روز شنبه, Pedri گفت Luzerne County رسما به پایان می رسد وضعیت اضطراری اعلام شد که به تصویب رسید در ماه مارس پس از تایید موارد COVID-19 به نظر می رسد در این شهرستان است.

Pedri گفت: اورژانس اعلام هموار راه را برای دسترسی سریعتر به فدرال و بودجه دولت و منابع است. او گفت اضطراری اعلام شده است و دیگر لازم پس از یک کاهش شدید در COVID-19 مورد و شهرستان را در آینده حرکت به "سبز فاز" گام نهایی در رژیم صهیونیستی است. تام گرگ بازگشایی طرح است.

"من معتقدم که هیچ دیگر شهرستان آمد تا آنجا که به عنوان سریع به عنوان Luzerne County, آیا در هنگام برخورد با این بیماری همه گیر" Pedri گفت. "در یک نقطه ما پنجم در دولت برای موارد مثبت بود و یکی از بالاترین سرانه نرخ. با تشکر از کار سخت و فداکاری از هر Luzerne County شهروند ما تبدیل شده است که در اطراف نگه داشته و دوستان و خانواده های ما امن است."

پایان اضطراری اعلامیه نیز به ارمغان می آورد در مورد پایان Luzerne County, تیم مدیریت بحران تشکیل شد برای رسیدگی به مسائل مختلف مربوط به COVID-19 در منطقه ما. این تیم که ساخته شده بود تا به طور کامل از داوطلبان شامل مقامات دولت محلی رهبران کسب و کار و دیگر اعضای جامعه بودند که تقسیم فرعی مانند بهداشت و آموزش عمومی و دسترسی به بهترین رسیدگی به نیازهای Luzerne County ساکنان و صاحبان کسب و کار.

در حالی که پایان اضطراری اعلام شده است یک گام مثبت در غلبه بر این بحران Pedri گفت: این به آن معنا نیست شهرستان است که در روشن.

"در اوایل هفته از محلی شیوع ما دیدیم که چگونه به سرعت شما می توانید گسترش و بنابراین باید همچنان محتاط عمومی زیر دستورالعمل های بهداشتی از جمله اجتماعی فاصله مناسب و بهداشت" Pedri گفت.

Pedri گفت: شهرستان گسترش صادقانه با تشکر از شما برای همه ضروری کارگران و ساکنان Luzerne County که انجام داده اند و در ادامه به انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

"ما 'دره با یک قلب' و اقدامات خود را ثابت کند که زمانی که مورد نیاز ما گام به گام و مراقبت از خانه" Pedri گفت.

Pedri همچنین تشکر از رسانه ها برای گرفتن اطلاعات از شهروندان به سرعت و به طور مداوم.

"مدیریت اضطراری آموزش نشان می دهد که رسانه ها بخش مهمی از روند و شمال شرقی بهبهان رسانه ها انجام داده است یک کار فوق العاده در سراسر" Pedri گفت.

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن