نظر خود را: ما آمار و اهمیت بودن شمارش

در طول این زمان دشوار است بسیاری از مردم به دنبال راه هایی برای کمک به. شاید یکی از این ساده ترین راه برای

توسط NEWSSHANS در 26 اردیبهشت 1399

در طول این زمان دشوار است بسیاری از مردم به دنبال راه هایی برای کمک به. شاید یکی از این ساده ترین راه برای تاثیر جامعه ما در حال حاضر برای تکمیل سرشماری سال 2020. چند دقیقه از زمان خود را به اطمینان حاصل شود که جامعه ما مناسب دریافت بودجه از دولت فدرال است که ما به درستی نشان داده در هر سطح از دولت و پژوهش در جامعه ما دقیق است برای دهه آینده.

هر 10 سال لازم الاجرا توسط قانون اساسی ایالات متحده (ماده 1 بخش 2) اداره آمار ایالات متحده به معنای واقعی کلمه شمارش همه کسانی که زندگی در ایالات متحده و سرزمین های. در این سال آمار روز 1 آوریل. آن است که یک تصویر لحظهای در زمان. نه تنها شما نیاز به پاسخ اما پاسخ این است که در خود و جامعه خود را به سود.

سرشماری است 10 پرسش و باید فقط چند دقیقه برای تکمیل. تمام اطلاعات محرمانه و حفاظت شده توسط قانون فدرال است. پاسخ را می توان مورد استفاده قرار گیرد تنها برای تولید آمار است. اطلاعات شناسایی نمی شود و مشترک با سایر سازمان ها و حتی اجرای قانون است. آن شده است هرگز آسان تر به پاسخ که آیا حاضر در my2020census.gov بیش از تلفن در 844-330-2020 و یا از طریق پست – همه بدون نیاز به دیدار با یک سرشماری یادداشت برداری.

سرشماری مهم است برای بسیاری از دلایل. اول دقیق سرشماری تعداد بسیار مهم است برای اطمینان از که شما در حال نشان داده شده در محلی و ایالتی و دولت فدرال است. تعداد تعیین هر ایالت تعداد کرسی در مجلس نمایندگان و رای در کالج انتخاباتی است. دقیقا همان جایی که مردم زندگی می کنند در دولت نفوذ کنگره ولسوالی دولت قانونی منطقه و حتی منطقه شورای شهرستان.

دوم دقیق سرشماری تعداد تضمین می کند که جامعه ما دریافت سهم خود را از $860 میلیارد توزیع شده توسط دولت فدرال برای یک میزبان از برنامه ها از جمله پزشکی مدیکر, بزرگراه, بودجه پل کمک, مدرسه ناهار و دیگر کمک های غذایی و کمک به خانواده های کم درآمد. پاسخ خود را به این آمار کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که خود را از جامعه دریافت خدمات عمومی به آن نیاز دارد.

در نهایت محققان در دولت و دانشگاه ها با استفاده از داده های سرشماری برای همه نوع انتقادی تحقیقات اجتماعی برای درک بهتر و کمک به جمعیت های خاص در سراسر کشور است.

در زمان سرشماری را تحت تاثیر قرار کمک های مالی و تصمیم گیری های سیاست تا سال 2030. آن حیاتی است که در ایالت ایندیانا ساکنان شرکت کنند.

چگونه می تواند به شما کمک کند ؟

1. مطمئن شوید که شما و هر فرد در خانواده شما محسوب می شود. این شامل کودکان و افراد مسن. به صورت آنلاین در دسترس است my2020census.gov. و یا شما می توانید تماس بگیرید برای تکمیل سرشماری بیش از تلفن.

2. تشویق خانواده و دوستان و همسایگان برای تکمیل سرشماری. به اشتراک گذاری با آنها که نه تنها آن است که توسط قانون مورد نیاز آن تا حد زیادی به کمک به جوامع خود.

3. به اشتراک گذاری در مورد اهمیت سرشماری در رسانه های اجتماعی. جستجوی #2020census برای تصاویر و پست ها و یا به اشتراک گذاری دلایل خود را برای اتمام سرشماری.

4. آیا می دانید که یک دانش آموز کالج که زندگی کردن دانشگاه ؟ مطمئن شوید که آنها می دانند که آنها باید تکمیل سرشماری برای جایی که آنها زندگی می کنند در طول سال تحصیلی. دانش آموزان که در سالن محل اقامت شمارش در راه های مختلف و نه نیاز به تکمیل یک فرد سرشماری فرم.

چاد Kinsella استادیار علوم سیاسی در Ball State University.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن