در این تاریخ: فوتبال standout بروس Kozerski صحبت در مورد افتخار به بازی در UNICO بازی

سابق کولین ستاره و زمان Cincinnati Bengals مرکز بروس Kozerski چپ شد توسط Wilkes-Barre شهردار لی Namey قبل از

توسط NEWSSHANS در 9 تیر 1399
 Former Coughlin star and current Cincinnati Bengals center Bruce Kozerski, left, was honored by Wilkes-Barre mayor Lee Namey prior to the UNICO All-Star Football Game. Kozerski was the honoray captain for the game.

سابق کولین ستاره و زمان Cincinnati Bengals مرکز بروس Kozerski چپ شد توسط Wilkes-Barre شهردار لی Namey قبل از UNICO همه ستاره بازی فوتبال. Kozerski بود honoray کاپیتان برای بازی.

سابق کولین standout و زمان Cincinnati Bengals مرکز بروس Kozerski استفاده از زمان خود را به عنوان افتخاری کاپیتان UNICO همه ستاره بازی در سال 1989 به بحث در مورد تفاوت های بین آن زمان و در حال حاضر.

Kozerski بازی برای شرق در سال 1980 و لذت می بردند از این فرصت برای دیدار با بازیکنان از مدارس دیگر.

"این یک بازی خوب" Kozerski گفت. "من به یاد داشته باشید تمرین هفته است که ما تا به حال. من ملاقات بسیاری از بچه ها من بازی در برابر سه سال. من یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است."

Kozerski نیست که زمان زیادی برای لذت بردن از پیروزی خود را با هم تیمی های جدید خود.

"ما برنده شد و من تا به حال به کار بلافاصله پس از بازی" Kozerski گفت.

این نوع از درایو مجاز Kozerski برای رفتن از یک نهم انتخاب دور از صلیب مقدس به 12 سال NFL حرفه ای. او آرزو بازیکنان که قلم 1989 نمی انجام این کار است.

"این آخرین شانس خود را برای بازی فوتبال دبیرستان و آنها آخرین شانس برای طرفداران برای دیدن آنها را به عنوان دبیرستان, بازیکنان" Kozerski گفت. "بسیاری از آنها درک نمی کنند که. سال بعد آنها آن را پشیمانی و آرزو آنها ایفا کرده است."

غرب را شکست داد شرق 13-3 در سال 1989 بازی با Berwick را Dante فرانک و دریاچه-لیمن اسکات Wascalus به ثمر رساند بازی را تنها touchdowns در کوتاه اجرا می شود.

Kozerski رفت و به حال مربی فوتبال در صلیب مقدس در دبیرستان, Covington, Ky.

1979

کالج Misericordia ادامه داد: تلاش خود را برای ایجاد یک بسکتبال مردان تیم در زمان 1979-80 فصل است.

کالج آگهی برای یک مربی و پیدا کردن کسی که در نظر گرفته شده قادر به ساختن برنامه از ابتدا بود و گام اول است. موقعیت خواهد بود ،

Misericordia بود که عمدتا زن و بستری آن اول مرد در سال 1971. آن را تا به حال 115 پاره وقت و تمام وقت دانش آموزان پسر در سال 1979.

1995

WWF برگزار می شود یک رویداد در ویلکس قبل از حدود 1600 اما تنها تعداد کمی از آنها وجود دارد به یکی از برجسته. آن رخ داده است قبل از این رویداد زمانی که جورج "حیوانات" استیل بود رشته در یک آسانسور در Marts مرکز.

این مسابقات بودند ضبط نشان داده می شود بیش از یک دوره سه هفته ای در فاکس و ایالات متحده آمریکا شبکه.

1996

منطقه 16 کمی لیگ اصلی بیس بال مسابقات آغاز شد و با 33 تیم رقابت برای عنوان. قبل از لیگ ادغام و منطقه 16 تقسیم به دو با سمت غرب رودخانه تبدیل شدن به منطقه 31 آن در نظر گرفته شد بزرگترین منطقه در کشور است. شایعه بود که منطقه 16 در آن زمان بود و دومین در جهان با کل کشور از ژاپن بزرگترین.

وجود دارد مقدار زیادی از نکات برجسته در دور باز دو-مسابقات حذف.

هانوفر را دن Yeninas انداخت بدون hitter وظیفه و زده از 16 4-1 برنده بیش از Avoca/Dupont.

اد/شوخی را جیم O'Malia نیز پرتاب یک هیچ-hitter در پیروزی 5-0 برابر نانتیکوک.

جنکینز' پل Migliori شد 3-برای-4 با دو و سه به عنوان تیم خود را شکست بالای کوه ملی 6-5.

ریچارد محل سکونت انداخت یک hitter وظیفه به عنوان Swoyersville صدر کارگران معدن میلز 13-0.

Cory نورتون آمار هومر در بالای هفتم به عنوان کینگستون لبه بالای کوه آمریکایی 7-6.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب