پکن Militarizing سرقت آمریکایی فن آوری های

وزارت امور خارجه ایالات متحده متهم کرده است چین از سرقت آمریکایی فن آوری و استفاده از آنها به نوسازی نظامی خود

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

وزارت امور خارجه ایالات متحده متهم کرده است چین از سرقت آمریکایی فن آوری و استفاده از آنها به نوسازی نظامی خود را. رسمی اشاره کرد که چنین اقدامات مخل امنیت ایالات متحده و متحدان آن است.

سرقت ما تکنولوژی

"چین هر دو شرکت تصمیم گرفتند یا مجبور تعداد کمی از دانشگاهیان و محققان که آمده اند به ایالات متحده و کشورهای دیگر که در آن آنها را درگیر در فعالیت هایی که به آنها داده access — بهره گیری کامل از ما باز علمی و پژوهشی محیط زیست — به فن آوری های حساس و... آنها انجام داده ایم تا بدون آشکار در این شماره از موارد روابط خود را به چین دستگاه امنیتی" یک مقام وزارت خارجه گفت, به گزارش Free Beacon.

رسمی اعلام کرد که او مطمئن نیستید که آیا این محققان در واقع سرقت فن آوری و یا انحراف آن است. به هر صورت واقعیت این است که این محققان با انجام چنین فعالیت هایی تحت ادعای نادرست و در نظر گرفتن فن آوری های آمریکایی به چین برای نابکار استفاده می کند. در ماه مه گذشته یک پنتاگون گزارش داد که چین با استفاده از روش های مانند سرقت اینترنتی و هدفمند سرمایه گذاری مستقیم خارجی, کامپیوتر, رسوخ, و بهره برداری از اتباع چینی' دسترسی به فن آوری برای به دست آوردن نظامی و دوگانه با استفاده از تکنولوژی. چنین تاکتیک اجازه داده اند پکن برای به دست آوردن درجه نظامی تجهیزات از آمریکا که شامل antisubmarine جنگ و فن آوری های حمل و نقل هوایی.

این گزارش هشدار داده است که چین در حال توسعه است hypersonic موشک و سلاح است که می تواند سفر در سرعت های تا پنج برابر سرعت صوت. چین بودجه دفاعی دو برابر شده است در دهه گذشته با بسیاری از پول صرف شده برای ارتقاء نیروی دریایی. این کشور در حال حاضر دارای بزرگترین نیروی دریایی در منطقه با بیش از 300 سطح رزمندگان, دوزیست, کشتی, زیردریایی گشت صنایع دستی و غیره. این گزارش پیش بینی کرد چین, زیردریایی نیروی به رشد بین 65 و 70 subs توسط این سال است. این را چینی رژیم با گزینه های گسترده تر برای مخفی زمین حملات مبتنی بر.

China is planning to boost its 5G plans.(Image: Christoph Scholz via flickr CC BY-SA 2.0)

چین در حال برنامه ریزی برای افزایش آن 5G برنامه. (تصویر: Christoph Scholz از طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

در همین حال پکن پرده برداری از یک طرح جدید برای سرنگونی امریکا تسلط در صنعت فن آوری. این طرح نیاز به سرمایه گذاری از ما 1.4 تریلیون دلار بیش از شش سال و با تمرکز بر استفاده از فن آوری های پیشرفته مانند 5G و AI برای افزایش تولید کارخانه. علاوه بر راه آهن با سرعت بالا و فوق العاده بالا و ولتاژ خطوط را نیز گذاشته شود به تقویت زیرساخت ها است. حدود 20 از 31 استان از سرزمین اصلی اعلام کرده اند پروژه به ارزش 1 تریلیون یوان.

محدود کردن دانش آموزان چینی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم گرفته است به منظور محدود کردن ویزا داده شده به دانشجویان و محققان برای به حداقل رساندن احتمال کمونیست جاسوسان به دست آوردن دسترسی به فن آوری های آمریکایی. وزارت امور خارجه همچنین ممکن است استفاده از آن لغو ویزا قدرت به گرفتن ویزا است که در حال حاضر صادر شده است. ویزا محدودیت تنها به درخواست دانش آموزان چینی که به دنبال تحصیلات تکمیلی در سطح برنامه.

معلوم نیست که آیا این قوانین قابل اجرا خواهد بود برای دانشجویان که برای آمدن به ایالات متحده به کار پس از فارغ التحصیلی آموزش عملی اختیاری (انتخاب کردن). مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب قوانین و مقررات در بخش 212(f) از قانون مهاجرت و ملیت (INA). در طول 2018-2019 سال تحصیلی بیش از 270,000 دانش آموزان چینی شد ثبت نام در دانشگاه های آمریکا با بیش از 84,000 از آنها در سطح کارشناسی ارشد برنامه.

The U.S. is limiting visas granted to Chinese students.(Image: John Phelan/MIT)

ایالات متحده محدود کردن ویزا اعطا شده به دانش آموزان چینی. (تصویر: جان فلن/MIT)

برخی نگران هستند که این تصمیم برای محدود کردن محققان چینی و دانش آموزان خواهد شد که پیامدهای منفی برای آمریکا در سمت به علاوه مقررات به حداقل رساندن خطر کمونیست جاسوسان نفوذ نهادهای علمی و آزمایشگاه. از سوی دیگر این می تواند استعداد های دانش آموزان چینی جلوگیری از امریکا وادار کردن این کشور به از دست دادن در علمی خود سهم.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

دانشمندان دانشگاه ییل میسازد منبع داستان برای شی به نام 'Oumuamua


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب