ویروس ایجاد شده در این کشور در کوتاه ترین جت تجاری پرواز

توسط JASON BLEVINS گچ رنگ. (AP) — اجاره اتومبیل در حال انباشته سپر به سپر. صدها نفر از آنها wedged به دو پارکی

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

توسط JASON BLEVINS

گچ رنگ. (AP) — اجاره اتومبیل در حال انباشته سپر به سپر. صدها نفر از آنها wedged به دو پارکینگ است.

بقیه فرودگاه های بسیاری در حال ترک کردند. کمتر از ده اتومبیل های پراکنده در سراسر آلاینده آسفالت در خارج از Eagle County Regional Airport. داخل اخیرا گسترش ترمینال کارکنان به راحتی تعداد مسافران به عنوان غول تلویزیون سوسو با گردشگری-وسوسه انگیز ویدئوها از محلی whitewater, اسکی اجرا می شود و دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی.

وجود دارد هیچ کس در TSA خط. این غیر معمول نیست برای Eagle County airport.

اما کوه-مسیر پرش از بمب افکن CRJ700 در حالیست که فقط فرود آمد از Dallas منحصر به فرد است.

پرواز از عقاب شهرستان به آسپن در 29 مایل است در کوتاه ترین جت تجاری پرواز در کشور است. در 29 دلار از یک بلیط ($45 با هزینه ها و مالیات) آن را به سختی moneymaker برای خطوط هوایی آمریکا. اما موقت پرواز نگه می دارد این شرکت هواپیمایی در زینت های خوب با وزارت حمل و نقل است که نیاز به شرکت های هواپیمایی برای حفظ حداقل سطح خدمات به فرودگاه منطقه ای به عنوان بخشی از 58 میلیارد دلار هواپیمایی coronavirus امداد بسته های شامل در دولت اواخر ماه مارس مراقبت عمل می کنند.

در ماه گذشته نقطه اجازه داده است برخی از خطوط هوایی به حالت تعلیق خدمات پس از نشان دادن این سازمان چگونه در حال عبور از کشور, فقط برای دیدار با مراقبت در عمل مورد نیاز است. خطوط هوایی آمریکا برنده نیست که معافیت پس از پنج روز در هفته پرواز 2986 soars از دالاس فورت ورث فرودگاه بین المللی به عقاب و سپس Aspen و مونترو قبل از بازگشت به دالاس.

یک زن و شوهر از مردم دریافت کردن هواپیما در گچ و حدود شش مسافر در هیئت مدیره با دروازه همراه از طریق نورد شبانه روزی دنباله ای از گروه 1 به گروه 8 در کمتر از 10 ثانیه. وجود دارد شاید 21 نفر سرنشین 17-ردیف 64-صندلی جت. پراکنده آرایه از مسافران بخشی از یک بیماری همه گیر-هماهنگ برنامه صندلی نگه می دارد که هر کس با خیال راحت دور.

"خوش آمدید به ما در ادامه شهر کوه تور" خلبان می گوید بیش از آی فون به عنوان مسافر حل و فصل.

او رهبر یک SkyWest خدمه پرواز است که در عمل پرواز از طرف خطوط هوایی آمریکا. همه آنها "اسپن خبره." این بدان معنی است که آنها شده اند به طور خاص برای آموزش این پا بعد که تاپیک های باریک شات خروش چنگال دره به آسپن Sardy زمینه است.

پرواز 2986 چپ دالاس در 10:20 صبح در روز یادبود و فرود در 11:44 a. m. در عقاب فرودگاه.

به عنوان مسافران بر در برای سفر به آسپن آنها متوجه یک به روز رسانی spiel از خدمه پرواز. آن را یادآور shift پس از 9/11 زمانی که مسافران هوایی شنیده ام یک لیست طولانی از قوانین جدید که در حال حاضر به سختی بالا بردن ابرو. نگه داشتن ماسک خود را در. پوشش عطسه خود را. شستن دست های خود را. هیچ تجمع در اطراف حمام. بدون نشستن در ردیف عقب را. می تواند به خوبی برای کسانی است که با پوشیدن ماسک چون شاید آنها یک وضعیت پزشکی است که آنها را مانع از پوشیدن یک. نمی خیط و پیت کردن ماسک خود را در توالت.

در 12:11 بعد از ظهر خلبان می گوید خدمه آنها "شماره 1 برای برخاست." (تنها دیگر پرواز تجاری برای روز در Eagle County منطقه ای — ایالات 5907 از دنور — قرار است در حدود یک ساعت و نیم است.)

دقیقا 12:14, CRJ 700 چرخ بلند کردن باند فرودگاه و خلبان صعود غرب به سمت رودخانه کلرادو. او بانک ها از شمال تا رودخانه برای چند ثانیه قبل از رفتن به شرق به سمت فرودگاه. در هفت قبلی 2986 پرواز پس از 16 مه عقاب-به-آسپن خلبان تحت فشار قرار دادند شرق تقریبا 30 کیلومتر — نزدیک به دامنه Vail — قبل از تبدیل جنوب به سمت آسیا و اقیانوسیه. اما این بار او به سختی بیش از عقاب هنگامی که او تبدیل جنوبی.

