ویروس خاطرات: سوئد ماند باز. من در خانه بنشینم.

توسط فلن CHATTERJEE استکهلم (AP) — اوایل ماه آوریل. وزوز از گوشی من. "رایگان برای پیاده روی ؟" می پرسد ، یکی د

توسط NEWSSHANS در 13 خرداد 1399

توسط فلن CHATTERJEE

استکهلم (AP) — اوایل ماه آوریل.

وزوز از گوشی من. "رایگان برای پیاده روی ؟" می پرسد ، یکی دیگر از اطلاع رسانی. "قهوه در روز چهارشنبه?" "بیا برای نوشیدنی!"

من در از دست دادن. من کار از راه دور از استکهلم در خارج از لندن ، شیفت های طولانی تولید داستان در چه عصری از جمعیت جهان هستند و ماندن در خانه به نگه داشتن این ویروس در خلیج و سرکوب متناوب مرگ می شمارد.

اما در خارج از درب من, من در مواجه با واقعیت متفاوت. مطمئن دانشگاه دانش آموزان آموزش از راه دور سفر دلسرد شده است و بسیاری در حال کار از خانه. اما بسیاری از دوستان من در حال کار به طور معمول. زمانی که من چرخه به یک برگ درونی-شهر چهارم در یکشنبه عید پاک پیدا کنم بارها پر و خانواده ها هجوم آوردند به پارک.

رسمی مشاوره می گوید هر کسی نیست "آسیب پذیر" را به ماندن در خانه تنها اگر علامتی و به لحاظ اجتماعی فاصله زمانی که از. ما به طور فعال به دنبال گله ایمنی آنها می گویند. اما به همان اندازه ما نمی خواهیم برای سرکوب ویروس قفل کردن تست و ردیابی.

مقامات استرس خود را برنامه ریزی است که مبتنی بر شواهد و پایدار است. که این ویروس نمی تواند موجود باشد در دراز مدت است. در نهایت آنها می گویند, don't judge استراتژی ما در آن مرگ و میر. بررسی وضعیت "در چهار تا پنج سال زمان است."

اما شک و تردید معطل و چرک در ذهن من است. تاپیک نامطلوب قطع ارتباط بین پوشش آنچه احساس می کند مانند یک کل دنیا مصرف عمده اقدامات احتیاطی و زندگی در یک کشور که نیست.

من نمی تونم تصاویر من شده است پردازش برای ساعت در محل کار از سر من. که دکتر Tedros اصرار جهان به "آزمون ردیابی و منزوی." هواپیماهای بدون سرنشین عکس از سکوت پیر شهرهای بلگراد و سارایوو. نقاب هنگ کنگ مقامات گزارش تک رقمی نرخ مرگ و میر.

در سوئد گسترده پذیرش استراتژی جاروب در سراسر کشور. احزاب چپ به راست باید بسیج پشت مقامات. قابل توجه مخالفان آمده است از 22 دانشمندان خواستار محدودیت و تست شده است اما به طور گسترده به عنوان رد سودمند و وسواسی.

محقق Gina Gustavsson نشان می دهد این ناشی از این کشور افتخار در آن دموکراسی میدین و تحقیقات علمی. برای به چالش کشیدن استراتژی به چالش سوئدی' گرامی ترین ارزش ها است. وجود غرور در باز ماندن و اعتماد به کارشناسان.

قانون مهاجرت و ملیت Hallström استدلال می کند این ایمان به معنای مردم به طور گسترده ای بر این باورند که افزایش سریع سطح از مرگ ما شاهد اجتناب ناپذیر — که لزوما ممکن است در این مورد.

این مرگ و میر را در معرض ترک در سوئد کشور, خروج برخی از در به طور نامتناسبی تحت تاثیر گروه های بدونم که چقدر زندگی خود را واقعا مهم است.

سوئد-سومالی هفت بار در مقایسه با نسبت جمعیتی در ماه آوریل تعداد مورد فلسطین حزب دموکرات مسیحی' رهبر برای لینک دادن به این "بی سوادی." به جای آنها نقطه به عوامل اجتماعی و اقتصادی; ناتوانی در به کار از راه دور به سر می برند و خانواده ها.

اریک Hammarstrand که غیر فعال است و در معرض خطر می پرسد چرا تنومند سوئدی ها نمی تواند تحمل فکر قفل کردن زمانی که بسیاری از افراد معلول "شد غیر ارادی قرنطینه تا سال 1993" قبل از زندگی مستقل اصلاحات. "شما می توانید آن را انجام بیش از حد برای چند ماه."

من می دانم من نمی توانم ترک دوستان من در "خواندن" برای همیشه لطفا برای. در نهایت من به آنها می گویم حقیقت: من آنها را از دست ندهید, اما من نمی نشست راحت در حال حاضر. من می خواهم برای ادامه دیدن پدر و مادر من برای فاصله دریاچه راه می رود. اجازه دهید به زوم.

آنها می گویند که آنها به طور کامل درک. اما آن را هنوز هم یک تلاش بی دست و پا و احساس می کنم مثل یک overcautious خارجی است.

اواخر ماه مه.

حتی به عنوان انتقال کاهش می یابد و سوئد مرگ و میر افزایش یافت و به بیش از 4200 — چهار تا نه برابر بيشتر از سرانه از شمال همسایه است. سطح آنتی بادی هستند متاسفانه کم است. احساس ناخرسندی در نهایت تراوش به بحث ملی گسترش به عنوان شب قرارداد.

یک حزب نزدیک به دولت خواستار تغییر دهید. وزیر بهداشت لنا Hallengren نشان می دهد تست و ردیابی ممکن است یافت.

خیره کننده نور آفتاب در حیاط belies اضطراب موازی زندگی من شده است زندگی می کنند. من تعجب می کنم اگر در حال حاضر شاید من کمتر احساس خارج از محل.

___

ویژگی های گاه به گاه ویترین coronavirus حماسه از طریق چشم از آسوشیتد پرس روزنامه نگاران در سراسر جهان است. دنبال فلن Chatterjee یک AP تصویری تهیه کننده معمولا در لندن در توییتر در http://twitter.com/PhelanChatterj.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب