کارآموزی دریافت لغو یا مجازی به دلیل همه گیر

توسط کلوین چان لندن (AP) — Yadeen رشید پرواز بالا در فوریه. او فقط می خواهم به دست آورده ستارگان نمرات در آخری

توسط NEWSSHANS در 27 خرداد 1399

توسط کلوین چان

لندن (AP) — Yadeen رشید پرواز بالا در فوریه. او فقط می خواهم به دست آورده ستارگان نمرات در آخرین ترم در دانشگاه ویرجینیا تک که در آن او را در سال سوم خود را با دو رشته اقتصاد و علوم سیاسی. و او می خواهم فقط فرود تابستان کارآموزی در یک تجزیه و تحلیل داده ها شرکت می باشد.

سپس همه گیر ضربه تحریک مستند محدودیت و فشار به اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی است. بسیاری از شرکت های خود را لغو کارآموزی برنامه ها و لغو کار ارائه می دهد – از جمله NTT Data جایی که رشید به کارآموز.

"من واقعا ناراحت بود نه فقط به خاطر پیدا کردن کارآموزی سخت است اما از آنجا که من در واقع بسیار هیجان زده به کار با آنها بسیار به طور خاص گفت:" رشید 21. او گفت که او خرس هیچ بیمار را به این شرکت است و به دنبال دیگر فرصت های کارآموزی. "اما شما می دانید, به عنوان زمان می رود در آن می شود کمی کمتر خوش بینانه است."

رشید تجربه نشان می دهد که چگونه جهانی coronavirus بحران است که در حال حاضر پرتاب خیلی از دنیای کسب و کار به آشفتگی همچنین اخلال در تابستان کارآموزی مهمی پله سنگ به کار و زندگی برای بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر.

نیمی از تمام کارآموزی دهانه در ایالات متحده قطع شده است پس از همه گیر شیوع و 64 درصد از کسانی که در انگلیس با توجه به تحقیقات توسط Glassdoor حرفه ای وب سایت. صدها نفر از شرکت ها از جمله AirBnb, فدرال اکسپرس, شکاف و والت دیزنی شرکت ، باید اوراق خود را در برنامه های تابستان .

شرکت های استفاده از کارآموزی تابستان به عنوان یک خط لوله برای استخدام فارغ التحصیلان در حالی که افراد جوان بهره مندی از قرار گرفتن در معرض به کار واقعی زندگی است. آنها می توانند به عنوان یک منبع درآمد و یا فارغ التحصیلی نیاز.

بیش از یک در هر شش کارگر جوان در سطح جهان را متوقف کرده اند در گیر این سازمان بین المللی کار گفت: در ماه گذشته. U. N. کار آژانس افزود که این بیماری همه گیر را در دراز مدت عواقب می تواند منجر به یک "مستند نسل" زخم در طول زندگی کاری خود را.

برخی از شرکت های در حال ساخت خود کارآموزی مجازی — انعکاس کار از خانه روند که جاروب دفتر زندگی در طول بیماری همه گیر.

E-commerce های غول پیکر آمازون است که استخدام بیش از 8000 کارآموزان خود را برای تابستان برنامه که آن را تبدیل به "یک مدل مجازی."

جهانی شرکت مشاوره ای گفت: بیش از نیمی از آن 15,000 کارآموزی در سال جاری خواهد شد در مجازی فرمت های. کارآموزان اختصاص داده خواهد شد یک "همکار مشاور" کسی که پیوست این شرکت در دو سال گذشته و همچنین به عنوان یک ارشد "گزارش مشاور" که هر دو به طور منظم بررسی کنید در آنها گفت: ترنت هنری ای جهانی-معاون صندلی از استعداد است.

در ارتباط با فشار برخی کارآموزی خواهد شد یا به احتمال زیاد انجام می شود از راه دور برخی از معوق تا سال آینده و دیگران لغو شده اند.

یکی از مزایای سنتی کارآموزی — شبکه — سخت تر است به انجام تقریبا اما شرکت در حال تلاش برای کمک به. آمازون ارائه مشاوره و هفتگی "fireside" چت از طریق ویدئو کنفرانس از راه دور.

ایالات متحده کولر ساز لنوکس 54 کارآموزان تابستان می توانید پیوستن به ناهار مذاکرات با مدیران ارشد توسط ویدئو کنفرانس. این شرکت هنوز هم می خواهد به درمان آنها را به یک ناهار خوب پس از آن با توجه به ارسال آنها کارت هدیه برای خرید مواد غذایی گفت: همکاران Lexie ویلیامز.