جت شرح زیر است Brush Creek به غول تگزاس که در آن سنت لوئیس oilman فرد Kummers صرف 25 سال و 100 میلیون دلار در تلاش برای ساخت یک Vail-مانند منطقه اسکی او به نام دنده آدم. لمس غرب و هواپیما پرواز بیش از کوه جدول و بیش از سوخته باقی مانده از دریاچه کریستین آتش بالا میگیرد ، 12:18 جت کروز غربی در 455 mph در 15,750 پا با توجه به پرواز ردیابی اطلاعات در flightaware.com. 12:21 خلبان خود را آغاز می شود تبار و throttles به 259 مایل در ساعت.

Snowmass کوه کنگره اوج و مارون اوج به غرب یک کت های تازه از برف از طوفان یکشنبه شب. یازده دقیقه پس از برخاستن جت است که در 11,000 فوت و به زودی وجود دارد تروفی خانه در پشته بالاتر از هواپیما.

"خوش آمدید به آسپن" پرواز می گوید که چرخ های لمسی پایین. "زمان 12:29."

کوتاه ترین جت تجاری پرواز در کشور برنامه ریزی شده برای 30 دقیقه از اعتبار — در زمان 14 دقیقه, 37 ثانیه در روز یادبود. (قبلی شش بار SkyWest پرواز که پا از پرواز 2986 از عقاب آسیا و اقیانوسیه پرواز زمان در محدوده 27 دقیقه تا 56 دقیقه.)

"که تا به حال به یک رکورد است. من فکر می کنم او در زمان یک میانبر در جایی می گوید:" لایحه Tomcich یک اسپن-مشاور بر اساس که با این نسخهها کار با کلرادو رفت و آمد مکرر جوامع و شرکت های هواپیمایی به ترتیب پرواز.

Tomcich پرواز تجاری هر مسیر به داخل و خارج از زادگاه خود در فرودگاه آسپن و او مطمئن شوید که برای گرفتن یک سوار بر عقاب به آسپن هاپ. او سوار به عقاب و در زمان یک اتوبوس از فرودگاه آسپن به کاربوندیل و سپس pedaled دوچرخه خود را 42 مایل از طریق Glenwood, دره عمیق و باریک به Eagle County airport.

حدود ده ها مسافر پیاده در آسیا و اقیانوسیه که در آن 15 بزرگ جت خصوصی هستند منظمی پارک شده در جاده اسفالته دارای سنگفرش و دلتا پرواز از شهر سالت لیک فقط فرود آمد.

مایکل Hsun پس از گذراندن یک آخر هفته طولانی و بازدید از کلرادو پارک های ملی و آثار ملی ماند در هواپیما در ادامه به شیکاگو و دالاس-فورت ورث. فیلادلفیا ساکن سعی کرده بود همان پرواز به هفته قبل اما یک مشکل با جت اخلال گران مانع از فرود در اسپن و پرواز خود از عقاب منحرف به کلرادو اسپرینگز. خدمه نگهداری ثابت هواپیما اما چند آسپن-محدود مسافران تصمیم به رانندگی تا پرواز قلم اسپن و فرود در مونترو.

"چنین سرد پرواز را به" Hsun می گوید. "آن زمان من دو هفته آن را دریافت کنید اما آن را به ارزش آن است."

Hsun مانند Tomcich شد که این فرصت را به جمع آوری در حال پرواز مکرر مایل و بسیار نادر پرواز را تجربه کنند.

"من فکر می کنم ما lucked. یک هفته قبل از ما صرف 20 دقیقه انجام یک تالار مستطیل شکل الگوی قبل از ما حتی تبدیل جنوبی" Hsun می گوید. "من فکر می کنم آن را ترکیبی از آب و هوا و کسانی که مخصوص آموزش خلبانان. من فکر می کنم آنها اجرا آن را به زیبایی آیا شما نمی فکر می کنم؟"

آن را به احتمال زیاد از عقاب آسیا و اقیانوسیه پرواز بسیار طولانی تر خواهد شد. هفته گذشته وزارت حمل و نقل اعطا خطوط هوایی آمریکا' درخواست برای معافیت به قطع موقت انجمنها-EGE-ASE-MTJ-انجمنها پرواز شرکت هواپیمایی تماس "کوه قیف."

آژانس باز معافیت تصویب تا نظر عمومی. اگر نهایی آمریکا پرواز 2986 به پایان خواهد رسید.

اما آمریکایی دلتا و ایران در حال ramping تا بیشتر سازگار تابستان خدمات به کلرادو رفت و آمد مکرر فرودگاه در هفته های آینده به عنوان مسافران بازگشت را به هوا.

آمریکا را آغاز پروازهای روزانه به Eagle County, از دالاس-فورت وورث در ماه ژوئن ایالات پرواز به عقاب شهرستان از شیکاگو شروع این تابستان. آسپن بسیاری از پروازها در این کتاب این تابستان از جمله آنهایی که اتصال خروش چنگال دره با لس آنجلس و دالاس-فورت وورث, Salt Lake City, شیکاگو, سان فرانسیسکو, شیکاگو و دنور.

خارج از اسپن فرودگاه دیو گوردون ایستاده است در کنار کوه بالا تاکسی ون. درب باز است به طوری که او می تواند بشنود رادیویی خود را برای هر تماس. آن را cackling. و هیچ کس نیاز به یک سوار.

در یک نمونه یادبود روز گوردون خواهد بود cruising بالا و پایین دره در کنار 11 دیگر کوه بالا رانندگان تاکسی. امروز دو وجود دارد رانندگان مشغول به کار است.

"آن بوده است بسیار آهسته" گوردون می گوید. "بسیار آهسته است. اما آنها در آینده. آنها همیشه انجام دهید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن