مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز به اخبار خوب به عنوان صاحبان رستوران بگویید که از ترس

توسط DARLENE SUPERVILLE و کوین FREKING واشنگتن (AP) — صاحبان رستوران به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جست

توسط NEWSSHANS در 30 اردیبهشت 1399

توسط DARLENE SUPERVILLE و کوین FREKING

واشنگتن (AP) — صاحبان رستوران به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جدی حسابداری گسترده آسیب این بیماری همه گیر کوروناویروس پرداخته و خود را در صنعت و از او خواست برای تنظیم یک برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک به آدرس نگرانی های خود را. رئیس جمهور قرار داده و امیدوار چرخش در وضعیت گفت: تشویق اخبار واکسن و درمان تلاش می تواند به "نفی" خبر بد.

رئیس جمهور در روحیه خوبی به عنوان او در دیدار روز شنبه با مدیران رستوران در کاخ سفید اشاره کرد که بازارهای مالی شد تا به عنوان متحده همچنان به شل اقتصادی محدودیت در کسب و کار و زیر مدرن, Inc.'s اعلام تشویق اخبار در اوایل کار بر روی واکسن توسعه است.

"این یک روز بزرگ درمانی, درمان عاقلانه و واکسن-حکیم" نسبت ناروا گفت. "پیشرفت فوق العاده ای ساخته شده است که من بوده ام گفت: به مدت دو هفته آنجا که من شاهد بوده ام که چه خبر شده اند و رهبری آن تا حد زیادی."

"این احساس تقریبا مانند امروز اولین روز" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نقطه دیگر در این نشست است. "هفته گذشته احساس نمی همان. در حال حاضر آن را احساس خوب است. مردم شروع به بیرون بروید. آنها در حال باز شدن است. آنها آن را دریافت."

صاحبان رستوران گفت: آنها قدردانی است که دولت تا به حال سرعت عمل در کمک به تلاش های, اما هشدار داد که حتی باز کردن به مشتریان بیشتر خواهد نه لزوما به معنای بازگشت به سود چرا که آنها خواهید بود در خدمت مشتریان کمتر.

آنها به نام برای گسترش دوره هشت هفته است که در آن آنها باید خود را صرف چک برنامه حفاظت از وام به وام ببخشند. یک فرمت به 24 ماه خواهد به آنها زمان بیشتری برای تنظیم به مشتری جدید محدودیت های آنها در صورت متحده به عنوان محل محدودیتی در چگونه بسیاری از مردم می توانید ناهار خوردن در رستوران ها.

"ما با تکیه بر تعامل اجتماعی پس از آن باعث می شود ما واقعا منحصر به فرد است که ما ضربه سخت به سرعت آن را به ما باز گشت واقعا دشوار است" گفت: ملوین Rodrigue رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Galatoire رستوران در نیواورلئان.

Rodrigue گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن او "خوشحالم که خود را برای شنیدن اخبار" در مورد واکسن باعث تهمت به پاسخ: "من اخبار نفی آنچه که شما فقط گفت چون شما خواهد بود به کسب و کار مانند شما آن را به حال هیچ کرسی را از دست داد."

مجلس با تصویب قانون در هفته گذشته به عنوان بخشی از دیگر اقتصادی نجات بسته است که اجازه می دهد تا کارفرمایان به استفاده از چک برنامه حفاظت از بیش از 24 هفته اما کاخ سفید و تهمت شده اند بسیار مهم از کلی لایحه.

انجمن ملی رستوران گزارش می دهد که فروش مواد غذایی و نوشیدنی, کسب و کار کاهش یافت و در ماه آوریل به پایین ترین سطح خود در بیش از 35 سال هنگام تنظیم برای تورم است. فروش در در $32.4 میلیارد دلار حدود نیمی از سطح فقط از دو ماه قبل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همواره مطرح امیدها و انتظارات برای درمان و واکسن حتی به عنوان برخی از همتایان خود در سراسر جهان محتاط باقی می ماند.

"بنابراین من بسیار خوشحال هستم و این بازار را تا بسیار بزرگ" مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن گفت: در این روز در کاخ سفید نشست. او اضافه کرد که او به فکر اقتصاد خواهد افزایش می یابد به عنوان به سرعت به عنوان آن کاهش یافت و در ماه های اخیر گاهی اوقات به عنوان یک V-شکل بازیابی. "من فکر می کنم شما در حال رفتن به یک V. من فکر می کنم آن را به فوق العاده است."

مغلوب ساختن پیشی جستن را دنبال اظهارات رئیس فدرال جروم پاول نظرات که اقتصاد ممکن است نیاز به کمک بیشتر.

"Coronavirus شوک نیز بزرگترین شوک که اقتصاد را تا به حال در حافظه زندگی" پاول گفت: CBS' "60 دقیقه." "و سوال این است که آن را به اندازه کافی است ؟ و من فکر نمی کنم ما می دانیم که پاسخ به آن است. این نیز ممکن است که فدرال رزرو به انجام بیشتر. ممکن است که کنگره را به انجام بیشتر. و دلیل ما رو به انجام بیشتر برای جلوگیری از طولانی تر-اجرای آسیب به اقتصاد است."

مشاور ارشد کوین Hassett گفت: کاخ سفید در یک "صبر کنید و ببینید در حالت" در مورد اینکه آیا کشور نیاز به کمک بیشتر از دولت فدرال است.

"این واقعا دلگرم کننده به ببینید که چگونه به سرعت کسب و کار در سراسر کشور آغاز کرده اند به سطح شیب دار تا" Hassett به خبرنگاران گفت:.

تهمت ملاقات با صاحبان رستوران و مدیران در بعد از ظهر. او دوباره به نام برای شرکت قادر به به طور کامل کسر کسب و کار وعده های غذایی در رستوران ها و دیگر هزینه های سرگرمی.

"این را به ایجاد مقدار زیادی از کسب و کار. من فکر می کنم شما در حال رفتن به مجبور به باز کردن بسیاری از اضافی رستوران در این کشور" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مدیران.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن