آخرین: PGA Tour تیم با سانفورد سلامت برای تست

توسط آسوشیتد پرس آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ PGA Tour اعلام کرده مقابله با سانفورد

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

PGA Tour اعلام کرده مقابله با سانفورد سلامت به انجام COVID-19 تست از بازیکنان ویلچرهای و ضروری پرسنل پنج روز قبل از فصل رزومه. که شامل هر توقف در تور PGA تور PGA قهرمانان و رشد و نمو Korn تور کشتی.

سنفورد سلامت مستقر در داکوتای جنوبی است و عنوان اسپانسر PGA Tour قهرمانان رویداد.

این شرکت به همراه سه واحد تست آن را به استقرار در سراسر کشور است. هر یک دارای یک راننده و سه تکنسین آزمایشگاه. یک واحد خواهد بود در مسابقات از شنبه تا پنج شنبه قبل از ترک برای آینده نزدیک ترین رویداد.

این تور می گوید: نتایج حاصل از تست PCR انتظار می رود در یک شیوه ای از ساعت است. معاون ارشد رئيس جمهور از تور اداره اندی لوینسون می گوید آن را نیز اجازه می دهد تا کافی تست بدون در نظر گرفتن منابع از جامعه که در آن مسابقات بازی هستند.

تور انتظار دارد حدود 400 نفر نیاز به تست در مسابقات پس از راه اندازی مجدد. هیچ تماشاگران مجاز برای پنج رویدادها در تور PGA.

این رویداد برای اولین بار توسط چارلز شواب چالش در استعمار در فورت ورث تگزاس در تور PGA. کوچکتر Korn تور کشتی دارای یک رویداد در PGA Tour ستاد در فلوریدا.

___

رسمی گلف جهان رتبه بندی راه اندازی مجدد خواهد شد در هفته آینده زمانی که PGA Tour و Korn تور کشتی برگزاری مسابقات رسمی برای اولین بار در سه ماه.

رتبه بندی منجمد شده در مارس 15 به عنوان گلف پیوست بقیه ورزش در سراسر جهان در خاموش کردن ورزش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تور اروپایی نمی رزومه تا تاریخ 22 ژوئیه. است که برگ های برخی از بازیکنان قادر به کسب رتبه امتیاز.

این OWGR هیئت مدیره می گوید سازمان بزرگ مانند USGA و PGA آمریکا توافق کرده اند به ترکیب مارس 15 رتبه بندی به هر واجد شرایط معیارهای آنها مربوط به رتبه بندی است.

Rory McIlroy باقی مانده در No. 1 برای رفتن به استعمار هفته آینده در فورت ورث ،

___

پاره وقت دانشجو و کارگر در ایالت آیووا ورزشی بخش آزمایش مثبت برای COVID-19 و چهار ورزشکاران در حال تجربه علائم.

ISU می گوید دانش آموز کارگر مطلع ورزشی وزارت تست مثبت آخر هفته گذشته.

چهار ورزشکاران از ورزش شروع به تجربه علائم پس از این که در تماس نزدیک با افراد خارج از گروه ورزشی که آلوده شده اند. کسانی که ورزشکاران در قرنطینه و در انتظار نتایج آزمون.

مدیر ورزشی جیمی Pollard می گوید: "پتانسیل برای عفونت و مثبت نتایج آزمون همواره بسیار واقعی برای یک سازمان مانند ماست و ما شده ایم دقیق و سخت کوش در برنامه ریزی برای حوادث."

بزرگ 12 است که اجازه می دهد ایالتی آیووا و کنفرانس دیگر مدارس به بازیکنان فوتبال بازگشت ژوئن 15 به صورت داوطلبانه تمرینات.

___

اوکراین تیم فوتبال پیدا کرده است 25 نفر از coronavirus در میان بازیکنان و کادر.

اوکراین و اتحادیه فوتبال می گوید که این موارد در Karpaty Lviv آمد از آزمایش بر روی 65 نفر است. هیچ یک از بازیکنان یا اعضای هیات نامگذاری شده اند.

اوکراین لیگ دوباره آغاز هفته گذشته بدون Karpaty. این تیم اولین بازی لغو شد به دلیل مشکوک به ویروس موارد و لیگ در حال حاضر به تعویق افتاد دو بازی بیشتر.

لیگ برنامه ریزی شده پایان تاریخ در اواسط ماه جولای در حال حاضر در شک و تردید.

Karpaty می گوید هر کس که تست مثبت است در انزوا و آموزش لغو شده است برای یک هفته دو دوره قرنطینه.

Karpaty بازیکن Egor Nazarina گفت: کانال تلویزیون اوکراین Futbol که او باور نمی کند هر کسی در این باشگاه تا به حال نمایش داده شده علائم COVID-19.

___

بالا بهداشت و درمان رسمی در Valencia منطقه می گوید: آتالانتا مربی Gian Piero Gasperini غیر مسئولانه بود و برای سفر به اسپانیا برای نهایی لیگ قهرمانان اروپا مطابقت با علائم کروناویروس.

آنا Barceló می گوید Gasperini "فاقد مسئولیت" و "نباید سفر" را از یک منطقه در معرض خطر بالا دانستن است که او تا به حال COVID-19 علائم.

62 سال Gasperini گفته رسانه های ایتالیایی او شروع به احساس بیمار در مارس 9. بود که یک روز قبل از آتالانتا بازی در والنسیا در بازی برگشت از دور 16.

کارشناسان می گویند پا برای اولین بار در فوریه. 19 در میلان یکی از بزرگترین دلایل چرا این ویروس آنقدر مرگبار در آتالانتا را در شهر برگامو. مسابقه لقب گرفته است "بازی صفر" توسط رسانه های ایتالیایی.

Barceló می گوید وحی توسط Gasperini نشان می دهد که مقامات حق داشتند با سفارش دوم پا به توان بدون فن.

___

غرب هند می گوید سه کریکت بازیکنان باید تبدیل به فرصتی برای سفر به انگلستان برای به تعویق افتاد سه سری تست که برگزار خواهد شد در زیستی-محیط امن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کریکت غرب هند می گوید دارن براوو Shimron Hetmyer و Keemo پل "همه کاهش یافته است به دعوت" برای پیوستن به تیم ملی و "نمی خواهد نگه دارید این تصمیم در برابر این بازیکنان که با توجه به انتخاب آینده است."

غرب هند بازیکنان باید سفر یک ماه قبل از آزمون برای اولین بار در ساوتهمپتون شروع جولای 8 به منظور قرنطینه و شروع به آموزش.

دیگر آزمون برگزار خواهد شد در منچستر شروع جولای 16 جولای 24.

___

اجرایی این تور اروپایی می گوید سرنوشت این سال جام رایدر تصمیم گرفته خواهد شد در پایان ماه.

کیت Pelley می گوید در مصاحبه گسترده با McKellar مجله که اروپا تور PGA را "گفتگو" در مورد جام رایدر حالا که دوباره برنامه از هر دو تورهای اعلام شده است.

Pelley می گوید وجود خواهد داشت "یک جهت در پایان ماه."

جام رایدر است که هنوز هم در برنامه هفت. 25-27 در سوت زدن تنگه در ویسکانسین با وجود شکل گسترده ای به برنامه ورزشی به دلیل شیوع کروناویروس.

آن برگزار می شود و بدون اما طرفداران گلف بازان مانند Rory McIlroy و بروکس Koepka در میان کسانی که به گفته آنها در برابر این ایده.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de