کسانی که انجام داده اند مجازی کارآموزی می گویند این یک راه برای یادگیری از راه دور کار مهارت است که مهم تر در حال حاضر که COVID-19 اتحادش را تغییر چگونه مردم کار می کنند.

اخیر فارغ التحصیل سحر شعبانی, 22, آیا سه ماه از راه دور کارآموزی با توسعه, موسسه خیریه مستقر در تایلند از خانه پدر و مادرش در جنوب لندن.

شعبانی اعمال در ماه فوریه از طریق کوئین مری دانشگاه لندن جایی که او به دست آورده مدرک لیسانس خود را در سیاست و روابط بین الملل. او بررسی می شود توسط تلفن هر روز با سرپرست او که اختصاص داده شده به تحقیق و نوشتن گزارش در مورد موضوعاتی مانند مسئولیت اجتماعی شرکت ها و سپس به ارائه ویدئو بر روی آنها با استفاده از زوم.

"این که آیا آن را در فرد و یا نمی, شما هنوز هم به دست آورد کسانی که مهارت و یا تجربه ارزشمند" او گفت:. "این یک راه جدید برای تجربه کار می کنند."

کترینا سیلوا, 22 انجام شده است بخشی-زمان مجازی کارآموزی با یک آسیا-مبتنی بر سرمایه گذاری اجتماعی از طریق استون در دانشگاه بیرمنگام انگلستان به عنوان بخشی از مدرک کارشناسی ارشد خود را. سیلوا که در بازگشت به خانه پدر و مادرش در پورتو, پرتغال صبح را صرف کار بر روی پایان نامه خود و بعد از ظهر در ساختمان یک دهنده پایگاه داده و کار بر روی استراتژی برای پایه و اساس است.

او می گوید: او مورد استفاده قرار گرفتن به مصاحبههای بدون ساختار طبیعت کار از خانه.

"این بدان معناست که برای مثال جغدها شب کار می تواند پس از نیمه شب, او گفت:. "وجود دارد بسیاری از مردم در نسل من که خواهم که انعطاف پذیری."

سیلوا که در حال حاضر اندود شده تا یک شغل پس از فارغ التحصیلی با مشاوره اکسنچر گفت: او می خواهم به کار در یک دفتر "اما در همان زمان, شما همیشه باید بدانید که چگونه به کار از راه دور."

او انجام داده است دو قبلی فرد در تابستان کارآموزی در یک بانک و یک مد های زنجیره ای در پرتغال و اذعان دارد که کارآموزی از راه دور باعث می شود آن را سخت تر به شبکه.

"این خوب است هنگامی که شما به دفتر و دیدار با مردم و ناهار را با آنها بنابراین شما انسان ساخت اتصالات" سیلوا گفت. "با مجازی کارآموزی است که سخت تر است."

دانشگاه ها با قرار دادن کار یا تحصیل در خارج از کشور باید برنامه های درهم به جایگزینی آنها را با گزینه های از راه دور گفت: ادوارد Holroyd-پیرس رئیس جمهور از یک شرکت است که به ترتیب سیلوا و شعبانی برنامه و متخصص در آسیا است.

"ما دیده ایم یک تقاضا به دلیل کروناویروس گفت:" پیرس. تعداد دانش آموزان شرکت خود را قرار داده است شروع به پریدن کرد 10-ده برابر این سال با استعلام از ایالات متحده, بریتانیا, استرالیا, شرق میانه و بسیاری از کشورهای دیگر است.

هنوز از راه دور گزینه ای نیست برای همه تجدید نظر شود.

توبیاس Bidstrup سوم-سال بین المللی کسب و کار دانشجویی در کپنهاگ مدرسه کسب و کار ارائه شد کارآموزی در Procter & Gamble لندن دفاتر این تابستان. اما پس از همه گیر آمار اروپا این شرکت ارائه شده به اجازه کارآموزان برای انجام آن عملا و یا تسلیم آن برای یک سال. Bidstrup, 21, تصمیم به صبر کنید.

"شروع یک شرکت جدید انجام کارآموزی و شما در حال ملاقات با مردم و معرفی کارهای جدید و همچنین آشنایی با چگونگی فرهنگ است که در یک شرکت — من فکر می کنم که واقعا دشوار است برای انجام تقریبا نسبت به انجام آن در فرد در دفتر," او گفت:.

___

دنبال AP همه گیر پوشش و

___

این داستان به روز شده است برای اصلاح نام Bidstrup مدرسه به کپنهاگ مدرسه کسب و کار به جای دانشگاه کپنهاگ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب