آسیا امروز: هند گزارش بیش از 8000 جدید ویروس موارد

دهلی نو (AP) — هند گزارش داد بیش از 8000 موارد جدیدی از کروناویروس در یک روز یک رکورد دیگر که در صدر مرگبارتری

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

دهلی نو (AP) — هند گزارش داد بیش از 8000 موارد جدیدی از کروناویروس در یک روز یک رکورد دیگر که در صدر مرگبارترین هفته در کشور است.

تایید عفونت افزایش یافته است به 182,143 با 5,164 مرگ و میر از جمله 193 در 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت در روز یکشنبه گفت.

به طور کلی بیش از 60 درصد از این ویروس مرگ و میر گزارش شده از تنها دو ایالت ماهاراشترا از مرکز مالی و گجرات زمان دولت نارندرا نخست وزیر. این موارد جدید تا حد زیادی متمرکز در شش ایالت از جمله پایتخت دهلی نو است.

کارشناسان بهداشت عمومی به انتقاد از دولت مودی را از دست داده و وقوع. یک بیانیه مشترک با بهداشت عمومی, انجمن های هندی, انجمن پیشگیری و پزشکی اجتماعی و هندی انجمن اپیدیولوژی که فرستاده شد به مودی در مارس 25, گفت: آن را "غیر واقعی" برای از بین بردن ویروس در زمانی که "جامعه انتقال در حال حاضر به خوبی تثبیت."

هند را رد کرده است از هر جامعه انتقال حتی اگر موارد جدید را در ادامه به کوه طور قابل توجهی.

کارشناسان بهداشت گفت که عفونت شد افزایش نمایی با وجود "اژدهایی مستند" آغاز شد که 25 مارس.

این محدودیت باید به آرامی بوده است آرام با دولت اعلام روز شنبه یک مرحله ای "باز 1" طرح از ماه ژوئن به بعد است که اجازه می دهد تا بیشتر در فعالیت های اقتصادی. محدودیت در به اصطلاح مهار مناطق — مناطق است که جدا شده با توجه به شیوع بیماری — باقی خواهد ماند و از طریق ژوئن 30.

مودی که خطاب به ملت ماهانه خود را از طریق برنامه های رادیو در روز یکشنبه گفت: هند شد مراتب بهتر از کشورهای دیگر است.

هند مرگ و میر 2.8%.

نگرانی وجود دارد که این ویروس ممکن است گسترش از طریق هند روستاها به عنوان میلیون ها نفر از بیکاری کارگران مهاجر در بازگشت به خانه از شهرستانها در طول این مستند. کارشناسان هشدار می دهند که این بیماری همه گیر است که هنوز به اوج در هند.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— 27 موارد جدید در کره جنوبی: کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 27 نفر از coronavirus از جمله 21 از پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات در حال تقلا برای جلوگیری انتقال مربوط به clubgoers و انبار کارگران است. ارقام اعلام شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در آورده و ملی در مجموع به 11,468 موارد و 270 مرگ و میر. دوازده از موارد جدید شد ورود بین المللی. کره جنوبی بود گزارش حدود 500 مورد جدید در هر روز در اوایل ماه مارس است اما به نظر می رسید به تثبیت شیوع با تهاجمی ردیابی و ردیابی اجازه داده است که مقامات به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل. افزایش عفونت در بیشتر سرمایه منطقه باعث شده زنگ هشدار به میلیون ها نفر از کودکان را آغاز کرده اند که بازگشت به مدرسه. KCDC گفت: بیش از 100 عفونت در ارتباط بودند به کارگران و یا بازدید کنندگان در یک انبار محلی, e-commerce, غول Coupang که دیده است سفارشات سنبله در این بیماری همه گیر.

— چین گزارش دو مورد جدید: چین گزارش دو مورد جدید از COVID-19 آوردن مجموع آن به 83,001. هر دو مورد وارد شد آنهایی که در استان شاندونگ در جنوب پکن آوردن تعداد موارد از خارج از کشور به 1,740. چین قطع پروازهای بین المللی به شدت به سعی کنید به نگه داشتن موارد جدید را هر چند آن را مجاز اجاره لوفت هانزا A340 با کارکنان فولکس واگن و دیگر شرکت های آلمانی فعال در چین می رسند شنبه از فرانکفورت. این اولین بار بود که از دو جمله پرواز از آلمان با هدف راه اندازی مجدد اقتصاد است. جدید داخلی موارد گزارش شده یک هفته پس از شیوع است که آلوده 42 نفر بود tamped در استان جیلین در شمال شرقی. رسمی این کشور کشته می ایستد در 4,634.

— کاهش محدودیت در استرالیا: COVID-19 محدودیت های, کاهش, در بسیاری از, استرالیا, اما, مقامات می گویند که آنها باید با دقت برای اطمینان از این کشور را موفقیت در مهار این بیماری همه گیر باقی مانده در مسیر. معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth گفت: لغو محدودیت یک عمل تعادل بین مزایای اجتماعی و اقتصادی و بهداشت عمومی در خطر است. "ما در حال گرفتن یک عمدا امن و با احتیاط رویکرد" Coatsworth گفت. "مهمتر از همه ما در حال گرفتن زمان برای جمع آوری داده ها در طول هفته های آینده برای تعیین اینکه آیا آن را بی خطر به حرکت به دور بعدی محدودیت های بلند." Coronavirus موارد پایین در استرالیا با استانداردهای بین المللی با 7,180 عفونت و 103 مرگ و میر. بیشتر انعطاف پذیر محدودیت های که متفاوت است در سراسر ایالات متحده به این معنی حرکت بیشتر در اماکن عمومی از جمله بارها و کافه ها و رستوران ها. اما مقامات تمدید تماس خود را به صورت امن بهداشت و اجتماعی فاصله اقدامات باقی می ماند.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب