با ماسک در سراسر اروپا و انگلستان باقی می ماند مردد

چندین کشور در سراسر اروپا ساخته شده اند, ماسک صورت اجباری یا در تمام اوقات هنگامی که در اتوبوس و یا در اماکن م

توسط NEWSSHANS در 17 اردیبهشت 1399

چندین کشور در سراسر اروپا ساخته شده اند, ماسک صورت اجباری یا در تمام اوقات هنگامی که در اتوبوس و یا در اماکن مهم مانند مدارس و فروشگاه ها و.... در حال حاضر دولت انگلستان است و نه تحمیل هر گونه قوانین است. با این حال دولت اعلام کرده آنها خواهد بود یک تغییر در سیاست به زودی.

با پوشیدن ماسک های صورت

تمام ایالات آلمان اعلام کرده اند قوانین در پوشیدن ماسک صورت در عمومی با برخی از آنها بسیار سخت است. "دولت برلین ترین ملایم آن هیچ جریمه و حتی اجازه می دهد تا مردم را به هیئت مدیره اتوبوس و مترو بدون ماسک. بایرن در ضمن سخت ترین منطقه ضربه گیر است که دقیقترین با جریمه €150 [US$164] و حتی تا 5000 €ها [US$5,460] برای صاحبان فروشگاه که نمی اطمینان حاصل شود که کارکنان خود را در حال پوشیدن ماسک" با توجه به سی ان ان.

در فرانسه دولت ماسک صورت اجباری هنگامی که سوار حمل و نقل عمومی. در مدارس کودکان بین سنین 11 و 15 ساخته خواهد شد به پوشیدن ماسک. صاحبان فروشگاه را به حق به درخواست بازدید کنندگان برای پوشیدن ماسک با خریداران حفظ فاصله حداقل 3 متر از یکدیگر است. دولت ایتالیا نیز الزامی ماسک صورت در فروشگاه ها و در حمل و نقل عمومی است و توصیه به شهروندان ترکیب آنها با اقدامات دیگر مانند شستن دست به طور منظم. پارلمان اروپا را به اعضا و کارکنان خود را تحت درجه حرارت چک قبل از ورود به ساختمان. آنها همچنین نیاز به پوشیدن ماسک.

(Image: Screenshot / YouTube)

در فرانسه, فروشگاه صاحبان این حق را به درخواست بازدید کنندگان برای پوشیدن ماسک با خریداران حفظ فاصله حداقل 3 متر از یکدیگر است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

وقتی که می آید به انگلستان دولت صادر نشده یک راهنما در صورت ماسک. این ساخته شده است که برخی از مردم ناراضی از آنها از ترس که این یک خطر امنیتی جدی. دولت اسکاتلند در حال حاضر مردم را به پوشیدن ماسک است که متناقض به انگلستان دولت ایستادن روی این مسئله است. اما اسکاتلند ساخته شده است ماسک اجباری چیز.

بی میلی دولت انگلستان به قیمومیت ماسک است گفت: برای جلوگیری از این واقعیت است که در صورت ماسک می تواند به توقف گسترش coronavirus به طور کامل. رئیس کالج سلطنتی پزشکان عمومی پروفسور مارتین مارشال, اشاره می کند که حتی اگر این ممکن است درست ماسک فوق العاده مفید برای محدود کردن انتقال زمانی که مردم در حال سرفه یا عطسه. به این ترتیب نه دستور ماسک زیرا آنها نمی تضمین 100 درصد حفاظت به نظر می رسد مانند یک سیاست نقص.

Government به نظر می رسد که متوجه اشتباه به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون نشان داد که ماسک خواهد بود ساخته شده اجباری پست مستند. در انگلستان COVID-19 موارد باید به طور متوسط در حدود 4000 در هر روز بین آوریل 9 و 29. در مجموع بیش از 177,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 27,500 فوت کرده اند از عفونت های ویروسی است.

پارچه ماسک

در آمریکا CDC توصیه می کند که شهروندان پارچه ای, ماسک, رزرو N95 ماسک و ماسک های جراحی برای پرسنل پزشکی. با توجه به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری های غیر پزشکی ماسک دارای یک فیلتر با راندمان بین 2 و 38 درصد است. این را می توان با دقت انتخاب پارچه از ماسک. یک تیم از دانشمندان به تازگی به تحقیق از نوع پارچه ای است که می تواند ایده آل برای ماسک صورت. آنها با انجام این تست بر روی پارچه مانند پنبه جامه فلانل یا پشمی طبیعی و مصنوعی و ابریشم و پلی استر و ابریشمی.

(Image: Screenshot / YouTube)

در آمریکا CDC توصیه می کند که شهروندان پارچه ای, ماسک, رزرو N95 ماسک و ماسک های جراحی برای پرسنل پزشکی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

دانشمندان آزمایش تصفیه اثربخشی پارچه توسط باد اسپری حاوی ذرات در محدوده بین 10 نانومتر و 6 میکرومتر اندازه دارد. اگر تنها یک پارچه استفاده شده است موضوع بالا پنبه انجام شده در رابطه با تصفیه اثربخشی حدود 80 درصد است. اما بهترین نتایج به دست آمده از لایه بندی های متعدد پارچه. یک لایه پنبه ای و دو لایه ابریشم در بالا یافت شد به تصفیه اثر از 90 درصد است. با استفاده از نوعی پارچه ابریشمی یا پشمی به جای ابریشم نیز تولید نتایج مشابه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

4 راه کار پدر و مادر می توانید از هر یک از دیگر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب