مسن ترین مرد می میرد در خواب خود را و طول عمر داستان

رابرت Weighton تایید به عنوان قدیمی ترین انسان زنده در جهان در 112 سال سن مسالمت آمیز در گذشت در خواب خود را.

توسط NEWSSHANS در 1 تیر 1399

رابرت Weighton تایید به عنوان قدیمی ترین انسان زنده در جهان در 112 سال سن مسالمت آمیز در گذشت در خواب خود را. او مبتلا به سرطان و مرگ در, Hampshire, England در 28 مه سال 2020 است. یک مهندس سابق و آقای Weighton متولد شد و در هال شرق یورکشایر در شمال انگلستان در 29 مارس 1908.

"باب فوق العاده بود و به خانواده نیست واقعا چون از سن او رسیده است. در نقش یک مدل برای همه ما زندگی می کردند زندگی خود را علاقه مند و درگیر با همه نوع مردم از سراسر جهان," خانواده در بیانیه ای گفت (بی بی سی).

آقای Weighton فعال بوده است و تا مرگ او در دست ساخت پازل و مبلمان است که او پس از آن به فروش می رسد برای امور خیریه. او دارای یک ذهن مشتاق با منافع اعم از الهیات به محیط زیست. او به تازگی کاهش یافته است یک کارت پستال از ملکه حاکی از این است که او نمی خواهید به اتلاف پول مالیات دهندگان و که او تا به حال دریافت 10 کارت در حال حاضر.

(Image: Screenshot / YouTube)

آقای Weighton فعال بوده است و تا مرگ او در دست ساخت پازل و مبلمان است که او پس از آن به فروش می رسد برای امور خیریه. (تصویر: Screenshot / YouTube)

"ما سپاسگزار است که تا پایان باب باقی مانده ما شوخ و مهربان و آگاه و سخنور پدر و پدر بزرگ و پدر بزرگ و ما را از دست او را تا حد زیادی" اضافه شده خانواده است.

آقای Weighton یکی از هفت فرزند در خانواده است. او به تایوان در حالی که بسیار جوان و آموخته ماندارین. آن را در سال 1937 که او ازدواج کرده همسرش اگنس. هنگامی که جنگ جهانی دوم درگرفت که رفت به کانادا و سپس به ایالات متحده جایی که او مشغول به کار در یک کارخانه هواپیما.

پس از جنگ زن و شوهر بازگشت به انگلستان و آقای Weighton شروع به تدریس در دانشگاه شهر لندن است. درگذشت همسرش در سال 1995. او جان سالم به در برد توسط دیوید و دوروتی و فرزندان و 10 نوه و 25 نوه بزرگ.

آقای Weighton شد یک مرد خوشگذران که در زمان خنده و نه به طور جدی. وقتی پرسیده شد که راز طول عمر او می خواهم پاسخ: "برای جلوگیری از مرگ است."

"بسیاری از مشکلات در جهان است که توسط مردم مصرف خود را بیش از حد جدی" Weighton گفت (بی بی سی).

با توجه به رکوردهای جهانی گینسجهان قدیمی ترین فرد کین تاناکا از ژاپن است. در ژانویه سال 2020 خانم تاناکا خود را جشن 117 تولد.

افراد فاقد مدارک

بسیاری وجود دارد در جهان است که ادعا می شود حتی مسن تر از آقای Weighton اما با توجه به عدم مناسب اسناد و مدارک ادعای خود را در نظر گرفته شده اند.

سوامی شیواناندا که متولد روستای Behala هند در 8 اوت سال 1896 (هنوز زنده است). تنها سند است که تایید Sivananda تاريخ تولد یک معبد ثبت نام کنید. در حال حاضر او ساکن در شهر مقدس بنارس که در آن او یک گورو با بسیاری از پیروان.

Mbah Gotho اندونزی متولد شد و در دسامبر. 31, 1870 با توجه به رسمی خود کارت شناسایی. وی در 30 آوریل 2017 که او را ساخته اند 147. دولت اندونزی به ثبت نام نیست متولدين قبل از سال 1900. به عنوان وجود دارد اشتباهات در گذشته با توجه به تاریخ تولد این تاریخ تایید نشده بود به طور مستقل. او تا به حال جان سالم به در تمام چهار نفر از همسران 10 از خواهر و برادر خود را و همه فرزندان او.

(Image: Screenshot / YouTube)

با توجه به رسمی خود کارت شناسایی Mbah Gotho اندونزی متولد شد و در دسامبر. 31, 1870. (تصویر: Screenshot / YouTube)

Bir Narayan چودری در نپال کشته در 20 آوریل سال 1998 است. او ادعا کرد که متولد شده اند در سال 1856 با 141 سال سن در زمان مرگ است. در سال 1997 او افتخار نپال پادشاه. وجود گسترده رسانه ها در پوشش این ادعا در آن زمان. بر خلاف دیگران Chaudhuri شد به طور منظم فرد سیگاری زندگی می کردند و در رژیم غذایی و سبزیجات و گوشت و برنج.

باستان زندگی

در دوران باستان مردم ثبت شد به عنوان داشتن زندگی واقعا برای یک مدت طولانی. در کتاب مقدس به خودی خود بسیاری از مردم گفته اند که زندگی را برای بیش از 900 سال است. دانشمندان "افشا" این ادعا. آنها می گویند که "سال" نوشته شده در متون بودند در واقع ماه. اما این نظریه از برخی از چاله ها که معنی چند نفر پدر فرزندان خود را در مناقصه سنین (زیر 10) که غیر ممکن است.

در چین باستان supercentenarians کاملا عادی است. Joseph P. هو, Ph. D., همچنین نوشت: در کتاب سالم طول عمر تکنیک های مورد برخی از این استادان از طول عمر:

  1. یک پزشک به نام Cuie Wenze از سلسله شین که زندگی به 300 سال است.
  2. هی جشن میلاد عیسی مسیح از سلسله هان که زندگی به توان 280 سال است.
  3. یک مقام عالی رتبه تائو استاد راهب هوی ژائو که زندگی به 290 سال است.
  4. Lo Zichange زندگی می کردند که به 180 سال است.
  5. به عنوان ثبت شده در دانشنامه Materia Medica او Nengci از سلسله تانگ زندگی می کردند به 168 سال است.
  6. یک تائو استاد Li قینگیوان زندگی به 250 سال است.
  7. در دوران مدرن یک طب سنتی چینی, دکتر, Lo Mingshan از استان سیچوان زندگی می کردند به 124 سال است.
  8. Shisali Mislinlow زندگی می کردند به 170 سال و gardened در منطقه آذربایجان در روسیه است.

فارسی, کتاب شعر, کتاب پادشاهاننوشته شده توسط فردوسی در قرن 10 A. D. صحبت از پادشاهان حاکم بود که برای بیش از 1000 سال است. سپس در نسل های بعد در زمان شاه سلطنت رفت به 150 سال تبدیل شد و کمتر با گذشت زمان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

5 راه خود را به روال صبح کارآمد


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن