هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ به دنبال کرسی در مجلس قانونگذاری

توسط ZEN SOO هنگ کنگ (AP) — Pro-democracy activist جاشوا وانگ ظ نامزدی مقالات دوشنبه برای آینده انتخابات مجلس

توسط NEWSSHANS در 30 تیر 1399

توسط ZEN SOO

هنگ کنگ (AP) — Pro-democracy activist جاشوا وانگ ظ نامزدی مقالات دوشنبه برای آینده انتخابات مجلس در هنگ کنگ که در آن جدید امنیت ملی قانون می تواند به جلوگیری از نامزدهای اپوزیسیون از گرفتن کرسی است.

وانگ یکی از نامزدها در حال ظهور از غیر رسمی مقدماتی برگزار شده توسط طرفدار دموکراسی اردوگاه به عنوان هدف آن را به نفع اکثریت کرسی از 70 کرسی مجلس قانونگذاری در ماه سپتامبر انتخابات است.

"ما امیدواریم که به اجازه دهید جهان می دانم که چگونه ما را انتخاب کنید نه به تسلیم ما چگونه به را انتخاب کنید, اذیت کردن, اسپرم به چین" وانگ به خبرنگاران گفت:.

منتقدان امنیت ملی قانون پکن اعمال شده در نیمه خودمختار سرزمین در تاریخ 30 ژوئن ترس آن ممکن است مورد استفاده برای خنثی کردن دموکراسی نامزدها.

فراگیر قانون ممنوعیت secessionist, خرابکارانه و تروریستی و همچنین ممنوعیت تبانی با نیروهای خارجی برای دخالت در این شهرستان در امور. این قانون همچنین آمده است که هر کسی به جرم به خطر انداختن امنیت ملی رد صلاحیت خواهد شد از در حال اجرا در شهرستان انتخابات و یا برگزاری است.

23-در سال وانگ زندانی شده دو بار برای شرکت در 2014 طرفدار دموکراسی تظاهرات. او همچنین به طور منظم صحبت می کند در برابر پکن را کنترل سفت کردن بیش از شهر و اغلب در دیدار با قانونگذاران و سیاستمداران ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

"با تهدید در حال تحویل به چین با عدم ارسال به یک زندان که در پکن با امکان رو به یک جمله زندگی ... من هنوز هم امید به اجرا برای دفتر و دریافت مردم دستور و اجازه دهید جهان می دانم که ما در ادامه مبارزه تا آخرین نفس" وانگ گفت.

در سال 2017, چهار طرفدار دموکراسی قانونگذاران از جمله ناتان قانون شد و مقامش را از دست بدهد از قانونگذاری پس از یک دادگاه نشان داد که آنها تا به حال گرفته نشده سوگند خود و متعهد وفاداری به پکن مناسب است. دو دیگر طرفدار دموکراسی نمایندگان رد صلاحیت شده در سال 2016 برای باطل میکند.

قانون فرار از هنگ کنگ به انگلستان پس از امنیت قانون تصویب رسید و گفت: برای ادامه دفاع از دموکراسی در هنگ کنگ در حالی که در خارج از کشور.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب