7 از زیبا ترین سازه های ساخته دست انسان در جهان

انسان در می یابد زیبایی در دو چیز — که طبیعت ایجاد کرده است که او ایجاد کرده است. بیش از گذشته چندین قرن انسان

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

انسان در می یابد زیبایی در دو چیز — که طبیعت ایجاد کرده است که او ایجاد کرده است. بیش از گذشته چندین قرن انسان گردد متعدد قطعات خیره کننده از معماری است. در اینجا یک لیست از هفت زیبا ترین هستند.

1. خانه اپرای سیدنی

خانه اپرای سیدنی ترین ساختار نمادین در استرالیا و یک مثال نخست از 20th-قرن معماری زیبایی است. خانه اپرا طراحی شده است در چنین راهی که آن را به نظر می رسد پشت سر هم جلو فراخوانی احساسات از عظمت و هیبت. سقف پوسته پوشیده شده است با بیش از یک میلیون سیدنی کاشی است که یک ماده منحصر به فرد ساخته شده از ترکیب سنگ و معادن سنگ و خاک رس.

2. تاج محل

تاج محل در هند است گفت: به عنوان زیبا ترین آرامگاه تا کنون ایجاد شده در تاریخ بشر است. ساخته شده در 1600s توسط امپراتور شاه جهان برای همسر مرحوم خود ممتاز محل ساختار در نظر گرفته شده است معماری مظهر عشق است. این آرامگاه در زمان تقریبا 20 سال برای تکمیل و ساخته شده با استفاده از سنگ مرمر سفید است که نشان دهنده خورشید تغییر رنگ. به این ترتیب بهترین زمان برای بازدید از این ساختار است که در غروب آفتاب.

taj-mahal-379493_1280

تاج محل در هند است گفت: به عنوان زیبا ترین آرامگاه تا کنون ایجاد شده در تاریخ بشر است. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

3. انگکور وات

واقع در کامبوج, انگکور وات است و بزرگترین معبد در جهان و ویژگی های متعدد دکوراسیون هندو و بودایی پیکرنگاری. پس از آن رها شده است برای مدت زمان طولانی در فضای ویرانه می دهد بازدید کننده جادویی احساس به عنوان اگر آنها در مجموعه ای از یک فیلم ماجراجویی مانند ایندیانا جونز. گسترش در سراسر 154 مایل مربع انگکور وات ساخته شد 1150 توسط امپراتوری خمر. دیوار از ویژگی های خیره کنده از تقریبا 3000 آسمانی پوره.

4. سنت باسیل کلیسای جامع است

هنگامی که شما فکر می کنم از یک کلیسا این ممکن است آخرین ساختار است که به ذهن شما می آید. اما شما نمی توانید انکار کنید که چگونه شگفت انگیز کلیسای جامع سنت بازیل از روسیه است. ساختار اساسا به نظر می رسد مانند چیزی است که مستقیما از دیزنی لند با پنبه آب نبات, نوعی کیک کوچک, پرنیان. رنگ های غنی به ساختار یک هاله جادویی. کلیسای جامع به پایان رسید در سال 1561 توسط ایوان مخوف و واقع در میدان سرخ مسکو برگزار شد.

5. Kailasa معبد

این Kailasa معبد الورا در هند قابل توجه ترین غار معبد در هر نقطه بر روی زمین. تمام معبد است megalith معنی است که آن حک شده بود از یک سنگ از بالا به پایین. با توجه به اینکه تخمین زده می شود ساخته شده و در 8th century AD, دانش مهندسی مورد نیاز برای کشیدن چنین یک شاهکار معماری است واقعا موجود شگفت انگیزی است.

6. Hallgrímskirkja

در تکمیل 1986 Hallgrímskirkja یا کلیسای Hallgrímur واقع در ایسلند و به نظر می رسد به عنوان اگر ساختار در حال افزایش است در خارج از زمین به سمت آسمان است. آن standout از ویژگی های گسترده ارگان لوله. "ایستاده بلند در موثر 15 متر [49.2 پا] و وزن قابل توجه 25 تن این عمل مکانیکی ارگان رانده است چهار دفترچه راهنما و یک پدال 102 رتبه 72 متوقف می شود و 5,275 لوله طراحی شده برای تکثیر قدرتمند یادداشت ها قادر به پر کردن بزرگ و مقدس فضا با طیف وسیعی از تن از dulcet به دراماتیک" با توجه به بازدید ریکیاویک.

(Image: Daniel Williams via flickr CC BY-SA 2.0)

Hallgrímskirkja واقع در ایسلند و به نظر می رسد به عنوان اگر ساختار در حال افزایش است در خارج از زمین به سمت آسمان است. (تصویر: Daniel Williams طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

7. کاخ ورسای

کاخ ورسای در فرانسه یکی از بزرگترین در اروپا است. این اصل ساخته شده است به عنوان یک شکار تسلیم. با ساخت و ساز آغاز در 1661 پادشاه لویی چهاردهم نگه داشته و گسترش آن تا زمان مرگ او در سال 1915. تالار آینه معروف است اتاق در کاخ شامل 357 آینه. اضافه کردن به قصر زیبایی هستند فوق العاده سلطنتی باغ.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

جشنواره قایق اژدها: آنچه شما باید بدانید


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن